Теплиця
“Неймовірно смачно і затишно! Це кафе стало для мене справжнім відкриттям! Тихе і затишне місце. Приємні ціни. І при цьому дуже смачно. Меню не належить до конкретної кухні, але має гарний асортимент. Нам дуже сподобались пікантний Том Ям, шикарна локшина і запашні деруни. Привітний персонал і швидке обслуговування зробили мій візит максимально приємним. Дівчина Дарʼя допомогла з вибором страв для дітей (порадила прибирати цибулю з локшини - навіть врахувала такий момент). Чудове місце для тих, хто хоче спробувати щось нове, але з любов’ю до знайомої класики. Обов’язково повернуся й порекомендую друзям!”