Огляд каталогу
- 5,563 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 5563 результатів
Перегляньте установа у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 5,563 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 183,314 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає установа з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Бровари, Буча та інших міст.
“Сказати просто, що це класний садочок, це не сказати нічого. Це неймовірне місце, де діти знаходяться в безпеці, де їм цікаво проводити час, де смачно готують і вчать готувати їжу самостійно на щопʼятничному майстер-шефі, і так можна подорожувати довго. Чудові вихователі, які допомагають адаптуватись і діткам, і батькам, завжди на звʼязку, відкриті до діалогу. Дякуюємо, що створили місце, звідки моя дитина завжди приходила задоволена, з новими знаннями, вміннями і враженнями.”
“Хороша студія, донька ходить вже не перший рік. Дуже раді, що обрали саме Вас)”
“В Speak English вивчаю англійську, навчалася в інших мовних школах, але ця мені подобається найбільше. Чому я обрала SE? Досвідчений викладач, яка вчить і по підручнику і використовує інші джерела інформації і різні методи. Урок чіткий і структурний ми говоримо, вчимося сприймати на слух і пишемо, також переказуємо тексти/книги. Зручна локація, школа знаходиться в центрі. Якщо нема світла і сіли всі акумулятори і т д, то урок всеодно проводиться, завдання від цього не менш цікаві. Є можливість підключитися онлайн, але я ще не використовувала таку опцію. Щосуботи можна приходити в розмовний клуб, який проводить носій мови. Уроки дуже насичені заздалегідь обираємо тему колективно, а на уроці кожному дають слово. Я задоволена цією школою, в Броварах це найкраща школа.”
“Подобається структурний підхід та послідовний ввід дітей у світ ІТ. Дійсно професійно розроблена програма, чіткі задачі, сприятливий мікроклімат на уроках дозволяє дітям набувати необхідних навичок легко і з драйвом. Особлива подяка пану Анастасії - кожен учень отримує максимум уваги на шляху розвитку завдяки її пильності та відкритості.”
“Дружня атмосфера, чуйні небайдужі вихователі, гарне харчування. Дитина ходить в садочок із задоволенням!”
“Спершу я критично ставилася до філософії Вальдорфського садочку. Але у процесі побачила як добре моїй доньці у цьому просторі. Це, дійсно інший, особливий простір, де присутні безпека, любов та довіра. Це садок, де мою дитину чують, поважають, де дитина може розпізнати свої емоції, про них заявити та бути почутою. Подобається, що у садочку акцент робиться на натуральних матеріалах, прогулянках та походах на свіжому повітрі. Гарний садочок, чуйні вихователі, насичена, цікава навчальна програма для дітей.”
“Випустились у минулому році. Сильний английський та знання у садочку. Дитина відразу стала показувати результати. Дуже професійне навчання та тільки позитівни відгуки”
“Доступне та зрозуміле навчання. Дуже допомогло що працювали саме з білетами які були на екзамені!”
“Місце де безкоштовно можна постригтись. Стрижуть студенти під наглядом спеціаліста.”
“Дуже задоволена садочком. Почали ходити з 2х років і вже ходимо більше року. Донька вже рахує, розмовляє реченнями, знає всі кольори, навіть деякі англійські слова, співає пісеньки. Видно що з дітьми займаються. Вихователь Олена, дуже турботлива, щодня розповідає чи гарно поїла дитина, як себе почувала і тд. Тому садочок рекомендую♥️”
“Приваблює Калинівка своїми красивими, затишними парками з дитячими та спортивними майданчиками. Для любителів класних фото до кожного свята парк прикрашають фотозонами. Керівництво Калинівської селищної ради на своєму місці і знає як зробити селище привабливим і затишним для своїх жителів.”
“Дуже задоволена садочком. Почали ходити з 2х років і вже ходимо більше року. Донька вже рахує, розмовляє реченнями, знає всі кольори, навіть деякі англійські слова, співає пісеньки. Видно що з дітьми займаються. Вихователь Олена, дуже турботлива, щодня розповідає чи гарно поїла дитина, як себе почувала і тд. Тому садочок рекомендую♥️”
“Дякуємо садочку: вихователями та Юлі особисто. Ми провели в ньому більше 3 років. Дякуємо за людяність, любов, терпіння, опіку, навіть у найскладніші часи. Садочок став другим домом, в який ми бігли із задоволенням кожного ранку.”
“Багато років хотіла нарешті глобально взятися за вивчення англійської мови, але постійно відкладала. Моїх знань, які залишилися ще зі школи було явно не достатньо для повноцінної практики за кордоном чи на роботі. Головна причина була мої комплекси. Якщо раніше ще пробувала щось говорити і частіше спілкувалася англійською, то останні роки стала комплексувати і боятися, що скажу щось неправильно. Це мій синдром відмінниці… Але в English Prime з перших занять страх йде, ти починаєш вільно висловлювати свої думки з іншими і не боятися десь помилитися. Бо ми з нашою групою на одному рівні і разом вчимося і вдосконалюємося! Це дуже круто. Заняття проходять невимушено, весело та цікаво. Кожен раз йду на уроки із задоволенням і 3 години проходять немомітно. Всім рекомендую, хто дійсно хоче не вічно вчити, а нарешті знати і заговорити англійською!”
“Треба було вступати в цей ВУЗ))))”
“Вже 3 роки, як ми закінчили цю школу, все забувала залишити відгук для майбутніх першачків. Це одна з найкращих шкіл на Подолі, від організації процесу, безпеки дітей до рівня навчання. Моя дитина згадує це місце з теплом! Тому не вагайтеся, а сміливо вступайте!”
“Сквер маленький, але привітний! Гарний приклад як потрібно планувати скверик на маленькій території! Є охорона, наніс зачиняється.”
“Привіт всім, сьогодні я побувала моделю на татуаж стрілочок) Роботою задоволенна , потрапила до чудового майстра та до її учениці) Ставлення до людей класне))) Буду рекомендувати студію) Дякую вам за гарну роботу) Я задоволенна)))”
“Я дуже задоволена рівнем підготовки своєї дитини в садочку. Заняття з математики, вивчають письмо, абетку. Англійська базова, дітям цікаво, вони чують та звикають до іноземної мови. Музика. Додаткова підготовка до школи для старших діток два рази в тиждень. На свої 6 років дитина прекрасно читає, вміє писати. Як на мене це супер результат”
“Хочу щиро подякувати проктологу Косенко Олександру Петровичу з Лівобережного центру проктології за професіоналізм, увагу та людяність. Ви допомогли одужати близькій мені людині. З самого початку прийому лікар уважно вислухав скарги, детально пояснив причини проблеми та, що найважливіше, відмовив від лігування латексними кільцями, які раніше пропонували інші київські спеціалісти. Замість цього, він порадив набагато більш ефективний і безпечний метод лікування, що значно краще враховує індивідуальні особливості. Не часто зустрічаєш лікарів, коли на кожному кроці лікування пацієнта відчуваєш, що він дійсно піклується, знаходить і пропонує найкращі рішення, а не просто виконує стандартні процедури. Косенко Олександр Петрович - саме такий. В результаті хвороба - подолана, а роки дискомфорту - позаду. Вас нам рекомендували ще з часів, коли Ви працювали у 18-ій лікарні, але тоді через життєві обставини потрапити до Вас не змогли. Як же ми раді, що потрапили зараз. Рекомендую Вас усім, хто шукає не тільки компететного проктолога, який відмінно лікує, а й лікаря з повагою та людським ставленням до пацієнтів!”
“Хочу поділитися своїм досвідом та спостереженнями відвідування школи, зі сторони клієнта. Школа це вищий пілотаж, різняться не лише в професійному підході до навчання майстрів та до клієнта, а й щирому і людяному підході. Завжди дають вичерпну відповідь на усі питання спраглого до знань майстра. Також є широкий асортимент профінструменту і косметики для роботи з клієнтами та особистому застосування в домашніх умовах. До відгука прикріпляю фото нашвидкоруч. Щиро дякую.”
“Моя дочка навчається у Джерелі з 10-го класу. Вона в захваті від побудови навчального матеріалу: зрозумілий виклад,тестування,віртуальні лабораторії,можливість онлайн-консультацій. Нам дуже повезло з класним керівником,Віталіною ,вчителем біології. Вона супроводжує дітей у навчанні, завжди на зв'язку,організовує спільні походи та туристичні подорожі,в курсі проблем дитини,може підтримати та надати допомогу в разі необхідності. В цьому році дочка розпочала підготовку до ЗНО,курси по підготовці також є у школі. До речі,доступний та цікавий виклад,не очікувала,що і курси їй сподобаються)”
“Найкращі! Син спочатку ходив, тепер донька. Дуже подобається. Особливо для малечі, доньку віддала в півтора рочку, все ідеально. Вихователі піклуються про діток чудово, навчають, донька дуже зараз любить садочок, вихователів називає подружками) Син вже школярик) раджу спробувати обов’язково!”
“Я тут вчуся. 30.06.2025 я закінчив курс Middle Embedded. Дуже класно, особливо те, що вчителі та адміністратор Ніна дуже добрі та класні :) Дякую за цей рік і інше. Надіюсь, що у наступному році усе буде також, як у минулому і цьому.”
“Ходили дітки на малювання та заняття з англійської мови,були дуже задоволені,цікаві завдання,приємні педагоги,позитивна та життєрадісна атмосфера в клубі, завжди є бажання приходити знову і знову.”
“Не можу не залишити відгук про садочок Кузя. Перед школою не було чим зайняти дитину (наш садок без укриття не працює з початку війни), тому знайшли цей чудовий варіант. Ніскільки не пошкодували. Дитина не хотіла йти з садка і щовечора чекала, що завтра знову піде до друзів. Одним із важливих критеріїв у виборі було укриття, тут укриття у хвилині ходьби (не виходячи за межі воріт). З дітками тут займаються за методикою Монтессорі (напевно, не тільки), малюки щодня дізнаються щось нове, роблять вироби, аплікації та ін. Кожен вечір батьки у групі вайбера от тримають опис чим займалася малеча "сьогодні" з фото і відео. Дякую директору Русланну та колективу за тепле ставлення. Мої найкращі побажання.”
“Син займається тут вже другий рік. Йому подобається, а головне - результат навчання помітний і для мене. Тут розумні викладачі, до яких цікаво йти на заняття. Чудове ставлення персоналу до діток. Чисто та охайно в класах та на ресепшині. Окрема подяка адміністратору Юлії, з якою завжди приємно спілкуватися. Ціни помірні та гнучкий графік роботи. Школа знаходиться недалеко біля дому і син в 9 років може відвідувати заняття самостійно. Бажаю Школі в подальшому розвитку та розширення, а персоналу та викладачам бажаю багато слухняних та допитливих учнів) Ставлю 5 зірочок і буду рекомендувати Вас знайомим!)”
“Школа знаходиться недалеко від нашого будинку, сину 4,5 роки і ми вже пів року займаємося на барабанах у Нікіти - дуже круто! Малий вже грає по нотах справжні мелодії , хоча займається всього раз на тиждень . Додали ще раз на тиждень гітару! Спеціалісти - вчителі дуже добре працюють з нашим активним хлопцем, радимо школу всім малюкам!”
“Привітний персонал. Комфортні умови”
“Уроки водіння пройшли в задоволення. Багато в чому дякую інструктору Анатолію Володимировичу. Дуже позитивний, в міру суворий і вміє донести свої думки. Жодного разу не грубіянив, не грубіянив, поставився з розумінням і навчив водити і не боятися...”