Огляд каталогу
- 873 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 873 результатів
Перегляньте успіх у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 873 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 52,610 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає успіх з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Вишгород та інших міст.
“Дитина ходить у 2й клас. Нас цілком влаштовує. 8 з 10”
“Школа має історію і це, важливо. Хочу, щоб вчителі відносились до дітей так як до власних. Бажаю Вам витримки!”
“Чудовий садок! Донька ходила ще до реконструкції, а зараз і поготів краще за багато приватних садів. Готують смачно, дитина постійно просила приготувати таке ж меню вдома. Вихователі працюють на найвищому рівні, на дитячі свята було ходити одне задоволення. Входи є з усіх фасадів так, що потоки дітей не перетинаються порівняно з будинком до реконструкції. Дуже сад сподобався, згадуємо з ніжністю та теплом три роки проведених тут”
“Відмінна аптека, швидке обслуговування. Великий асортимент. Поруч відділення Приватбанку.”
“У цій школі навчалися мої діти. Чудова школа !!! Прекрасно підібраний педсостав. Спасибі директору і вчителям! Дуже шкода йти! За два роки навчання мої діти вільно говорять англійською мовою навіть між собою, коли їх ніхто не чує.”
“Класні рукавички як для спаренга так і роботи з мішком.”
“Мій син туди ходить хороша вихователька її звуть Тетяна Анатоліївна дуже розумна дитячий сад недалеко від нашого будинку вулиця західна 11с право а сам дитячий садок знаходиться на Гарматній 41”
“Мене звати Лариса, я мамо дівчинки, яка 5 років тому перехворіла на рак крові ((Ми лікувались в Охматдиті і досі здаємо аналізи там). Хочу від щирого серця подякувати школу 164 за подарунки які вони відправили в Охматдит для діток під Новий рік. ви не уявляєте що радісно побачити найщасливіші обличчя своїх діток, що вони отримують такі дарунки. Низький Вам уклін!”
“Хороша школа 170. Хочу відзначити вчителя Кравченко Олену Вікторівну 6В кл, дуже дбайливо, як до своїх дітей відносити, виховує, допомагає, вкладає всю душу в наших дітей. Чудова людина, істинний педагог !!!”
“Прекрасний заклад. Прекрасні вчителі. І Крамська Наталія Олександрівна чудовий вчитель. 4 роки дочка відходила в школу з великим задоволенням. Сучасна початкова школа, сучасний дитячий садок, просто відмінніша кухня.”
“Я там вчилася, прекрасна школа!”
“Колегіум «Олімп» - навчальний заклад з дитячого садочку до випускного з усвідомленим поглядом на освіту майбутнього. Успішне майбутнє та розвиток наших дітей починається з нашого бажання постійно створювати та вдосконалювати цікаве освітнє середовище. Колегіум «Олімп» це: - креативність та індивідуальний підхід; - перемоги в проектах МАН (Мала Академія Наук України); - виявлення та розвиток потенціалу, досягнення особистого успішного результату кожного учня; - дослідницька діяльність, як здобуття життєвого досвіду; - варіативність мислення, ефективний вибір, навички формування особистих цілей та планування їх досягнення; - медичний супровід та щоденна фізична підготовка. Від успішної дії до здійснення мрії!”
“Будь-який цей садок і всіх, хто там працює! Англійська у викладачів справді хороша! І ставлення до всіх дітей індивідуальне! Тут є свобода для всіх дітей! Цей сад відвідують обидві мої дівчатка! Плануємо сюди та до початкової школи піти! П.С. Про щебінь на парковці та відсутність зелені - камон, це ж новобуд, і там же поруч ще будинки будують, ніби це не помітно. Думаю, згодом усе буде облаштовано краще, але загалом це не найголовніше! Головне – це людський фактор та ставлення до дітей! І тут він перевершує всі очікування!”
“Мій син відвідував дитячий садочок №465 з 2022 року, і я щиро вдячна виховательці та помічниці вихователя за турботу, доброту та професійний підхід до дітей. За цей час садочок став для нас другим домом — затишним, безпечним і наповненим теплом. Окрему подяку хочу висловити нашій чудовій виховательці Юлії Олегівні. Це людина з великим серцем і справжнім покликанням до роботи з дітьми. Вона не лише уважна й відповідальна, а й щира, любляча та завжди знаходить індивідуальний підхід до кожної дитини. Мій син з радістю йшов до групи, бо знав: на нього чекає не тільки цікаве навчання, а й людина, яка його розуміє й підтримує. Дуже ціную, що в садочку панує атмосфера доброзичливості, розвитку та взаємної поваги. Рекомендую садок №465 всім батькам, які шукають для своєї дитини дійсно комфортне та розвивальне середовище.”
“Наш садочок. Ходимо туди із задоволенням)))”
“Ех, моя сама 1 школа! Щойно її згадав, вирішив знайти. Дуже дякую за дитинство.”
“Школа прекрасна, дитячий майданчик прям у дворі, стадіон.Топовая їдальня і вчителя.”
“Магазин з гарним відношенням і свіжими продуктами. Все замовляється по мірі потрібності, тому завжди свіжі товари на полиці”
“Вчуся в цій школі 4 роки, дуже подобаються вчителі. Однак вчителька історії, часто не приходила на заняття, які не прідупреждая про це навіть адміністрацію. В іншому люблю це місце, особливо кіраміку.”
“Відвідуємо садочок третій рік, останній рік значно відчувається покращення.Оновлене збалансоване харчування, молодий,амбіційний , згуртований колектив. Територія -охайна та доглянута. Цікаве дозвілля для дітей.Дитина ходить в садочок з задоволенням.”
“Сказати хочеться багато, але постараюся коротко... 1.Директор ... Галина Олександрівна чудовий директор, дійсно заслуговує на повагу і обіймає заслужено свою посаду. Прекрасна людина, вона як промінчик сонечка, діти її дуже люблять. з таким директором, все обов'язково вийде 2.Вихователь ... це взагалі окрема тема ...))) У нас була Оксана В'ячеславівна, прекрасна, чудова, найкраща .... я ще довго можу продовжувати, але скажу про головне. дружбу, яку вона подарувала. 3. Харчування-добре, моя дитина не скаржилася 4.Площадки-майданчики старі, але це не найстрашніше що може бути 5.Теріторія-Завжди чисто 6.Досуг-Детьми займаються, ранки, свята, підробки, доп заняття, тематичні заходи, приїжджає планетарій, театр та багато іншого І на завершення хочу сказати. Мені є з чим порівнювати. Ми перейшли з іншого садка. Можу сказати точно цей гідний поваги!”
“Відмінний і привітний персонал!”