Огляд каталогу
- 111 Всього бізнесів
- 4.8 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 96% З фото
Знайдено 111 результатів
Перегляньте сінево у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 111 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.8/5 на основі 37,248 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає сінево з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бородянка та інших міст.
“Я щиро вражена рівнем доброзичливості персоналу. Усі усміхнені, уважні, пропонують воду, допомагають з верхнім одягом. Лаборант — надзвичайно приємна жінка: прокол зробила настільки акуратно, що я навіть не відчула болю. Постійно цікавилася, чи все гаразд, створюючи відчуття спокою та довіри. Дякую”
“У неділю вранці прийшла здавати аналізи, і вийшла в дуже гарному настрої. Дівчатка такі організовані, такі виховані, що це викликає тільки прилив гарних емоцій. Все було швидко і безболісно, ввічливо і зрозуміло. Дівчата, дякую вам за працю !!”
“Приємно вражений: ввічливий і чемний персонал, до всіх відвідувачів (від зустрічі біля входу, заповнення інформації на ресепшені до медсестри, яка проводить маніпуляції); чисто та охайно; все нове обладнання; інформативно та інтуїтивно зрозуміло. Є можливість підзарядити гаджети, кулер з водою. Можливість здачі аналізу по програмі НСЗУ (поки 1 в місяць). Рекомендую”
“Дякую за сервіс. Зручність від оформлення заявки до отримання результатів (онлайн). Привітний та уважний персонал "Synevo" по пр. Науки, 4г, Київ. Окрема вдячність дівчатам, які берут кров: професійно, швидко, безболісно та з турботою про нас. Ще один плюс: на сайті можно переглянути, відстежити динамику показників. Веселий лейкопластир та ваша конфета за "сміливість" це додатковий бонус та додаткова порція позитиву. Задовленна та рекомендую. Від мене 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ .”
“Дуже сподобалось у «Сінево» за адресою Бориса Гмирі 12-6. Дівчата, які там працюють надзвичайно чуйні і приємні. Страшенно боюсь здавати аналізи, але тут я навіть не помітила, як все вже було зроблено. Також кілька разів запитували, як я себе почуваю, чи не хочу водички. Дуже дякую за цей досвід. Виявляється, здавати аналізи може бути класно ♥️”
“Дякую за чудовий сервіс у відділенні Ломоносова 54, особливо хочу подякувати Яковенко Юлії за її професіоналізм та якість у заборі крові !”
Сінево (Synevo) — це медична лабораторія у Києві, розташована на вулиці Здолбунівська, 13 у Дарницькому районі. Відділення працює як зручний пункт забору біоматеріалу для тих, хто хоче швидко перевірити показники здоров’я та контролювати їх у динаміці.
“Здавала кров двічі, дуже сподобалося, всі надзвичайно привітні, медсестри такі лагідні та уважні, все розказують. Аналізи роблять швидко і якісно. Рекомендую.”
“Хочу поділитися своїм чудовим досвідом у лабораторії. Зустрічає дуже приємна дівчина, яка супроводжує на кожному етапі та допомагає з усіма питаннями — це одразу створює відчуття турботи й спокою. Сервіс бездоганний, усе швидко й організовано. Забір крові провели настільки делікатно, що я майже нічого не відчула. Дуже ціную професійність і людяність команди. Однозначно рекомендую”
«Сінево / Synevo» у Святопетрівському — це відділення мережевої медичної лабораторії, куди звертаються для швидкої та зручної лабораторної діагностики. Локація на вул. Центральна, 140-Б робить пункт забору доступним для мешканців Святопетрівського та навколишніх населених пунктів Київської області.
«Сінево» — це мережевий медичний лабораторний центр у місті Біла Церква, розташований на бульварі Олександрійському, 177. Відділення спеціалізується на лабораторній діагностиці та заборі біоматеріалу з подальшою видачею результатів.
«Сінево» у Василькові, на вулиці Декабристів, — це сучасний пункт забору біоматеріалу мережі лабораторної діагностики, куди звертаються для швидких і зрозумілих медичних аналізів. Локація зручна для мешканців міста, які хочуть отримати результати без зайвих витрат часу та стресу.
“Рекомендую! Зручне розташування, охайне приміщення,ввічливий та професійний персонал.Гарно пояснили підготовку перед здачою певного аналіза, та безболісно взяли кров!!”
“Окрема подяка медсестричці Марині (відділення в Києві по вул. Констянтинівській, 20). Дуже уважна і професійна. З моїми венами для мене здача крові - випробування ще те. Неодноразово Марина з першого разу брала кров і ні маленького синячка. Тепер тільки до неї. Дякую за таких співробітників”
“Дуже дякуємо медсестрі, яка набирала з вени кров!. Я трошки переживала, бо вени були «важкі», а вона зробила все чудово.( у нас є порівняння з лікарнею в якій лежав чоловік). Весь персонал теж уважний. Дякуємо.”
“Все чудово. Дуже уважний персонал. Від дверей до забору крові усі молодці. Дякую, все було швидко з повагою до пацієнта.”
“Вийшла з лабораторії (Чоколівський бульвар 19) в гарному настрої, бо все влаштовано на високому рівні. На вході зустрічає приємна і любʼязна менеджер дівчина, яка допомагає зняти одяг, орієнтує як правильно записатися на потрібні аналізи, підказує як щось знайти на сайті Сінево і навіть в Хелсі. Відчувається турбота і бажання допомогти! Адміністратор швидко все оформлює, одразу каже коли будуть готові результати. Дівчина яка займається набором крові спостерігає щоб все було добре, підтримує, робить все акуратно. Загальне враження дуже хороше. В цьому місці персонал найкращий. Дякую за такий чудовий сервіс ❤️ Однозначно буду рекомендувати іншим саме цю лабораторію і ходити тільки сюди)”
“Дякую дiвчатам за професiоналiзм. Але працювати в таких умовах просто неможливо. Неможливо роздягнутись температура така як на вулицi.Дуже Шкода людей що там працюють та пацiэнтiв яким надають послуги в такому холодi.”
“Дуже вдячна за увагу, професіоналізм і емпатію співробітників пункту Сінево на вул. Андрія Малишка, 4/3! Бажаю успіхів, здоров'я і миру!”
“Ввічливий персонал, медсестра взагалі супер! Набрала кров секунд за 30. І це ще з ти тим що вона протерла місце, знайшла венку, набрала крові, наліпила пластир і наклеїла стікер на пробірку. Ще й в кінці дала цукерочку) Дуже задоволена візитом! Однозначно повернусь)”
“Дівчата радо зустріли, з посмішкою та турботою допомогли сформувати замовлення, професійно взяли мазок та кров. Ще й компліментів наслухалась. Приємно мати справу. Рекомендую.”
“Велика подяка привітному та ввічливому персоналу! Надали всю необхідну інформацію, розповіли про систему бонусів, допомогли з реєстрацією! Швидке та якісне обслуговування! Ви- найкращі!!!”
“Візит до лабораторії "Сінево" пр.Європейського Союзу, 43, залишив позитивні враження.Весь персонал був вічливим,а процес-організованим.Збір крові був проведений професійно та безболісно.”
“Все супер! Увесь персонал привітний, починаючи від рецепції до медичної сестри. Донька навіть не встигла заплакати, так накручувала себе, а тут 10 секунд і все зроблено))) Дякую”
“Вся моя родина (я у тому числі) ходить у цю лабораторію вже протягом дуже багатьох років, оскільки живемо поруч. Незважаючи, що впродовж всього цього часу значно розширилась кількість лабораторій, але Сінево залишається номер один. Завжди все оперативно, швидко та ввічливо. Завжди допоможуть, підкажуть. Ставлення максимально ввічливе та з повагою. Навіть такі деталі як цукерочка після процедури й пропонування води - великі зелені прапорці. Дуже вдячна!”
“Величезне дякую усім працівникам за їх відношення та клієнтоорієнтованость. Бо навіть в складні часи вони намагаються створити позитивні враження та залишити приємні емоції від візиту. Компанії пощастило мати таких доброзичливих людей в своєму бізнесі.”
“Дякую, була дуже задоволена усім. Зустріли, допомогли з правильним вибором аналізу, були дуже привітні. Медсестра неймовірна професіонал, раніше ходила в Сінево і були приємні працівники, допомагали в разі чого і піклувались якщо було погано. Проте сьогодні медсестра здивувала якістю роботи, не відчула зовсім нічого, після забору крові не було погано вперше, ще і пригостили цукеркою. Тепер буду ходити саме в цю лабораторію за потреби.”
“Приємний і ввічливий персонал. Особлива подяка Тетяні - завжди готова прийти на допомогу і просто зробити день кращим своїм ставленням.”
“сьогодні 6 вересня 2025 року, відділення на Мишуги. я прийшла здати кров. вже після збору, я швидко вскочила (моя вина, бо знаю що мені може стати погано). відійшовши від відділення на ±5 метрів хлинула кров з вени. я побігла назад, залишаючи на вулиці за собою "слєди прєступлєнія". мене швидко прийняли, зрозумівши що в безпеці та надійних руках я розслабилася та почала втрачати свідомість, і надалі мене приводили до тями 15-20 хвилин. дякую вам велике, і окремо кожному працівнику!!! ви дуже привітні!!! кожен (!!!) працівник запропонував поміч та спиталися по 10 разів чи мені краще. вам можна довірити себе та своє здоров'я! дякую!”
“Дуже приємно вражена обслуговуванням! Особлива вдячність сестричці, у неї золоті руки і душа! Дуже приємний менеджер, що приймає і проводжає клієнтів. Навіть коли приходиш з поганим настроєм чи проблемами, то залишаєш цих чудових людей з посмішкою і вдячністю. Дякую!”