Огляд каталогу
- 78 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 78 результатів
Перегляньте товари у Бучі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 78 результатів у Бучі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 19,145 відгуків та оцінок.
“Пиво з рибкою! Чуйна дівчина, відмінний асортимент, не нав'язливе обслуговування !!!”
“Класний магазин у центрі, є бренди, є взуття”
Магазин "ЄвроБлиск" – це спеціалізована крамниця у центрі Бучі, що пропонує європейську побутову хімію. Заклад має зручне розташування. Магазин пропонує дуже великий вибір товарів господарського призначення. Асортимент включає продукцію з Італії, Німеччини, Польщі, Іспанії та інших країн Європи.
“Дуже сподобався ринок, особливо круто можна купити фрукти в низу біля виходу до вокзалу є гарна торгова точка з дешевими цитрусовими. Комфортно скупляться, є все.”
“Продуктовий магазинчик з розряду "біля дому". Торгова площа невелика, але вибір товарів достатній щоб зробити необхідні покупки.”
“Дуже часто відвідую цей Епіцентр (донедавна Нову Лінію), тому що тут завжди великий асортимент чудових товарів. У магазині також постійно є якісь знижки, що дуже добре. Якість товарів іще жодного разу не підвела.”
“Магазин легенда. Все по низьким цінам. Не розумію негативні уоментарі”
“Багато вибору, красиво оформлене всередині, персонал можна покликати дзвіночком, акуратно та чисто, біля виходу можна залишити враження до п'яти зірок.”
“Поки що моя улюблена аптека в місті. Хороші ціни, на жаль асортимент не дуже великий, зате дівчата завжди консультують і справді намагаються допомогти”
“приємні ціни, практично завжди є, повідомлення про замовлення приходять дуже швидко. персоналу+. топ3 найкращих аптек Бучі! молодці!”
“Дуже хороший магазин я сьогодні була там”
“Чітко і вчасно. Привітна команда”
“Часто знаходжу тут дуже гарні речі, як у стоковому відділі так і у відділі на вагу.”
“Хотів купити духовку TEKA. У результаті купив: духовку, поверхню, витяжку, кухонну мийку та змішувач Teka. Дешевше просто ніде нема! Доставили наступного дня ще й знижку зробили! Велике спасибі Техномол! Рекомендую всім!”
“Була дуже приємно вражена, коли забувши оплачені два с половиною кг хурми мені повернули забуту покупку, а звернулася я через чотири дні☝️. Дуже дякую за порядність та увагу.”
“Ціни невисокі, привітний персонал.”
“Шапочки дуже гарної якості! Дитина носить з задоволенням! Гарно Вам дякую”
“Дуже сподобалася ваша організація, люди, що розуміють, красива похоронна церемонія, демократичні ціни. Також величезне спасибі за оформлення документації, бо сам би не розібрався.”
“Чудова аптека, я вперше пишу відгук на якесь місце. Нам консультант все дуже розумно підібрав, доглядав косметику, шампуні, не мав на мені впарити щось по дороще. Ну і дуже приємні знижки”
“Різноманітний асортимент фармацевтичної продукції”
“Чудова аптека. Фармацевт дуже ввічлива і уважна.”
“гарна аптека з низькими цінами! +”
“Відмінна аптека з досить низькими цінами, практично завжди є, запропонують аналоги. Вміють чути клієнта, що не в усіх аптеках уміють робити. Персонал привітний, знає товар, не гамірує, що рідкість останнім часом. На 5!”
“Гарна аптека, великий асортимент. Дуже вічлива фармацевт. Можна оплатити PayPass”
“Допомогли знайти ліки в іншому пункті та зарезервувати його, особиста подяка завідувачці денної аптеки, дуже виручила зі складно час, коли вже не знав куди тікати і де шукати. А ось до персоналу, звичайно, питання є, сьогодні робив замовлення на суму понад 1000 грн і коли його видавали я попросив пакетик так як потрібно передавати в лікарню та інші ліки, які куплені та їли знайдені в іншій аптеці. На що мені дістали невеликий пакетик куди помістили куплене мною і сказали воооот, я кажу а є більше пакетик, на що отримав негативну відповідь, ну думаю добре, а можна ще пакетик попросити, каже пакетики грошей стоять, я прям якось відчув себе пацаном що на морозиво дивиться без грошей, а виправдання. У результаті довелося ще вирішувати, як усе передати до лікарні додатково. А в іншому звичайно нормальна аптека, просто персонал і пакетики потрібно навчиться розлучати.”