Огляд каталогу
- 57 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 57 результатів
Перегляньте фонтани у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 57 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 39,924 відгуків та оцінок.
“Один з найкрасивіших парків України. Повністю безкоштовний”
“Дуже гарний та зелений парк. А університет це просто щось неймовірне. На його території здається, що знаходишся у якомусь англійському фільмі. Тут небагато людей. Дуже спокійно. Без проблем можна зробити безліч гарних фото. Є лавки, можна приходити посидіти з книжкою, а бо, як ми бачили хлопців, пограти на гитарі та поспівати. Місце дуже атмосферне. Гадаю, що люди, як тут вчаться везунчики, бо можуть щодня насолоджуватися цією красою.”
“Сквер маленький, але привітний! Гарний приклад як потрібно планувати скверик на маленькій території! Є охорона, наніс зачиняється.”
“Завдяки новому пешохідному мосту можно легко дістатися Володимирської горки, продовжуючи прогулянку зеленою зоною Києва)”
“Маленький парк посеред радянського масиву Відрадний. Вглибині кварталу. Парк раніше був панським садом із озером, називався хутір Грушки. З боку вулиці Василенка напівзруйнований дом культури, з боку якого до парку йдуть сходи і фонтан. Під'їхати можна як з Василенка так і з бульвара Вацлава Гавела. Туалет у парку є. Навколо озера зручно бігати. Доріжки рівні, діти завдяки цьому легко катаються на самокатах і роликах.”
“Гарний заклад для відпочинку. Сучасний інтер`єр, чисто, охайно. Пиво варять самі - дуже смачне. Меню різноманітне, також є піцца на будьякий смак. В цілому приємні враження.”
“Завжди багато дітей! Тобто цей майданчик є популярним і комфортним для багатьох батьків! Є асвальтовані доріжки де дітки катаються на своєму транспорті. Близько є футбольний стадіон де можна побігати з м'ячем.”
“Гарний парк. За собачкою прибираю”
“У закладі просторо, місця достатньо. Локація зручна, на межі ст.м.Палац "Україна" і ст.м.Олімпійська. Екстер'єр примітний, великий бульдог на вході. Інтер'єр цікавий, сподобалось. Відчувається, що автор задумки інтер'єру має смак. Обслуговування хороше. Меню різноманітне. Бургери, м'ясо, риба, пиво і не тільки. Санвузол чистий, є засоби гігієни. Є змога скуштувати бізнес ланч чи спробувати попасти на акції із збільшенням кількості поданих страв за відповідну ціну. Рекомендую до відвідування.”
Art-S — салон краси з індивідуальним підходом. У закладі панує затишна атмосфера.
“Vanilnoenebo це не знищення дерев це санітарна обробка якби знищували парк то він би вже не був .Невже тобі подобається гуляти В НЕЙМОВІРНИХ ХАЩАХ.Все зарохше парк в аварійному стані дерева сухі та гірки для велосипедів і халабуда зруйнована і тут нарешті пропонують хоч щось .розумію що часто парки таким способом знищують але це зараз НЕ ЗНИЩЕННЯ і ніякі молоді дерева не знищували лише старезні те що була знята кора у молодих це не знищення )дивно але я не побачив знищення молодих дерев) навіть коли шкодили мастили мазью.це очищення щоб ми гуляли в чистому охайному парку от коли почнуть творити реальну хрінь от тоді почнемо.Обоже мій не думав що такі люди існують завжди не подобається щось позитивне .От якщо знищують парк дозволяю мене обсирати за те що був не правий”
“Дуже чисто та комфортно, в номері трохи душно, кондиціонер на прохолодне не дуже хоч на вулиці і не сильно тепло. Персонал привітний та кваліфікований. У вартість номеру входить екскурсія до стайні з кіньми, які мабуть найбільше вразили)”
“Прекрасний простір і натхненні вихователі. Мої двоє дітей відвідували із задоволенням.”
“Приємне враження про цей заклад. Лайк!”
“Дуже вдале та приємне місце! Чекаємо, коли місцева влада доведе до кінця почату реставрацію. Класно прогулятися з дітками або тваринкою. Запрошуємо всіх охочих приєднатися до відпочинку!”
“Виявився поблизу магазин в моїй районі. Приїхав забрав, все в наявності.”
“Магазин дуже хороший. Великий та якісний асортимент товарів. Гарне обслуговування. Все завжди купую тільки в Comfy.”
“Рекомендую!!!!! Ціни, якість товару та обслуговування на найвищому рівні !!!”
“У салоні дуже затишно і комфортно. Вся продукція розміщена з любов'ю, у всьому відчувається рука творчої людини. Найбільше вразило оформлене ганок.”