Огляд каталогу
- 36 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 36 результатів
Перегляньте хайям у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 36 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 2,967 відгуків та оцінок.
Ha-Pizza — сервіс піци у Броварах, який робить ставку на яскраві смаки та зручне замовлення онлайн. Заклад розташований на вулиці Павла Чубинського та орієнтується як на самовивіз, так і на доставку по місту та околицях.
«ХА» — це затишний ресторан, що пропонує прості та смачні страви за доступними цінами. У меню представлені гратен, піца та освіжаючі лимонади.
“Тут дуже симпатичний і милий бариста в якого приємно замовляти каву і який відповідає на всі мої питання і надіюсь від душі сміється над моіми тупими жартиками. Рекомендую короч”
“Класне обслуговування, зайшли бо подружка з Харкова і у неї ностальгія по буфетській піці”
“Класний магазин, круті консультанти, великий вибір якісного товару. Рекомендую!!”
“Центр "Ноу Хау" дає дійсно реальну допомогу у відновленні та покращенні емоційного здоров'я, що особливо сьогодні дуже актуально. Рекомендую.”
“Центр "Ноу Хау" дає дійсно реальну допомогу у відновленні та покращенні емоційного здоров'я, що особливо сьогодні дуже актуально. Рекомендую.”
“Дуже крутий магазин з доступними цінами, ввічливим та професійним персоналом. Рекомендую до вибору різної фурнітури та співпрацею.”
“Були у сауні всією родиною. Добре провели час, навіть дітям сподобалося, на що навіть не розраховували. Нас зустрів Микола Михайлович, приготував смачний чай із трав та дітей пригостив цукерками. Випробували масажне крісло та басейн. Пішли всі в піднесеному настрої!”
“Замовляв готову кухню під свій розмір і комунікації. Підійшли ідеально, все відповідає опису. У випадку пересилки запаковують дуже відповідально на совість. Комунікація дуже гарна. Рекомендую!”
“Дуже зручно, що можна було замовити двері онлайн. Менеджер усе швидко підтвердив, доставили точно за графіком.”
“Довго шукали ліжко для дорослих та для доньки. Дружина знайшла компанію в інтернеті. Приїхали в салон і отримали насолоду від кількості вибору, якості та персоналу. Замовили і в визначені строки отримали дуже класні ліжка з відповідністю до обраних тканин, якості! Дякую компанії за роботу та професійність!”
G-Bar — салон краси. Заклад пропонує послуги догляду за зовнішністю. У роботі працюють акуратно та уважно та цінують час відвідувачів.
“Дуже смачні суші !!! Якість і смак ⭐⭐⭐⭐⭐❣”
“Вже два рази замовляв продукцію Клен і обидва рази залишився задоволений. Все на вищому рівні- від спілкування з менеджерами до якості меблі та доставки. Приємним бонусом є те, що завдяки акціям можна отримати ліжко з бука, яке прослужить багато років, за ціною, нижчою від варіантів з ДСП. Коли збирав ліжка і тумби, було приємно усвідомлювати, що в Україні уміють робити якісні речі, не гірші за європейські.”
“Дуже затишний ресторан грузинської кухні. Фантастичний інтер'єр, смачні страви, привітний персонал, помірні ціни. Ідеальне місце і для романтичних посиденьок, і для ділових зустрічей. Світла тераса з оглядом на жваву вулицю додає ноток філософії.”
“Хороша сучасні меблі за адекватні гроші”
“В даному салоні замовили італійські меблі для всього будинку, прийшло все вчасно, навіть трохи раніше. Професійний колектив, раджу. Величезний плюс, тримали на своєму складі замовлення поки не доробили ремонт, велике дякую.”
“Хочу подякувати за гарний, якісний кутовий диван. У магазині не було цієї моделі, але мені її зробили на замовлення і вийшло дешевше ніж купити готовий диван в іншому магазині. 3 тижні та диван у мене в квартирі. окреме дякую за безкоштовне складання.”
“У Вишгороді найкращий магазин! Вибирала угоди багатьох... відмінний адміністратор, який дуже швидко робить ескізи, підказує, як краще та зручніше. Матеріали гарної якості, кухні виглядають вогонь! Раджу! Від щирого серця, вони кращі!”
“Мені дуже подобається ваші меблі і ваш стиль обов'язково прийду до вашого магазину”
“Прекрасний персонал, стильні меблі, дуже люблю їхні салони!”
“Відмінний магазин практично у центрі міста. Великий вибір меблів в наявності та на замовлення. Привітний персонал, грамотна консультація. Сміливо рекомендую”
“Tatiana Armand шкода, що не можу відповісти під Вашим коментарем, але сподіваюся, що Ви прочитаєте це так: Чим Ви керувалися вкладаючи фото меблів, які Ви використовуєте, за Вашими словами, більше 8 років? Ви хоч знаєте, що зовнішній вигляд меблів з голами залежить від умов експлуатації? Ви фотографіями просто показали рівень на якому Ви доглядаєте свої меблі. І чесно кажучи, мені шкода речі, які потрапляють у Ваші руки. Якщо Ви скористалися послугами 8 років тому і були незадоволені, навіщо Ви повторно звернулися туди? Не бачу логіки. Ви замовили меблі у конкуруючої компанії і вони Вас влаштували? Це чудово. Я тільки радий, що в моєму рідному місті є здорова конкуренція підприємців з високою якістю послуг. Але поливати когось брудом – низько, і як мінімум говорить про відсутність виховання. Замірник чи продавець були п'яні? Я просто відмовився б від послуг відразу. А так, написати через 2 місяці, це істеричний текст скривджено жінки. Продавець "недоглянута жінка Олена, з надмірною вагою" це за Вашою оцінкою? Судити про зовнішність малознайомої Вам людини Вам ніхто не дає права, адже і Мерлін Монро була не всім до смаку. Рекомендував би стежити за своїм зовнішнім виглядом, а не давати оцінки зовнішності інших. А вага продавщиці Олени, певна явно не надмірна, бо людина з нею живе комфортно, а від надлишку зазвичай позбавляються. P. S. Єдине, що може горіти після Вашого коментаря, це Ваша совість і щоки за те, що такі низькосортні тексти пише "місцевий експерт" P. S. S. Я б відредагував на Вашому місці коментар, щоб не ганьбити самого себе. Оскільки Ви зробили з Вашим попереднім хвалебним відгуком, який тут був кілька років. Від себе можу сказати, що за останні три роки неодноразово зверталися до цього магазину як самі, так і рекомендували знайомим. З того що на пам'яті за цей час придбано коло мого спілкування: стелаж, 4 кухні, 2 шафи у передпокій, і зараз замовили дитячу спальню. За замовлення друзів не скажу, але за наших замовлень Олена завжди була ввічлива, допомагала з підбором комплектуючих і заминрк у термінах у мене не траплялося. Поганих слів про цей магазин, або скарг - у мене немає. Рекомендую в цьому переконатись особистою покупкою.”
“Відмінний магазин дуже сподобався асортимент. Купив шикарну тумбу. Усім рекомендую.”
“Відмінна компанія, персонал відмінно у всьому розуміється, вибір меблів на будь-який смак та ціни на будь-яку кишеню, від низьких до високих цін. Якість хороша. Рекомендую!)”
“Працює система знижок. Швидке обслуговування клієнтів.”