Огляд каталогу
- 529 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 529 результатів
Перегляньте хрещатик у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 529 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 185,276 відгуків та оцінок.
“Вперше робив замовлення онлайн, залишився дуже задоволений. Опис товару повністю відповідав дійсності.”
“Смачна кава. Гарне обслуговування.”
“Я дуже рада, що доля привела мене в цей салон! Давно обслуговуюся і завжди дуже задоволена результатом! Пройшла курс лазерної епіляції у майстра Яночки однієї зони і тепер зважилася на іншу зону! При тому , що я перед початком курсу дуже переживала , що буде боляче ( ( тепер можу точно сказати , що це не боляче !!! І це того варто , щоб забути про бритву на довгі роки ) про це можна було тільки мріяти , поки не потрапила на лазерну епіляцію і не побачила результат ! процедурі передчасно, підбирає зручний день і час! Завжди приємно приходити в салон, де приємна атмосфера, чисто, світло, хороші і ввічливі майстри!”
“Сподобався диван Пунто заводу Lato, замовили з механізмом Lampolet. Чекали, переживали, бо бачили його лише на фото та відео. Коли отримали та зібрали, зрозуміли що зробили правильний вибір! Дизайн, якість та надійний механізм – це робота професіоналів найвищого рівня. Дякую за Вашу роботу і ставлення до клієнтів! Ольга Пустова”
“Гарний магазин є можливість придбати запчастини під замовлення”
“Комфортний хостел! Дуже хороше ставлення до мешканців, а двоспальні ліжка це мастхев для кожного хостелу) не знаю про що думають люди, коли їх не влаштовують ліжко-місця. Неодноразово повернуся ще!”
“Чудовий салон. Привітні та добрі майстри. Велике дякую за чудову роботу. Я дуже задоволений) Однозначно хто хоче зробити тату рекомендую звертатися сюди, тут працюють профі!”
“Ходжу до майстра Даші вже пів року, нарощування вій просто неймовірне) Вії носяться мінімум 3 тижні, завжди враховуються будь-які побажання, а якщо не знаєш, що хочеш, то завжди підкажуть і розкажуть. Якщо не можете знайти свого майстра або хочете спробувати вперше рекомендую йти сюди)”
“Ще в 2020-21 це було, мабуть, найпопулярніший з відомих закладів з суші і ролами, зрозуміло, що були й інші з аналогічною якістю, але на той момент вони ще не набули такої популярності, як зараз, і, швидше за все, якби потрапив сюди в той час, це був би відгук не менше «вау!» Але зараз можу сказати, «так, добре», безумовно вище середнього, але конкуренти (називати не буду, тому що вони ще не платять), яких вже значна кількість роблять не гірше. Якщо коротко, безумовно, добре, але вже не “вау””
“Місце - просто супер! Вже декілька років відпочиваю тут, минулого року святкували хеллоуін з друзями. Персонал завжди привітний. Особливий плюс - це наявність актуальних ігор! Раджу !”
“Хороші апартаменти,ввічливі адміністратори.”
“Дякую величезне за відмінне обслугоування, допомогли підібрати костюм швидко і максимально компетентно. Професійний працівник та гарний вибір товару 10/10”
“Чудовий магазин, український виробник, якість на найвищому рівні!!! Консультанти завжди привітні і порекомендують речі, які найкраще вам підійдуть. Щира рекомендація та респект!!!”
“Це найкращий грузинський ресторан у Києві. Дуже смачна їжа та коктейлі, приємне обслуговування і атмосферний інтер'єр. Ціни середні, як для центру Києва. Була декілька разів і кожен раз 100% задоволення.”
“Хочу висловити подяку майстерні декору Ліпка та особисто Миколі Богуцькому за оперативне та якісне виконання замовлень. Замовляли гіпсову ліпнину, все дуже сподобалося. Гіпс високої якості, чіткий рельєф, ідеальні грані виробів. Рекомендую, все на найвищому рівні. Дякую.”
“Була там один раз але завтра ще раз піду, мені сподобалось, прийшла у магазин, там вічлива дівчинка була, усе пояснила мені перед тим як я придбала фарби та дуже мила, сама фарба сподобалась, я сама набила собі тату, якість мені сподобалась хочу ще спробувати іншу фірму, а так то фарба чудова була алергії не було, пігмент чудовий, запаху не має для мене це великий плюс, з нею мені зручно працювати, розташування теж не погане я одразу знайшла магазин а ще сподобалось те що для тваринок там стоїть вода та їжа це круто бо я люблю тваринок усіх, також сподобалось що усе добре розставлено та що чисто, не було бруду чи пилу, скло також було чисте без відбитків усе охайно та гарно, більше усе ж таки я зацінила відношення до клієнта адже я не знала що та як й мені усе роз'яснили та запитали чи не потрібно ще щось нічого не нав'язували (я такого не люблю й це теж кайфово) також мені сподобалось що матеріали за доступними цінами, та дуже добре що одразу на видному місці видно назву та пароль від WI-FI, я поки мінусів не помітила тож усе круто я задоволена. Ще раз була знову задоволена, дівчинка усе пояснила й супер усе.”
“Гарний магазин з великим вибором дрібничок. 2 поверхи, є ліфт. Чисто і охайно. У вечері часто бувають черги.”
“Прекрасний магазин з прекрасним асортиментом Ще більше здивував справжній професіоналізм продавців дуже вічливі надали професійну консультацію Залишився задоволений придбаннями Раджу”
“Черг не було, персонал привітний, забір крові не викликав неприємних почуттів. Сервіс 10/10”
“Усе на вищому рівні! Максимальна увага до клієнта, найвигідніші пропозиції та приємна, дружня атмосфера. Усім рекомендую!”
“Чудовий готель! Затишно, чисто й не дорого. Найбільше в готелі сподобався персонал, просто супер! Адміністратор друже привітний та допомогав з будь-якого питання) Рекомендую!!!”
“Дуже подобаються курси, дають багато цікавого та потрібного матеріалу, на уроках можна як і поговорити ,так і підтягнути граматику. Буду продовжувати ходитиходити .”
“Зробила замовлення онлайн із самовивозом із магазину. Доставили швидко, пальто сподобалося, ціна резонна, обслуговування на рівні”
“Дуже класний консультант! Дуже допоміг мені)”
“Історичне місце, де продають ювелірні вироби високої якості за прийнятну ціну”
“Стрижкою задоволений, майстерність є. Ціна 350 грн”
“Привітний та ввічливий персонал (чого зустрінеш не в кожному бутіку Києва). Рекомендую!”
“Тут найсмачніші вафлі, які мені вдалося скуштувати у Києві. Пару разів на місяць відвідуємо з молодим чоловіком кав'ярню, беремо по вафлі зі смородиною та волоським горіхом, доповнюючи кожну нутеллою, і 2 американо. За вартістю виходить копійки – близько 130 грн. Але це дуже смачно!”
“Чудовий театр. Були на виставі «Гдє ві сохнітє бєльйо" чи "У Києві на Подолі". Сподобалось все)”
“Сподобалося ціна не дорога, місць достатньо, багато ігор”