Огляд каталогу
- 162 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 162 результатів
Перегляньте точка у Броварах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 162 результатів у Броварах. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 15,835 відгуків та оцінок.
“З огляду на, що інші школи просто переповнені, то Фортуна відмінний варіант. Деякі предмети, такі як карате, не ясно навіщо -обов'язковість (не всім до душі, тим більше дівчаткам). Звичайно не ідеально, скрізь є мінусики але в цілому задоволені.”
“Один з магазинів у Броварах де можна купити речі для жінок. Інколи заходимо, майже завжди виходимо з покупками.”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Замовляв стільці з Китаю, і матрац виробництва Харків, на наступний день отримав товар, оперативно. Задоволений. рекомендую”
“От, вже другий рік воджу сина в цей садочок. Цілком нормальний державний заклад. Звісно, бувають різні ситуації, але в загальному - сину подобається. Рекомендую.”
“Дочка займається в "Вальсете" близько 6 років. Тренер дуже професійно підходить до занять. До карантину - дуже багато виступали (в тому числі за кордоном були 3 рази). Дитина задоволений і ми коли бачимо результат)”
“Дуже гарний садочок, дитина задоволена і ми також!!!”
“Майже все завжди є по наявності. Після пологів в нашому роддомі 10 днів сюди бігав..”
“Довелось їхати з Борисполя, так як у дитинки виявили ковід, а вільних місць не виявилось. Начитавшись негативних коментарів вже боялась подумати що там буде. І ось приїхали, одразу виділили нам палату, лікар постійно приходила перевіряла самопочуття, медперсонал теж завжди був радий допомогти, ні слова поганого нічого в нашу сторону. Дитині 10 місяців, «сюсюкались» з нею як могли, бо крапельниці та уколи ще та «насолода» для немовлят. Їжа, їжа як в будь якій лікарні.. тут питань немає, хто не хоче такого їсти, просіть родичів приносити. А так як лікарня державна, то в принципі на рівні. Тож, всі ті негативні відгуки я відкинула, бо для себе нічого такого критично поганого не виявила. Кожному вирішувати для себе, і ще.. до людини ставляться, як і вона до інших.. тож, можливо питання в вас?) Дякую лікарям та персоналу, все добре. Пробули 8 днів і поїхали здоровенькі додому.”
“Довелось їхати з Борисполя, так як у дитинки виявили ковід, а вільних місць не виявилось. Начитавшись негативних коментарів вже боялась подумати що там буде. І ось приїхали, одразу виділили нам палату, лікар постійно приходила перевіряла самопочуття, медперсонал теж завжди був радий допомогти, ні слова поганого нічого в нашу сторону. Дитині 10 місяців, «сюсюкались» з нею як могли, бо крапельниці та уколи ще та «насолода» для немовлят. Їжа, їжа як в будь якій лікарні.. тут питань немає, хто не хоче такого їсти, просіть родичів приносити. А так як лікарня державна, то в принципі на рівні. Тож, всі ті негативні відгуки я відкинула, бо для себе нічого такого критично поганого не виявила. Кожному вирішувати для себе, і ще.. до людини ставляться, як і вона до інших.. тож, можливо питання в вас?) Дякую лікарям та персоналу, все добре. Пробули 8 днів і поїхали здоровенькі додому.”