Екватор
“Дякуємо за обслуговування і смачну їжу. Побажання: хотілося б шашличне м'ясо м'якшим. Особлива подяка офіціантці Вікторії. Дуже щира і привітлива дівчина. Хочеться відвідати заклад ще раз.”
Знайдено 5 результатів
“Дякуємо за обслуговування і смачну їжу. Побажання: хотілося б шашличне м'ясо м'якшим. Особлива подяка офіціантці Вікторії. Дуже щира і привітлива дівчина. Хочеться відвідати заклад ще раз.”
“Міні ботанічний сад, чудове місце для відпочинку, тихе, затишне, спокійне.”
“Крутий готель, інтер'єр дуже затишний, а на першому поверсі є ресторан. Мінус в тому, що якщо ви хочете замовити сніданок, то його слід оформити з вечора”
“Дуже рекомендую цей чудовий заклад, в якому ми змогли відпочити, переночувати, гарно поїсти та помитися їдучі з полігону на фронт. Хазяйка зранку нам в дорогу приготувала велику коробку з їжею.”