Огляд каталогу
- 175 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 175 результатів
Перегляньте упаковка у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 175 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 32,306 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає упаковка з таких міст як Київ, Бровари, Фастів, Петропавлівська Борщагівка, Ірпінь та інших міст.
“Сказати що я в захваті, це нічого не сказати! Замовлення день в день, все швидко, чітко і дуже гарно! Вислали стільки фото варіантів букетів, що я аж розгубилася... Всі дуже гарні ... Катерино дякую Вам величезне за індивідуальний підхід, приділений час і мега приємне спілкування. Ви професіонал свого діла!”
“Магазин супер!!! Великий вибір! Приємне обслуговування!! Шарики купую не перший раз! Рекомендую))”
“Поки заправлялася дружина, запакувала 3 валізи. Дешевше ніж в аеропорту”
“Звернулася до цієї компанії для переїзду. Була приємно здивована ціною і роботою всіх співробітників, які допомогли переїхати в нову квартиру швидко, якість і без шкоди. Надалі користуватимуся послугами цієї компанії і радо рекомендуватиму її всім своїм знайомим. Дякую Вам.”
Квіти «Troya_Flowers» — це квіткова майстерня у Деснянському районі Києва, на проспекті Володимира Маяковського, де роблять букети з акцентом на стиль і «вау-ефект». Тут можна швидко підібрати композицію як для щоденного приводу, так і для важливої події, коли потрібен подарунок, що справляє враження.
Abokado – це київський сервіс доставки, що спеціалізується на стравах японської та азійської кухні. Заклад гарантує стабільно високу якість та свіжість продуктів, незалежно від сезону чи зовнішніх обставин, наприклад, відключень світла. Меню пропонує великі порції за приємними цінами.
“Максимальна підтримка та розуміння з боку компанії. Вчасні рахунки на пошту, і ніхто зайвий раз не телефонує. Це ідеально. Все на пошту. Речі теж у порядку, охорона ввічлива завжди. ) Дякую Вам!”
“Гарна аптека, ціни оптимальні, привітні фармацевти. Завжди лише приємні враження.”
“пунктуальність, швидкість, обережність”
“Найсмачнішу каву пью майже кожного дня,саме в цій кав'ярні!!власники завжди підіймають настрій:)”
“Хороше відділення, із простими та ввічливим персоналом)”
“Кілька днів тому, написав не дуже хороший відгук. Але сьогодні був знову, спасибі за те що ви на такому високому рівні. Я в шоці. Максим, спасибі велике за ваше прекрасне обслуговування, за гарний настрій і за те що ви професіонал своєї справи, видно що очі горять. Дуже добре, що людина знає меню і може зрозуміти чого хоче гість, і порадити блюдо і напої. Саме до нього будемо приходити, спасибі. Сподіваюся ви ще довго будете працювати і радувати нас!”
“Дякую користуюся послугами вже декілька років. Чуйні, виховані, пунктуальні.”
“Язык проглотить!!! Настолько вкусные, свежие, большие роллы, рыбки и начинки много, а риса тонкий слой. Заказывала сед Драконы, очень сытный и вкусный, по цене 1890 грн, дороговато, но оно того стоит, понимаешь за что платишь. Заказывали на доставку, оператор сказала в течении часа, курьер доставил заказ вовремя, роллы были аккуратно все сложены, ничего не развалилось в процессе доставки. Из всех мест в округе Боярка- Вишневое, данные суши на ЖК София у меня на первом месте. Рекомендую!На сьогодні 30.06.2025 і я вирішила з розчарованості змінити свій відгук. Так! Раніше все було супер, але відбулись зміни. Піднялась трішки ціна на сет Драконів він коштує 1950 грн, це не мало, але не у тому справа. З даного сету зняли один вид ролів, раніше було 6 ролів, зараз 5 драконів, а ціна підвищилась. Чому ж не залишили 6 ролів? При замовленні мене не попередили. Імбир був такий сухий і вʼялий, наче весь маринад з нього вижмакали. Вже наступного разу подумаю чи замовляти за таку високу ціну суші, на разі дуже великий вибір і за нижчу ціну.”
“Замовили майстер клас для 6 дітей на День народження донечки. Залишились дуже задоволені і діти, і дорослі. Було цікаво і пізнавально. По закінченню майстер класу всіх пригостили смачними напоями на вибір, видали сертифікати шоколатьє. Все, що зробили на майстер класі діти забрали з собою, попередньо поклавши у фірмові коробочки.”
“Хлопці дуже розторопні, швидко та якісно обсуговують, молодці. Вони тут з самого відкриття відділення, тому знають де, що лежить та що з цим робити :)”
“Плюсів багато: персонал, швидкість, вміння вирішувати проблеми і тд. З мінусів для мене - дуже маленька парковка. В цьому плані місце вибране не дуже вдало”
“Позитивні враження від відвідування. Швидко обслуговують, Wi-Fi завжди працює. Чисто і охайно.”
“Найкращий сервіс,постійно користуюсь послугами доставки саме на це відділення,тому що тут завжди ввічливий персонал, завжди привітні і посміхнені працівники! Щиро дякую!!!”
“Подобався заклад. Смачно! Було багато чого смачного не тільки млинці. Форель у вершковому соусі дуже смачна, і супер форшмак. Нажаль заклад закрили, замість відкрили інше кафе.”
“Я фанат спорту і після покупки дачі одразу ж зайнявся будівництвом та облаштуванням власного міні спорт майданчика. Купив на даному сайті цю гумову плитку і трохи сумнівався у її якості, але повівся на відносно не дорогу ціну. Все літо вона тестувалася під дощем і сонцем, особливо сонцем, тому що дерева на ділянці ще маленькі і я можу сказати що вона повністю виправдала мою довіру - три з половиною місяці, а вона як учора куплена. У монтажі не складна – можу рекомендувати.”
“Люблю це відділення. Завжди все замовляю сюди. Все завжди швидко і якісно.”
“Маленьке вантажне відділення, немає черг. Швидке та якісне обслуговування.”
“Хочу подякувати керівництву цього відділення та працівникам, які були на зміні 13.08. Під час відправлення габаритного замовлення з іншого міста працівники халатно поставилися до пакування вмісту, через що він був пошкоджений. Завдяки оперативним діям Павла та керуючої відділення було повністю відшкодовано витрати на ремонт цього пошкодження.”
“Найсмачніша кава ☕️ Дякую за швидкість, оперативність і ввічливість!”
“Іноді з подругою та дітьми заходимо на каву, приємні баристи, смачно. Влітку люблю брати каву з морозивом)”
“Дуже добре місце, працівники гарні, обслуговують швидко наскільки тільки можливо й завжди добровізчлеві.”