Огляд каталогу
- 164 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 164 результатів
Перегляньте фармація у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 164 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 3,904 відгуків та оцінок.
“Купила антибіотик від кашлю, по рекомендаціям фармацевта, антибіотик подіяв, кашель зменшується. Ціни нормальні. Асортимент великий. Чисто. Рекомендую”
“Замовляла вакцину. Наступного дня приїхала з переноскою і купила. Ввічливі працівники, відповідають українською мовою. Ціна та наявність ліків актуальні на сайті вказані. Легко знайти, зручно паркуватись. Дякую.”
“Обслуговування хороше є припарат який шукав”
“Одна аптека в якій можна купити практично всі ліки за рецептом. Особливо специфічні. Але, потрібно дзвонити рано вранці і уточнювати наявність, і якщо воно є просити залишити і відразу їхати, в іншому випадку ризикуєте, що вам нічого не дістанеться.”
“Помірні ціни, привітний фармацевт.”
“Найкраща аптека в Вишгороді. Є можливість замовлення через вайбер і сайт. Користуюся аптекою вже кілька років, дуже задоволена Спасибі що ви є)”
“Дівчина Молодець, прийшов за замовленням, не працював інтернет, знайшла вихід із положення замовлення забрав!”
“Це пʼять зірок зовсім не аптеці, а жінці яка там працює. Виникла наступна ситуація - моя дружина купила «Боботік» у цій аптеці, але ціна виявилася на 100 грн дорожче за сусідні аптеки, це легко перевірити в додатку liki. Я з чеком повернувся до аптеки, і попросив зробити повернення з причини завищеної ціни. Згідно закону, це неможливо. Мені відмовили у поверненні, але аптекар віддала свої кошти щоб вирішити ситуацію. Вона викупила в мене цей препарат, тому що я хотів залишити відгук 1-2 зірки. Цей відгук має на меті декілька речей: 1) компенсуйте будь ласка вашому працівнику 300 грн. Вона зробила все щоб залагодити ситуацію. 2) перегляньте ціни, особливо на дитячі препарати. Націнки у вашій аптеці просто драконівські !!! Я вийшов з вашої аптеки і придбав той самий «Боботік» за 210 грн в аптеці поруч. 3) останнє і найважливіше, я особисто прошу вибачення в працівника аптеки. Я не мав на меті повернути кошти будь якою ціною. Я маю на увазі, за кошт працівника аптеки. Але, мабуть, найкраще в цій ситуації те, що кожен зробить свої висновки. І маю надію що у військовий стан, ціни будуть трохи демократичніше. Якщо це помилка (ціна на цей препарат), то її потрібно знищити. Дякую!”
“Гарна аптека. Чисто. Ніколи немає черги, чи мені щастить. Ціни помірні. Працівники ввічливі та швидкі.”