Огляд каталогу
- 40 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 40 результатів
Перегляньте фреши у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 40 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 10,636 відгуків та оцінок.
“Чудовий салон близько на районі! Ціни і якість приємні.”
“Чудове поєднання свіжого повітря і цікавих занять! Наші діти хочуть ще!”
“Тут зразкове обслуговування. Такого теплого і приємного ставлення я не зустрічала в супермаркетах. Касири привітні та завжди усміхаються, продавці в залі готові допомогти при першій необхідності, охоронці справляють враження дружелюбних та вихованих чоловіків. Єдиний мінус - відсутність ліфту, або іншого пристосування, щоб можна було з візком спуститись і піднятись на нижній поверх.”
“Чудовий заклад з швидким обслуговуванням , смачними різноманітними круасанами .”
“Замовляв припливно-витяжну вентиляцію з підігрівом повітря взимку. Швидко виготовили і встановили. Рекомендую!”
“Дуже якісно та швидко. Прибрали серйозні плями з моїх улюблених спортивок. Дякую!”
“Найсмачніший Кава в центрі) спасибі за приємне спілкування!)”
“Люблю усім серцем❤️Найсмачніша кава, привітний персонал, а якщо згадати як Coffee Place#1 рятували під час відключень світла - то просто немає ціни цьому закладу!”
Zmist bar – це популярний заклад у Києві, розташований неподалік від метро «Кловська». Бар спеціалізується на якісних та димних кальянах. Меню закладу переважно складається зі страв азійської кухні. Гостям пропонуються такі позиції, як фреш-роли, поке-боули та смачний wok.
“Чудова запашна кава! Помірна ціна!”
“Дуже приємний персонал і смачна кава і смаколики до кави. Рекомендую.”
“все чудово та смачно, замовляли сет темпура, приїхав навіть теплий =)”
“Ми з чоловіком замовили готові раціони в Києві. Я взяла кето 1400, він обрав 1800. Думала що йому буде мало, але виявилось ситно і смачно. Для мене це зручно бо не треба рахувати калорії, а для нього важливо що це правильне харчування без відчуття дієти. Дуже сподобалась доставка здорового харчування, будемо замовляти ще”
“Вперше відвідали «Салатейру» на Воломирській минулого літа й були просто надзвичайно вражені чистотою та обслуговуванням. Минув майже рік, а рівень прибирання залишається на такому ж високому щаблі. У вбиральні є все, що знадобиться навіть найвибагливішому чистолюбу: туалетний папір, паперові рушники, мило (чи пінка), сушка для рук і навіть (!) дезінфектор, яким адміністрація дбайливо радить протирати сидіння унітазу (можна продезінфікувати також і руки). АЛЕ. Це не стосується першого поверху, бо, зайшовши в туалет там, мені не вдалося знайти ні дезінфектор, ні паперові рушники, ні чистоту :( Їжа. Смачна й корисна, свіжа і натуральна. Зручно, що можна попоїсти в залі чи забрати страви з собою. Приємно, що БЕЗКОШТОВНО можна поласувати яблучками та попити води з лимоном і м’ятою, а салати доповнити насіннячком та іншими штучками. Кава звичайна, але це й не кав’ярня. До речі, до капучино також був безкоштовний комплімент: печиво із насіння, кунжуту і под. Не можна не згадати й вид, що радує відвідувачів із другого поверху закладу. Приємно приходити сюди знову й знову)”
“Зайшов сюди випадково і мене приємно здивували Дуже смачна кава і приємні баристи”
“Навіть не очікував наскільки тут все чудово. І кава, і обслуговування, і інтер'єр. Рекомендую.”
“Хороший невеликий заклад, приємний басиста, допоможе вибрати каву та підкаже меню, в асортименті також є безалкогольні напої (вода, соки, кола, спрайт і тд) снеки, щось на кшталт хотдогів, та круасанів щоб перекусити, солодощі. Є термінал. Усередині можна посидіти за столиками, зовні також є кілька місць (для 2-3 людей). Смачно, швидко, напої з кави типу Ice latte, раф і щось схоже близько 40 грн, можна додати топінги, є холодні напої.”
“Ціни лояльні, кава дуже смачна, обслуговування на висоті, каву робив хлопець, дуже сподобалась, вже з кілька місяців беру тут каву, швидко та смачно, все чудово, дякую вам!”
“Сучасний дизайн інтерʼєру. Поруч з метро Мінська та Смарт Плаза. Загальний простір зонований на дві зони зі столиками , є пару столів на вулиці. Замовила велике латте з собою на банановому молоці - сподобалось , вартість 125 грн. Барвиста приємна дівчина і обізнана в напоях не лише в рамках меню закладу. Я хотіла поради стосовно чи замовити матчу так як хотіла щось що швидко мене пробудить, розказала про матчу багато цікавих фактів які я і не знала , вирішила випити її, і тут вона уточнює що якщо я не снідала ( це було в 09:50) то краще матчу не пити через що вона збільшить кислотність шлунку що може призвести до діареї або інших ускладнень ШКТ.”
“Гарна атмосфера, смачні страви, ввічливий персонал. Немає що й додати.”
“Захожу з задоволеням завжди!дуже дешево як для центру столиці)!!! Що приемно завжди свіжі страви!”
“Соковите м'ясо, свіжі овочі, хрумкий лаваш та неповторні соуси створюють ідеальне поєднання, яке змушує мене повертатися знову і знову. Обслуговування завжди швидке та доброзичливе, а ціни приємно дивують своєю доступністю. Загалом, шаурмійна — місце, де я почуваюся як удома і насолоджуюся кожним шматком їхньої чудової шаурми.”
“Заходжу в цей заклад кожен день, дуже смачна кухня, та привітні баристи, завжди свіжі десерти. Літня тераса прибирається кожен день, чисто і приємно сидіти коло туй та сосен. Не знаю кому що на подобається. Ставлю тверду та заслужену 5!”
“Все є як для маленького котеджного містечка”
“Відмінне місце де можна швидко, смачно, недорого і головне безпечно поїсти або перекусити. Хороший вибір страв, від пельменів і супів до сендвічів і сосисок в тісті. Смачну каву, є інші напої. Є невелика стійка за якою можна поїсти. За близькості нічого подібного немає.”
“Бариста Даная подобалась найбільше. Як тільки звільнилась в кав'ярні стало сумно та тужливо. Смачна кава, гарні очі, хороший сервіс та приємні діалоги з працівниками. Але за Данаєю сумую”
“Відвідав клуб і залишився в захваті! Чудова атмосфера, професійні танцюристки та якісне обслуговування. Напої смачні, а музика створює приємний настрій. Рекомендую всім, хто хоче насолодитися незабутнім вечором! Обов'язково повернусь!”