Огляд каталогу
- 100 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 100 результатів
Перегляньте фото кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 100 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 47,899 відгуків та оцінок.
“Дуже гарне місце! Смачна їжа, гарна подача , не дорого, чисто.”
“Полюбляємо відвідувати з друзями ще з шкільних часів! Кава смачна, тераса затишна 10/10”
“Дуже смачна автентична грузинська кухня. Страви завжди смачнющі, гарячі, свіжі, прямо "з пилу з жару". Жоден наш візит не проходить без шашлику та кубдарі. Місце куди хочеться вертатися знову за порцією гастраномічної насолоди.”
“Дуже крутецько кафе. Надзвичайна українська їжа, Українські дівчата. Та, фантастична атмосфера. Дякую!”
“Просто топ Обідаємо з чоловіком тут на вихідних. Смачно - все!”
“страви та риби в кафе Горець просто супер. всім раджу”
“Миле місце, приємне обслуговування, смачна випічка та кава(кава у чашках)”
“Дуже приємні робочі, смачно наготовляно, я пообідала від душі, щей додому коханому заказала, борщика і лапшу з котлеткою”
“Люблю замовляти томатну чіабату з салямі - не суха, в міру соусу і просто смачна. Також рекомендую круасан з шоколадом! Взагалі Франс.уа дуже класна мережа, подобається що можна замовити їжу як з собою, так і перекусити на місці. З мінусів - немає рукомийника - це річ потрібна в будь-якому місці де можна поїсти на місці”
“Це щось неймовірне!!! Машина часу!!! Добре забуте старе! Просто, по-домашньому. А музика-релакс для душі.”
“Все прсто супер, дешево і смачно”
“Відмінне місце, щоб відпочити від міської суєти.”
“Супер піца! Такої в Обухові немає.Рекомендую”
“Душевний заклад, чисті разові стакани. Рекомендую”
“Кава найсмачніша на районі. Баристи дружні і веселі. Зустрічаємо тут кожен будній ранок. А кава з корицею щочетверга взагалі неперевершена!”
“Подобається мигдальний круасан. Якщо купуєте каву у свій посуд - знижка.”
“Смачна кава, і класний господар кав'ярні) Баріста теж супер))”
“Була приємно здивована таким затишним місцем. Їжу про куштувала, тому не можу нічого сказати. Але близко до парку з озером, офіціанти дуже уважні, кава/какао топ Сподобалось”
“Шикарні Бізнес-ланч! Пробував два дні поспіль гідне місце! Для здорової їжі. Все добре Рекомендую! Домашнє.”
“Приємне кафе із гранти сервісом і гарним вибором до кави/чаю. Сніданки цілий день, але "комплектація" недуже багата.”
“Головна площа Києва, що пройшла кілька етапів розвитку. У XIX столітті тут були залишки Лядських воріт, згодом площа стала адміністративним центром (Думська площа). За радянських часів мала назви Радянська, Калініна, Жовтневої революції. У 1991 році перейменована на Майдан Незалежності. Була центром ключових подій: Помаранчевої революції (2004) та Революції Гідності (2013–2014), які визначили європейський курс України. Сьогодні – символ свободи та національної ідентичності.”
“Дуже гарна площа. Взявши до уваги те, що під нею проходить дуже важлива транспортна артерія міста Києва, тут вдалося створити затишок у якому приємно знаходитися. Чудовий фонтан, по якому влітку можна бігати як дорослим так і дітям. А вночі приємно спостерігати за струменями підсвіченої води. Не обійшлося без проблем! Місцеві скетбордисти займаються вандалізмом та руйнують те що збудовано. Іноді катаються по газонах, випадково, але все ж шкодять рослинам. Ламають урни для сміття, роблячи з них собі трампліни та горки. Такое вони можуть збити когось з віжпочиваючих, так що поряд з ними потрібно бути обережними. Приклад вандалізму на фото, дуже погано, що в нас є молодь, яка не цінує праці та комфорту інших громадян.”
“Неймовірно смачна кава та не висока вартість. Хочу відмітити також зручність розташування, можливість взяти каву через вікно. З коляскою це дійсно великий "+". Завжди уважний та привітний персонал.”
“Відверто, кава дорога, але в цю вартість увійде тепло та спілкування з баристом. Про постійних клієнтів пам'ятають усе і питають про проблеми, дають поради. Кава не забирає тут час, а дає щей змогу дізнатися щось цікаве.”
“Я висловлюю свою вдячність і задоволення від надзвичайно гарного обслуговування, яке я отримав у вашому чудовому закладі. Відвідавши кав'ярню, я залишився враженим і переконаним, що бариста дійсно прагне надати найкращий досвід своїм клієнтам. По-перше, я хотів відзначити якість обслуговування, яку я отримав. Бариста(дівчина) був надзвичайно привітним, уважним і доброзичливим. Вона виявилась досить кваліфікованим та знаючим свою роботу, з легкістю відповідала на мої запитання, рекомендувала найкращі напої і була завжди готова допомогти. Це підвищило моє задоволення від відвідування кав'ярні. Крім того, хочу відзначити атмосферу, яка панує у закладі. Чудовий дизайн і затишна обстановка створюють приємну ауру, в якій можна розслабитися і насолодитися своїм часом. Зручні меблі, приємна музика та приємний аромат кави створюють чудову атмосферу, яка сприяє відпочинку та релаксації. Нарешті, я б не міг не згадати про якість кави та інших напоїв, які пропонують. Кожен ковток кави був справжнім задоволенням. Смак і аромат кави були просто чудовими, що свідчить про вміння готувати каву з максимальною увагою до деталей. Було також приємно бачити широкий вибір напоїв і смаколиків у меню. Загалом, хочу подякувати за таке чудове обслуговування та створення чудового місця, де можна провести час і насолодитися якісною кавою. Буду рекомендувати вашу кав'ярню всім своїм друзям і знайомим.”
“Просто 5 Чисто українська кухня Здорова їжа Персонал дуже привітливий і все знає Завжди щось пропонують.. Дуже задоволений цим місцем!”
“Сама смачна кава в Білогородці.”