Огляд каталогу
- 35 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 35 результатів
Перегляньте точка в києві у Бучі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 35 результатів у Бучі. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 6,430 відгуків та оцінок.
“Суші сподобались, смачні. Обслуговування - звичайне, нічого особливого. Для відвідування потрібен сертифікат про вакцинацію)”
“Дуже задоволена обслуговуванням в оптиці "Точка зору" в Бучі. Користуюся послугами з 2018 року, регулярно відвідую - перевіряю стан зору, замовляю контактні лінзи. Подобається затишна та доброзичлива атмосфера, висока кваліфікація лікарів та індивідуальний підхід. Мені допомогли підібрати саме ті лінзи, в яких мені максимально комфортно. Рекомендую!”
“Були тричі в Inventor в Бучі на Кожедуба, всі три рази мега задоволені. Перший раз потрапили випадково на майстер клас, щось там майстрували діти з лего. Потім влітку нас запросили в дитячий денний табір, два чудових тижні. І от восени поки канікули в школі, були в денному таборі. Дітки зайняті цілий день різними цікавостями, гарна програма в навчально-розважальна, ходять обідати в ресторан) грають на вулиці. Чудові кулінарні майстер-класи, діти самі готували піцу. Одним словом купа гарних емоцій (у мами так точно, що дитина цілісінький день не сидить з гаджетом в руках як зомбі).”
Криса і Бобер є спеціалізованим мотосервісом у Бучі, що займається ремонтом та тюнінгом мотоциклів. Компанія пропонує послуги з виготовлення індивідуальних захисних кліток для двигунів мотоциклів. Спеціалісти виконують сервісне обслуговування передньої підвіски мотоциклів різних моделей.
У Бучі, на вулиці Чкалова 1, працює «Техогляд ОТК-СЕРВІС 01284» — місце, куди звертаються водії, коли потрібен чіткий і професійний підхід до перевірки авто. Це сервіс, який цінують за організованість, швидкість та зрозумілу комунікацію з клієнтом.
“В перше за життя, в макдональдсі, мене зустріли, проводили до каси самообслуговування, допомогли з вибором та навіть відкрили двері коли я виходив з зайнятими руками. Якщо не помиляюсь, дівчина з імʼям на бейджику - Марина. Дякую вам”
“Смачна піцца, гарне обслуговування, приємний персонал, швидка доставка)) зроблено з душою))”
“Дуже смачна піца! Моєму мало надали комплімент від закладу, дисерт. Дівчата, які обслуговували особлива подяка! Ви дуже чарівні. Вони обслуговували всіх на високому рівні з повагою, що створив свою атмосферу! Затишне місце для сімейного відпочинку!”
“Класне місце, для смачного перекусу. Затишна атмосфера, гарне меню. Персонал приємний, обслуговують дуже швидко. Буваємо по можливості кожного дня. Цей заклад самий кращій чим в інших містах країни, де довелось мені побувати. Дякую!!! Успіхів і процвітання!!!”
“Доброго дня, цей чудовий заклад у Бучі мене перевершив, чудові напої, смачна кава, а тістечка взагалі перевершують та обслуговування взагалі супер, особливо вразила бариста Ольга, дуже приємна все дуже в неї смачне, та є ПОЧУТТЯ ГУМОРУ! Це дуже круто, вона знаходить спільну мову з усіма! Чудовий заклад!”
“Служба таксі в Ірпені, яка завжди пропонуює акційні промокоди. Тому, в порівнянні з конкурентами, найкраща ціна послуг. Водії Глобуса доброзичливі. Машину можно обирати різного класу та комфорту. Оплата як готівкою так і безготівкою. Вже більше року користуюсь мобільним додатком - зручно, швидко та просто. Всім, хто користується службами таксі в Ірпені, рекомендую викликати саме таксі Глобус.”
“Термінал знаходиться всередині продуктового магазину, який працює з 8:00 до 23:00”
“Син ходить в садочок вже 3-й рік. Дуже подабається. Маленькі групи, цікаві заняття та дозвілля. Обирали за відгуками випускників попередніх років і не шкодуємо.”
“Гарний магазин з прийнятними цінами.Урвала сину класнючі крокси.Дитина у захваті.”
“Єдиний магазин в Бучі з великим вибором джинсів і жіночих і чоловічих,які завжди оновлюється.”
MANU - Студия ногтевой эстетики — салон краси, де поєднують професійність і простоту. Послуги включають манікюр, педикюр.
“Дуже задоволений роботою. Виконали меблі по замовленню якісно та швидко. Рекомендую.”
“У цьому клубі ми займалися із донькою удвох танцями. Мені через здоров'я. довелося попрощатися з клубом, про що я дуже шкодую... Я там себе відчувала завжди молодий))))). Дочка досі займається у клубі та завжди з величезною радістю йде на тренування. Тому що велика перемога – це звичайно тренер! Дякую, Upgrade dance team, що Ви маєте!”
“Дуже сподобався ринок, особливо круто можна купити фрукти в низу біля виходу до вокзалу є гарна торгова точка з дешевими цитрусовими. Комфортно скупляться, є все.”
“Чудова аптека, я вперше пишу відгук на якесь місце. Нам консультант все дуже розумно підібрав, доглядав косметику, шампуні, не мав на мені впарити щось по дороще. Ну і дуже приємні знижки”
“Моя дитина два роки відвідувала садочок із величезним задоволенням і зараз щиро сумує за ним. І всі, хто знає Ніну Олексіївну, підтвердять - вона вихователь від Бога. Вона віддає дітям своє тепло, турботу й любов. Тому ті негативні слова, які написані нижче, абсолютно несправедливі й не мають нічого спільного з реальністю!!! Дай Боже кожному зустріти в житті такого вихователя, як Ніна Олексіївна. P.S. Дуже прикро , Олександра , що тут не можна залишити вам зворотній відгук , про те як поводила себе ваша дитина.”
“Доброго дня! Чи можна придбати аккумулятор і здати старий?”
“Допомогли знайти ліки в іншому пункті та зарезервувати його, особиста подяка завідувачці денної аптеки, дуже виручила зі складно час, коли вже не знав куди тікати і де шукати. А ось до персоналу, звичайно, питання є, сьогодні робив замовлення на суму понад 1000 грн і коли його видавали я попросив пакетик так як потрібно передавати в лікарню та інші ліки, які куплені та їли знайдені в іншій аптеці. На що мені дістали невеликий пакетик куди помістили куплене мною і сказали воооот, я кажу а є більше пакетик, на що отримав негативну відповідь, ну думаю добре, а можна ще пакетик попросити, каже пакетики грошей стоять, я прям якось відчув себе пацаном що на морозиво дивиться без грошей, а виправдання. У результаті довелося ще вирішувати, як усе передати до лікарні додатково. А в іншому звичайно нормальна аптека, просто персонал і пакетики потрібно навчиться розлучати.”
“Геолокація не зовсім коректна, все інше ОК.”