Філін
“Буваю в кафе раз в тиждень,все смачно, атмосфера приємна та затишна,ввічливе відношення персоналу(дівчатка молодці)завжди допоможуть у виборі страви.Сервіс класний,повага та привітність дівчат,в них першому місці.Заходжу з радістю.Смачно та приємно!Рекомендую!”