О'Коннор'с
“Все сподобалось. Тут атмосферно, є гарне недороге світле пиво. Рекомендую Карлсберг. Також друг брав Козел темне (приїхааши з Праги)..... Ееее. Замінили нам пиво на інше, не рахували. Респект, що не сперечалися. Але то не Козел. Закусони норм, але обидва рази приходили сюди з іншого пабу, вже ситі були. Інтер'єр пабний, подобається Людей небагато, і це в день Ліги Чемпіонів. Заходять іноземці з Аргентини, Франції. Обслуговують гарно. Питань не було Ходимемо ще, після першого походу ходив з іншим другом.”