Огляд каталогу
- 39 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 39 результатів
Перегляньте урологія у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 39 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 3,311 відгуків та оцінок.
Клініка інноваційних технологій CIT Clinic розташована у Печерському районі Києва, на вулиці Лаврській, поруч із ключовими локаціями правобережжя. Це сучасний медичний центр, який поєднує практичний підхід до лікування з акцентом на відновлення та профілактику.
“Хочу щиро подякувати косметологу Тетяні за її майстерність, турботу та уважне ставлення! Кожна процедура — це не лише видимий результат, а й справжнє задоволення. Тетяна працює з душею, завжди чує мої побажання, дає професійні рекомендації та створює атмосферу довіри й комфорту. Після її рук шкіра виглядає здоровою, доглянутою і сяючою. Рекомендую від щирого серця!”
“Відмінні фахівці та професіонали своєї справи”
“Сьогодні здала аналізи тут. Дуже швидке та привітне обслуговування. Зробили забір крові дуже швидко і безболісно. Медсестра Альона бездоганно впоралася з моїми проблемними венами. Дуже дякую! Обовʼязково ще звернусь саме сюди”
“Відвідували сьогодні Вашу медичну лабораторію, приємно були вражені відношенням персоналу, дівчата приємні, ввічливі, особливо хочеться відзначити адміністратора Олену, яка створює позитивну та затишну атмосферу навколо себе, а також дівчину яка професійно здійснює забір крові. Щиро вдячні.”
“Чудове відділення, хороші привітні фахівці. Добре, що поруч. Завжди вчасно і швидко усі аналізи. Дуже дякую, що ви є.”
“Хочу подякувати за чудову роботу медичного центру "Невромед". Були з дитиною на нічній ЕЕГ. Персонал дуже привітний, лікарі уважні, все пояснили доступно. Процедура пройшла легко, результати отримали швидко. Дуже задоволені сервісом та ставленням. Рекомендуємо цей центр усім, хто шукає якісну медичну допомогу!”
“Довго шукала гарного ортодонта. Було страшно довіряти таке складне лікування першому зустрічному лікареві. Обійшовши купу лікарів, зустріли тут Олександрову Галину Павлівну. Вона змогла по-справжньому пояснити мою ситуацію, чому так вийшло і що треба робити. Ми довірились, поставили брекети. Я дуже задоволена! Лікуємось, вже є великі успіхи. Дякую!”
“Привітливий ресепшн, зручне розташування та уважний лікар (дерматолог).”
“Я зодоволена роботою персоналу і особливо лікарями ЛОР Самборський Володимир Ігоревич, та педіатром Андрієвська Наталія Анатоліївна. Вони вже декілька років лікують мого сина. Без них, як без рук. Дуже вдячна їм за відношення та професійні знання.”
“Проходили влітку в цій лікарні з дитиною медичну реабілітацію. Залишилось дуже гарне враження: чуйний та кваліфікований персонал, який знає як знайти підхід до дитини, сучасне обладнання, чистий басейн, комфортні палати. Хотілось би подякувати за професійність та душевність наступним лікарям: Єрофеєва І. Г. , Віноградова М. , Попова К. , Яковенко Г., Толстенков П. та всьому медичному персоналу лікарні.”
“Чудова клініка з професійним та уважним персоналом. Лікарі все детально пояснюють, сучасне обладнання й приємна атмосфера. Залишився дуже задоволений рівнем обслуговування, рекомендую!”
“Хочу подякувати медичному персоналу даної лікарні. Особливо Колодій Юлії Іванівні. Дуже приємний лікар, яка нас прийняла і все пояснила. Всі медсестри і лікарі привітливі і добрі. Дякую Вам за Вашу роботу. Звичайно лікарні б не завадив би ремонт всередині. МОЗ зверніть на це увагу і виділіть кошти. Прохання до адміністрації - змінити підхід до здачі аналізів, бо дітки стоять на коридорі в черзі, аналізи беруть не в кабінеті, а за столом в загальному коридорі. І потрібно встановити автомат з бахілами, щоб люди не заходили в брудному взутті у лікарню. А взагалі, після лікарні на Богатирській,30 тут просто рай. Прибирають часто і тут чисто в палатах і на коридорах. Тому, хочу подякувати і прибиральницям, які роблять свою важку роботу. Я думаю, з цієї лікарні, а саме з персоналу цієї лікарні інші лікарні повинні брати приклад.”
“За короткий термін відновив працездатність та направлений на відновлення. Висловлюю щиру вдячність лікарю неврологу Тетяні Олегівні Вороновій-Смолянніковій за небайдужість, високу професійність та можливість рухатись без постійного болю!”
“Щиро дякую всім! Добрі, чуйні, людяні. Наталія Іванівна - неймовірної доброти людина! Дякую всім, хто давав мені захист і спокій. Бо знаходячись з дітьми в цій лікарні, я мала спокій і впевненість в тому, що все буде добре і мої діти швидко одужають.”
“Дуже добрий хірургічний центр. Операцію з видалення міжхребцевої грижі зробили на найвищому рівні. Колектив доброзичливий та дуже відповідальний. Палати дуже добрі! Всім рекомендую!”
“Найкращий стоматолог, від Бога прям. Легким ривком руки безболісно видалив зуб мудрості. щиро вдячна, і самі найкращі рекомендації)”
“Сьогодні ще раз була в клініці Вітамед +, переступивши поріг цеєї клініки тебе зустріли привітні медпрацівники з посмішкою. Провели тебе до кабінету Юзви О.М. Я в котре до неї звертаюсь і получаю кваліфікований огляд та отримала відповідь на всі свої запитання. Отримала поради які мені ніколи не казали в онкоклініці в якій стою на обліку. Я вдячна Юзві О.М., вдячна тому медперсоналу які так привітно приймають і допомагають. Приємно приходити туди звідки йдеш і знаєш що можна ще раз звернутись про допомогу. Про що я неможу сказати за клініку (не буду вказувти назву) в яку я звернулась один раз і останній. Дякую Вам Вітамед+ що у вас правельний підібраний персонал. Успіхів Вам!!!”
«Українська Медична Група. Урологія» працює в центральній частині Києва, у Шевченківському районі, неподалік історичного центру міста. Це медичний напрям у складі багатопрофільної клініки, де пацієнти можуть отримати консультації та пройти обстеження в комфортних умовах.
“Відмічаю уважне та етичне ставлення лікаря та медсестри до пацієнтів. Дякую всім і бажаю Вам міцного здоров'я! Зручно, що можна користуватись порталом Хелсі.мі та обирати відеовізит.”
“Чому пишуть погані відгуки про лікарню? Хочуть кращі умови - ідіть лікуйтесь у приватних закладах. Державний заклад - відповідне фінансування. На охорону здоров'я ніколи коштів не вистачало. Тому, пани й пані, вибачте, але гудити лікарню і персонал - негарно. Ви за день просідаєте їх місячну зарплату. І заробояють деякі за такі пости теж не малі кошти.”
“Амбулаторія певно одна з найкращих в районі,да що там в районі в Києві Кваліфіковані лікарі та медсестри!!!! Турбота за здоровя своїх пацієнтів на першому місті!! Молодці дякуємо вам!!!! Особливо зараз в в цей нелегкий для країни Covid-19 час!!!!! Великий вам уклін всьому медичному персоналу Амбулаторія 7!!!!”