Огляд каталогу
- 628 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 628 результатів
Перегляньте традиції у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 628 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 267,175 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає традиції з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“Чудова та смачна кава ) приємні баристи”
“Ну що сказати всі йдуть вперед і ця кав‘ярня не вийняток, чудовий сервіс і що найголовніше смачні напої які завжди в тренді, тому коли хочу щось смачне, то точно іду до них”
“Чи можна до готелю підїхати на таксі чи там перекрито?”
“Затишний заклад в центрі міста в пасажі. Дуже різноманітне меню , гадаю що кожен знайде щось собі до смаку . Мені дуже сподобався йогуртовий холодний суп та полуничні равіолі , цікаве поєднання солодкого та солоного”
“Гарне місце для мілонг - зараз вже вилікували підлогу (лежить ламінат).”
“Чесно скажу когда шеф штото готові то це безумно смачно хочется і хочеться їсти.”
“Хороше місце, колоритне, зі смачними стравами.”
“Дуже смачно! Порівняно з іншими закладами китайської кухні - затишно”
“Ходжу в цю кавʼярню майже кожного дня як сама так і з друзями, смачна кава і велика різноманітність крафтових чаїв, завжди є багато десертів. Бариста Леся привітна і доброзичлива, в кавʼярні дуже чисто і затишно, приємно там сидіти за чашкою кави, тільки позитивні враження)”
“Дуже чисто, в наш час це важливо. Привітний персонал, від метро Льва Толстого 5-7 хв пішки. Я працюю поруч, зараз транспорт не їздить і це місце для мене супер.”
“Досить приємний заклад,все дуже смачно,персонал максимально чемний та ввічливий,особливо сподобався рол Яку Торі)всім рекомендую)”
“Перше враження - все дуже по простому, але затишно і гарненько. Переваги: 1. Дууууууже Смачно абсолютно все з меню! (перевірено особисто) Страви на мангалі 10/10. 2. Гостинність - як у себе вдома. 3. Господиня закладу - як рідна мама для всіх гостей і персоналу! 4. Чистий пляж (безкоштовно для відвідувачів) і прохолодні напої! 5. Волейбольний майданчик. 6. Індивідуальні бесідки для любої компанії. Мінуси: 1. Коли вже міські служби нарешті зроблять людську дорогу та наведуть нарешті лад з навколишнім інтер'єром... РЕКОМЕНДУЮ!!! Як для компаній так і для сімейного відпочинку!”
“Маленька точка де можна купити смачну каву поруч з виходом з метро. Бариста дуже чемний. Досить швидко почав впізнавати і готує що треба без зайвих слів. Можна взяти з собою смачні сирники. Досить актуально коли не було можливості поснідати. Ціни помірні, якість кави висока. Дякую вам!”
“Смачні круасани, привітний персонал, завжди швидко, атмосферно. Різдвяний круасан з крем лате імбирний пряник ну дуже смачно.”
“Чудова кава і затишний вид на урбанізований райончик. Ціни приємні. Персонал також уважний та вмотивований вгодити клієнту. Є цікаві журнали які можна почитати. Просиділи з 2ма чашками лате 2 години, ніхто і слова не сказав. Рекомендую :-)”
“Все як завжди: оперативно, смачно, чисто, ввічливо - навіть написати щось важко. Однозначно рекомендовано: місце для швидких смачних перекусів і місце де можна поспілкуватися з друзями...”
“Дуже круте місце ! Атмосфера супер, красиво, затишно багато місця! Хочу скоріше до вас !)”
“Все подавали швидко. А як смачно... По-українськи, порції великі, все гаряче та свіже. Заклад з живою музикою. Все чисто, охайно, столи достатньо далеко один від одного, тобто сусіди не заважають.”
“Сучасний дизайн інтерʼєру. Поруч з метро Мінська та Смарт Плаза. Загальний простір зонований на дві зони зі столиками , є пару столів на вулиці. Замовила велике латте з собою на банановому молоці - сподобалось , вартість 125 грн. Барвиста приємна дівчина і обізнана в напоях не лише в рамках меню закладу. Я хотіла поради стосовно чи замовити матчу так як хотіла щось що швидко мене пробудить, розказала про матчу багато цікавих фактів які я і не знала , вирішила випити її, і тут вона уточнює що якщо я не снідала ( це було в 09:50) то краще матчу не пити через що вона збільшить кислотність шлунку що може призвести до діареї або інших ускладнень ШКТ.”
“Хочу подякувати консультантці Катерині за її допомогу. Вона була дуже привітна, уважна і доброзичлива. Завдяки їй покупка була приємною. Дякую!”
“Дівчата що були вчора на зміні (20.02) просто топ! Запропонували одразу чай, що виявився суууупер смачним. Все привітно, дуже затишний інтерʼєр, приємний сервіс та смачна їжа. Ідеально скручені роли, те що в нас не влізло радо запакували з собою. Все супер пупер сподобалось, була вперше, тепер буду частіше))”
“Дякую за гарний настрій і гостинність.”
“Я давно шукала приємне затишне місце в Києві, щоб було смачно, естетично, культурно. Випадково потрапила до цього закладу і мені безмежно сподобалось. Смачна їжа, затишна атмосфера, жива музика. Дуже круто. Тільки чекали своє замовлення аж 40 хвилин((( це мінус. Сподіваюсь, що наступного разу буде швидша подача) Бо плануємо бронювати столика там ще)))”
“Дуже затишний ресторан грузинської кухні. Фантастичний інтер'єр, смачні страви, привітний персонал, помірні ціни. Ідеальне місце і для романтичних посиденьок, і для ділових зустрічей. Світла тераса з оглядом на жваву вулицю додає ноток філософії.”
“Нещодавно дуже захотілося вперше скуштувати справжню індійську кухню. Бомбей виявився єдиним закладом який хочаб візуально (сайт та сам заклад) сподобався. На сайті є меню, що дуже зручно. Мій знайомий друг з Індії сказав що меню справді індійське та має безліч автентичних страв, він же і порекомендував мені які страви обрати. Загалом мені дуже сподобалось! Усі страви були дуже смачні. Атмосфера закладу дуже приємна, навіть грає ненав'язлива музика індійських мотивів.”
“Якщо іти в заклад за інтер'єром то це не сюди. А от смачно поїсти так. Завжди повна посадка і складно сісти. Але воно того вартує. Супи то особлива любов чебуреки, завжди на висоті. Плов дуже специфічний, багато приправ. Кава на піску смачна. Вода безкоштовно і завжди комплімент, намазки з домашньою випічкою.”
“Супер обслуговування. Касир допомогла при моїх проблемах з оформленням замовлення. Медсестра при відборі крові швидко знайшла вену, хоч раніше у мене з тим часто були проблеми. Після відвідування маю дуже приємні враження роботою цього відділення.”
“Смачно, красиво подано і приємна атмосфера. Креветки — просто бомба! Рекомендую!”
“Було дуже смачно, достатньо швидко все принесли, офіціант привітлива. Дуже рекомендую)”
“Усе сподобалось та було дуже смачно! Їли з хлопцем Хачапурі, обидва були неперевершені на смак, усім можу рекомендувати цей заклад!”