Огляд каталогу
- 25 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 25 результатів
Перегляньте творчі страви у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 25 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 2,725 відгуків та оцінок.
KEY SCHOOL (до 2020 р. "Святошинська гімназія") 29 РОКІВ ДОВІРИ НАШИХ КЛІЄНТІВ Ліцей KEY SCHOOL виріс з маленького приватного дитячого садочка, який ми заснували в 1994 році для власних дітей.
“Мы сьогодні були вперше. Зареєструвалися на сайті, потім в вайбері, в чаті отримали пароль для входу. Хлопець адміністратор дуже все чітко пояснив, що і як потрібно робити. Дуже все сподобалося, враження неймовірні, ми з друзями гарно відпочили і зарядилися!) Супер, буду рекомендувати всім знайомим))”
“Улюблений джміль на чудовій каві. У закладі затишна, приємна атмосфера. Привітний персонал.”
“Grill Pub Barbaris – це чудове місце для смачного та затишного відпочинку! Атмосфера дуже приємна, персонал уважний і доброзичливий. Особливо хочу відзначити салат з тунцем – він просто ідеальний! Свіжі овочі, ніжний тунець і смачна заправка роблять його справжнім гастрономічним задоволенням. Також дуже сподобалася сковорідка з куркою – соковите м’ясо, добре приправлене і подане з апетитними овочами, створює ідеальне поєднання смаків. Порції великі, а подача – на вищому рівні. Рекомендую всім, хто цінує якісну кухню, демократичні ціни та гарний сервіс! Обов’язково завітаю ще!”
“Їжа дуже-дуже смачна. Персонал привітний. Атмосфера чудова. І не дорого.”
“Чудове місце! Раджу всім друзям і знайомим.”
“Швидко, недорого і смачно можна перекусити. І головне-без черг”
“Гарна кухня великі порції Дуже дуже смачно”
“Садочок чудовий. Там багато цікавого і особистісний підхід до кожної дитини. Працюють справжні професіонали. Відвідайте та переконайтеся в цьому.”
“Найсмачнішу каву на будь-який смак !!! Однозначно рекомендую!”
“Приємна обстановка, чисто, кава хороша”
“Дуже приємне обслуговування. На новій пошті всі хами, а тут аж хочеться замовляти ще і ще. Видно що люди люблять свою роботу”
“Найкращі рекомендації цьому відділеню. Відправляю від них давно. Жодного разу ніяких проблем! Дівчата оператори умнічки, завжди допоможуть, підскажуть, запакують якщо потрібно. Прочитала нижче коментарі і от що можу сказати: Якщо себе вести адекватно, розуміти правила як працює ця система, цікавитись правилами відправки і оформлення посилок, знати що можна відправляти а що ні, з розумінням і повагою відноситись до робітників відділення .... - Просто будьте людьми! І світ навколо виявиться набагато краще та добріше!”
“Щиро дякуємо всій родині Коцик за Вашу любов, терпіння, повагу та родинний затишок!!! Коцик дуже сильно розвинув фізичні навики та шустрість синочка! Якщо два роки тому він прийшов спокійним інтелектуалом, то зараз це нереально шустрий та шкодний хуліган, який ще більше поглибив свої знання англійської з пані Томою, майстерність робити поробки, малювати, вивчати пісні, грати вистави, ходити в похід, грати в ігри, вивчати постійно щось нове з пані Олею, пані Альоною та пані Валентиною!!! Пані Ельвіра, яка хоч і директор, але 90% часу приділяє діткам та садочку - смачні сюрпризи, побігати в догонялки, обійняти, пожаліти, підтримати, замінити вихователя, аніматора, маму, тата… Окрема подяка за Вашу патріотичність - щира виключно українська мова, вивчення народних пісень та традицій, малюнки та смаколики для ЗСУ, виставки народних костюмів, запрошення музики та вивчення музичних інструментів… Дякуємоооо!!!”
“Періодично користуюся послугами таксі в межах Києва. Автомобілі пристойні, водії адекватні, і з цінами все гаразд. Машину не доводиться чекати півгодини - оперативно приймають замовлення, і так само швидко їх виконують. Відмінний сервіс!”
“Дуже задоволена, що є відділення в Бортничах! І хлопець, який там працює – молодець! Поки що нарікань немає! Якщо він там один, то йому теж потрібна перерва! Ми всі люди і розуміємо) А якщо ви прийшли не в робочий час, то чим взагалі претензії? Я часто користуюся цією доставкою безкоштовно! Тож дуже задоволена ☺️”
“Відмінне обслуговування, привітний персонал. Святкування дня народження пройшло чудово.”