ТС Винахідник Вишгород
“Усе круто. Як жаль що у нашому дитинстві не було таких занять.”
Знайдено 10 результатів
“Усе круто. Як жаль що у нашому дитинстві не було таких занять.”
“Ходимо в preschool в ЮНІ, дитина ходить із задоволенням. 1) якщо є якісь питання, завжди можна вирішити завдяки адміністратору Олі) вона завжди все нагадає, розкаже, проконтролює. 2) вчителі дуже відповідально відносяться до діток, до їх навчання. Ануш Акопівна Ви неймовірно знаходите підхід до діток, і дуже вміло вкладаєте знання у їх голови. (по навчанню до моєї дитини у мене питань взагалі немає) 3) Сама школа дуже гарна, гарні просторі класи, завжди є якісь інтерактиви, майстер-класи, театри, свята. А головне що є укриття, де дітки не просто сидять, витрачаючи свій час, а навчаються. Це великий + І це все завдяки Ользі Василівні. Ви зробили чудову школу і чудові садочки. *Ходили і в садочок ВІННІ, теж питань не має, Ірина Миколаївна чудовий вихователь.”
“Проводився семінар на тему "Сенсорну інтеграція" з обробуванням матеріалів, що направлені на розвиток моторики крупної і дрібної. Керівник - активна мама і дружина, педагог, розробляла та захищала роботу свою в вузі, контактна та відкрита до діалогу.”
“Неймовірно гарно і дуже класно ,вчителька гарно навчає і доносе діткам”
“Від щирого серця рекомендую, садочок Діти-Квіти!!!!! Ірина -чудова людина, яка має підхід до кожної дитинки!!!! Три роки мої дітки проходили до садочку, тож він нам як рідний!!!!☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️”
“Відмінна аптека, швидке обслуговування. Великий асортимент. Поруч відділення Приватбанку.”