Огляд каталогу
- 107 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 107 результатів
Перегляньте фуршети у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 107 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 47,814 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає фуршети з таких міст як Київ, Ірпінь, Буча, Петропавлівська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“1. Тартар з телятини постійно замовляю в різних закладах, та в різних країнах. Ваш просто топ. Є одне але: соус яких типу сирний як подушка під самою стравою - зайве. Так само як і рукола з пармезаном. Цих моментів там не має бути. Але! Додати жовток. І це буде просто краще з кращого. Він у вас ультра смачний і правильний. Але виправте плііззз оці моменти. 2. Обслуговування, супер. Дівчата класні веселі та досить швидко орієнтують та допомагають в виборі 3. Атмосфера ПАБу - теж круто. Вдячний за вечір. У вас дійсно сподобалось. Не багато таких закладів залишилось”
“Швидке виконання замовлення, гарне обслуговування, сет "Великий куш" якісний та за гарною знижкою у новорічні свята!”
“Ставлю 5, бо дійсно був вражений смаком Янтик з м’ясом і миром був неперевершений, дівчата вічливі і швидко все приготували.”
“За курильним справах цей магазин просто кращий на Україні, тут нічого розписувати, нікого порівнянного просто немає. При цьому, незважаючи на своє монопольне становище, магазин, вибачте, не «зажрались», як це відбувається зазвичай з монополістами, а підтримує високий, для України - найвищий - рівень сервісу. Сайт б проапгрейдить, але це коштує грошей і в фінанси магазину я лізти не можу, щоб вважати це недоліком.”
“Найкраща доставка суші у Києві. Завжди свіжі інгредієнти, насичений справжній смак риби, і дуже дуже щедрі шматки . 10/10 рекомендую!!!!”
“Салат з лососем просто топ! Окрошка, також, супер! Вдячний за такий смачний обід та за приємне обслуговування.”
“Прекрасний асортимент, дуже багато вибору але дуже навіть смачного вибору. Сюди точно треба завітати дуже смачно та затишно”
“Дуже смачно! За таку приємну ціну (250грн) вдалося пообідати раменом, рисом з куркою та запити колою) Смак страв виразний та приємний, не різкий. Обовʼязково прийду ще!”
«Сажа. Ресторація на вугіллі» — це атмосферний заклад у Петропавлівській Борщагівці на Великій Кільцевій, де акцент зроблено на страви з вогню та гриля. Сюди приходять як на сімейні святкування, так і на компанійні зустрічі, коли хочеться щедрої кухні та затишного простору.
“Дуже приємно, що є такі місця. Хоч і все було зарезервоване, але нас запросили сісти до стійки. Пиво чудове. Не маю прискіплень щодо напоїв. Закуски прекрасні і не стікають жиром, хоч і смажені. Доречі, якщо замовляти жирну їжу, як смажену рибу, то надають рукавички, аби не замарати руки. Бармени активі, приємні, не чужді до спілкування та жартів (і їм вдається запам'ятовувати замовлення, тож можна просто попросити повторити (пам'ять у вас, любі, чудова)). Меню знають напам'ять, тож можуть і порадити, і підказати. ( + у перебуванні за стійкою, можна спостерігати як роблять коктейлі. Постійне видовище.) Музика ненав'язлива, хоч і шумно, та саме оточення в пабі приємне. Вбиральня потішила малюнком на стіні і чистотою, та варто таки хоч іноді мити дзеркало, бо воно перестало вміти відображати. З радістю завітаю ще.”
“а я ось обожнюю оцей класичний напій… Америка з milk. чудово бадьорить і дуже смачно. на терасі багато місця і завжди є с ким поспілкуватися”
“Нещодавно відвідав чудовий ресторан-паб "Космополит" і вирішив залишити свій відгук. Обстановка в закладі була затишною та приємною, атмосфера сприяла гарному відпочинку. Перш за все замовив пиво. Вибір був досить широким, але я зупинився на класичному світлому. Пиво було холодним і свіжим, з легкою гірчинкою та насиченим смаком, що було особливо приємно в спекотний літній день. Для основної страви вибрав стейк. М'ясо було прекрасно приготоване — соковите, м'яке, з ідеальною прожаркою і чудовим смаком. Гарнір зі свіжих овочів і ароматних спецій чудово доповнив страву. Обслуговування також залишило позитивні враження. Офіціанти були уважні та ввічливі, замовлення приносили швидко, не залишаючи часу на очікування. Загалом, вечір вдався на славу. Ресторан-паб "Космополит" залишив відмінні враження, і я обов'язково повернуся сюди знову. Рекомендую всім любителям доброго пива і смачних стейків!”
“Я в захваті. Дуже затишне місце. Кухня досить смачна. Ходили з подругою на дегустацію морепродуктів все сподобалось. Нас обслуговував пан Володимер, йому окрема дяка за сервіс❤️❤️❤️”
“Була в Very tasty cafe, їжа дуже смачна, замовила курочку у вершковому соусі, дуже ситна,гарна подача, та персонал особливо привітний,дякую☺️☺️☺️”
“Давно з дружиною приїздимо в зоопарк і кожен раз я дивився на цей заклад, бо тут неймовірно пахло шашликом, але кожен раз я не наважувався сюди зайти. Ось все таки спробували шашлик, картоплю з салом на мангалі, грибочки й інше. Так,не варто очікувати рівня закладів Клопотенка, але найголовніше що тут реально смачно і є якась автентика студентських років. Можливо трохи бракує солі в соусі до шашлику, але це можна виправити самостійно. Шашлик дуже зайшов. Коротше, буду тепер сюди тягнути дружину після зоопарку) Дякую вам!”
“Класний заклад, дівчинка Анастасія дуже коректна і досить швидко обслуговує, ввічливо, при цьому дотримуючись норм карантину. Раджу всім сюди завітати. Фруктовий чай просто бомба)”
“Дуже смачні та величезні суші! Приємний адміністратор, приємний кур'єр. Привезли вчасно! Велике дякую за такий чудовий сервіс!”
“Дуже недооцінене місце. Нотують тільки з свіжих продуктів і тільки з під ножа. Дуже смачно і сервіс супер. На фото салат з морепродуктів за 350 грн”
“Ресторан з трошки застарілим інтерʼєром, але зала велика і простора. Їжа дуже смачна, усе що ми замовили було дууууже смачно, не усі позиції меню є, але вибрати є з чого. Обслуговування теж дуже добре і на високому рівні, Юлія знає меню і може порадити що обрати. Велике дякую за смачний обід.”
“Хоча заклад і має невеликий "прохідний" до іншого закладу зал, проте він охайний і затишний. Кухня смачна і ціни демократичні”
“сподобалось тому что там очень вкусно”
“Самий кращий бармен, офіціант, топ мужик та дівчина приємна. Кухня супер”
“Дуже привітливий колектив, завжди підкажуть та допоможуть, бариста робить дуже смачну каву і с посмішкою, що в наш час велика рідкість. Заклад дуже сподобався, обов'язково приїду ще”
“Дуже чисто та комфортно, в номері трохи душно, кондиціонер на прохолодне не дуже хоч на вулиці і не сильно тепло. Персонал привітний та кваліфікований. У вартість номеру входить екскурсія до стайні з кіньми, які мабуть найбільше вразили)”
“Сьогодні завітала в кав'ярню . Дуже привітна бариста . Чисто гарно . Гарний вибір напоїв і не тільки. Якщо не знає що обрати порадять і підберуть за Вашим смаком. Залишилась задоволена .”
“Тут класно. Краєвид Києва прекрасний. Романтика. Тільки по тепліше потрібно одягатися. Гулятиму можна аж до утра.”
“Дуже чудовий театр , стільки емоцій я не отримували ні у якому театрі . Актори грають на вищому рівні . Була на виставі ( не безпечне кохання ) . Спочатку хотіла взяти подругу але та відмовилася через погані відгуки . Не слухайте нікого ! Спочатку здалося що актори випивали на сцені , але потім стало зрозуміло що це неймовірний професіоналізм . Після вистави можна підійти та поспілкуватися з акторами , вони дуже милі та дружелюбні . У виставі справді відкриваються важливі теми , та показує що є речі про які справді треба говорити. Всім рекомендую”
“Цей заклад не так давно з’явився у Броварах, але вже встиг стати одним із моїх улюблених. Неймовірно смачні і незвичайні бургери, найсмачніша піцці у місті і дуже приємне обслуговування. Одне задоволення замовляти у них і кожен раз з впевненістю, що все буде нереально смачно! Так тримати❤️”
“Найсмачнішу каву на будь-який смак !!! Однозначно рекомендую!”
“Клас! Знайшла те що шукала. Хлопці взагалі молодці підкинули свіжі ідейки. Допомогли все підібрати. Так професійно! Шпалери це така штука що в рулоні і на стіні дві великі різниці.”