Огляд каталогу
- 91 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 91 результатів
Перегляньте ферми у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 91 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 21,244 відгуків та оцінок.
“Кльові, смачні бургери, алкоголь (хоча хотілося б спробувати лінійку на розлив, невчасно потрапила до закладу, не було). З приводу сервісу та атмосфери: її вочевидь робить бармен, але він був трохи неприємним (можливо, поганий настрій). Це достатньо специфічний момент, але особисто для мене складає суттєву частину картини, бо він є скажімо «обличчям», першим доторком гостя з закладом. Хтось з персоналу докопався у туалеті: зайшла до вбиральні помити руки, але не закріпила защіпку на замок — не бачу в цьому особливого сенсу. Зайшов чоловік, я привіталася, і він почав мене відчитувати за те, що я не закрилася на защіпку, почав мені демонстративно показувати, як це робиться. В цілому, видно, як працюють над атмосферою: приємний плейліст, образи персоналу, якась претензія на дизайн є. Бургер був настільки гарним, та дійсно смачним, що забула його сфотографувати, (Смеш Бургер), тому прикріплю фото з пляшками сидру, що я брала. Доволі вдалий на асортимент. Дякую.”
“Дуже смачна кава і затишне місце) привітливі робітники і сімейна затишна атмосфера Місце, куди хочеться повертатись”
“Великий вибір товарів для дітей( іграшки, одяг, дитяче харчування,коляски і т.д)”
“У Гобеленівському замку відзначали наше весілля. Все було на найвищому рівні. Адміністратор Наталія з перших хвилин знайомства оточила турботою, розписала всі моменти та нюанси свята. Взяла на себе багато організаційних моментів. Також, окреме спасибі кухареві Надії Станіславівні, страви просто дивовижні. Офіціанти з уважністю поставилися до гостей, усі залишилися задоволеними. Ми щасливі, що довірили наше свято професіоналам)))”
“Велике атб, багато товару, фрукти були свіжі та доглянуті.”
“Чисто. Затишно. Ввічливі продавчині. Високі ціни.”
“Якісне обслуговування, багато хороших продуктів. У певний час можна знайти товар з знижками.”
“Гарна кухня. Особливо сподобалось хачапурі та десерти! Затишне місце для дорослих та дітей.”
“Відпочивали тут на вихідних. Дуже привітний персонал на рецепції, який зустрічає з посмішкою і щиро дбає про комфорт гостей. Номер був чистий (навіть не просто чистий, а ідеально чистий) та стильний. Весь комплекс зроблено зі смаком. Окремо хочу відмітити кухню, страви дуже смачні, а порції великі. Все, що куштували, було на високому рівні: свіже, естетично подане, зі смаком і любов’ю. Атмосфера на території - максимально сприятлива для відпочинку та перезавантаження. Тут і басейн і озеро, де можна покупатися та половити рибу, баня, чан, а ввечері ми потрапили на кінопоказ під відкритим небом. А цей захід сонця, який видно з тераси, то окреме естетичне задоволення! Ідеальне місце для відпочинку від міського галасу. Рекомендую!”
“Завжди заходжу за кавою, свіжим хлібцем, круасанами та безумовно молочкою. Ніколи не було проблем з продавчинями. Люди, які пишуть про хамство і інше з боку продавчинь, то може з вами шось не те?”
“Невеликий, зручний магазин. На окремі види товарів ціни дещо нижчі конкурентів, на інші- на рівні.”
“Хороший магазин. Є що вибрать для перекусу і не тільки. Приємно що є столик, можна поїсти сидячи)”
“Сьогодні відвідувала цей заклад. За адресою Оболонський проспект 22в, дуже привітний персонал, комфортна атмосфера, є де сісти та попити смачну каву, все дуже чисто та охайно. Була за іншою адресою цього закладу, то було жахливе ставлення персоналу, і не хотілось нічого брати, а тут можу рекомендувати.”
“Холодна, але дуже простора зала”
“Простий магазин продуктів, розташований в промзоні, до станції метро Видубичі 15 хвилин пішки. Представлені базові продукти типу колабаси і печива.”
“Добре, що можемо наїстися не лише ми, а й діти лишаться ситими. Довіряю тільки вам”
“Сила сервісу в тому, що хлопці відбирають тільки найкращі продукти. Уже замовляємо вдруге, збирають замовлення з душею, дуже уважні до дрібниць”
“Смачна кава, великий асортимент продукції, приємний персонал”
“Готують дуже смачно рекомендую, замовляємо з відкриття!”
“Завжди свіже м'ясо та фарш як придумаєш”
“Смачне морозиво, багато молочки, роблять коктейлі влітку молочні, краще ніж в совєцькому дитинстві.”
“Відкрилася нова крамниця, після ремонту, чисто, хороший асортимент харчів та напоїв, холодильні вітрини, зручний час роботи. І просто неймовірної краси захід сонця майже щодня :)”
“Магазин-кафе - ось як можна назвати це чудове місце! Були ми там випадково іще 07.02.20. Загнала нас туди негода, і йти з такого затишного місця не хотілося! У магазині на Драгоманова,2 так гарно й смачно! Дві дівчинки нас дуже якісно обслуговували, проконсультували щодо продукції, запропонували продегустувати якийсь чізкейк (там на дегустацію було 2 види продукції, уже не згадаю що, шоколадний і ще якийсь). Також зварили нам смачної кави. Ми були задоволені і обслуговуванням, і якістю придбаних товарів (сир та сметана, запіканка ванільна - це додому купили, а до кави брали тортики - медовик і ще з яблуками та безе). Хочу відзначити, що лише в цьому магазині мережі "Молоко від фермера" я побачила окремий зал-кафе від магазину! Там так гарно! Дизайн супер! Картини на стінах, інтер'єр стильний, є умивальник і навіть санвузол для відвідувачів! І сам зал - це окреме доволі велике приміщення! Там цілком можна збиратися компанією 10-15 людей і щось святкувати, наприклад, дитячі дні народження! Усе ж для цього є: столи та зручні крісла, + смаколики і напої можна купити одразу в магазині! Якби я жила ближче до того місця, то ходила б з друзями в даний заклад, і дуже часто. Мої найкращі рекомендації магазину на Драгоманова,2 ! Перейменуйте його у магазин-кафе, щира порада. Навіть можна оголошення розмістити перед входом, що у вас можна святкувати дитячі дні народження абощо. Бо продукція у вас натуральна і смачна, саме для дітей! І працівники дуже ввічливі, молоді й приємні! Дякую! ПиСи. Забула додати. Спасибі, що є поручні та пандус! Вашим магазином можуть скористатися без проблем і мами з візочками, і старенькі чи хворі люди! Поручні є далеко не в усіх ваших магазинах!”
“З друзями тут плавали. Рішення з нашого боку таке собі. Обрали пляж, пірнули у воду. Течія дуже сильна, до того ж купа дохлої риби, через велику кількість рибаків. Ну, загалом, якщо хтось взагалі планує з якихось причин купатися тут - не треба)”
“Привіт. Хочу поділитись враженнями закладі. Замовляв кілька разів бургер меню – це дуже смачно та соковито, яловичина якісна. Порції курочки просто гігантські. Ще одна перевага - крафтовий соус - він трохи гостренький, відчувається приємний післясмак томатів та Чилі.”
“Завжди свіжі круасани і нереально кльову каву роблять, коли п‘єш і розумієш, що не просто тепле молоко і десь там ще має бути кава, а дійсно напій на основі кави і з додаванням відповідної кількості молока. Персонал ввічливий і приємний”