Огляд каталогу
- 161 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 161 результатів
Перегляньте цікава освіта у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 161 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 3,142 відгуків та оцінок.
“Уся наша родина надзвичайно задоволена садочком. Тут турбуються і дбають про дітей. Персонал - дійсно одна команда, яка живе своєю справою. Під час блекауту кухарі виходили на роботу вночі, щоб приготувати їжу дітям. Директор, з лопатою в руках допомагала копати укриття разом з усіма. Вихователі на кожне свято своїми руками шиють костюми і виготовляють шикарні декорації. А художній керівник - просто зачаровує своєю харизмою. Дітям регулярно влаштовують цікаві свята, вистави , квести і т.п… А найбільший наш джек-пот це вихователь, Савчук Наталія Володимирівна, кращої не буває) Дякую усім вам за вашу працю, за вклад у наше майбутнє, за любов, яку ви даруєте нашим дітям! Дякую за душевний спокій, поки наші діти в садочку, ви змогли дати це нам навіть під час війни.”
“Чудовий садочок! Ходимо з радістю, все подобається!”
“Один з найкращих садочків який тільки можна обрати на цьому районі. Обожнюємо ''Дзвіночки'' у Зіни Миколаївни. Син ходить із великим задоволенням.”
“Хороший дитячий садочок. Нам подобається. Симпатичні вихователі і всі інші теж.”
“Відмінний садок! Добра, сімейна атмосфера. До дітей тут ставляться з увагою і любов'ю. Ми дуже задоволені!”
“Нас перевели у 106 садок тимчасово, доки не відкриється наш садок. Оскільки нас часто перекладали, ми познайомилися з багатьма вихователями. Загалом вони всі не погані, вони стежать за дітьми, але окремо хочу відзначити Оксану Андріївну. Я її помітила ще коли ми були в іншій групі. Поки решта вихователів сидить по куточках і спостерігає за дітьми, Оксана з дітьми грає. Вона бігає за ними, носить на руках, вигадує якісь ігри, заплітає їм волосся. Моя дочка вже не захотіла нікуди від неї йти. Якщо йдете в цей сад ідіть до Оксани, і нехай Вас не бентежить сережка в носі) Вона дуже хороша, і дисципліна в нормі, діти її слухають, не тому, що вона кричить, а тому, що вони її люблять та поважають. Також хочу відзначити директора, дуже приємна жінка, одразу порозумілася з моєю дитиною, видно що дітей любить. Загалом усім задоволена.”
“Школа дуже подобатися. І батькам і дитині. Ходили перший рік підготовки до школи 4-5 років. Дитина за рік багато нового дізнався. Викладачі з досвідом і могли знайти підхід у кожній дитині. Хороші свята були. Ще й до логопеда там ходили. Ось тепер підемо на другий рік підготовки до школи з 5-6 років. Рекомендую)))”
“Сад хороший, теплий, дружний. Старанний та небайдужий колектив. Є з чим порівнювати. Розумниця завідувачка. Приємно відвідувати такий заклад.”
“Тут проходило моє дитинство. Змінюються люди, але не місця. Настальгія.”
“Відмінний сад! Улюблені вихователі! Дитина із задоволенням відвідує садок. Проводять заняття "музичне" спів, "фiзичним" ФЛК, щотижня роблять всілякі підробки: ліплення з пластиліну, малювання, робота з клеєм. Дитина в захваті! Вихователі завжди на зв'язку, можна зателефонувати їм в будь-який момент. Часто викладаю фото діток в закритій групі фб, що дуже радує, батьки бачать чим живуть дітки в саду. Харчування відмінне. Зараз сад перетворюється, роблять зовнішньої ремонт. Групи старенькі, але затишні, в них за бажанням і можливості роблять ремонт батьки. Ніхто нікого не примушує і грошей не вимагає, виключно по можливості і ініціативи батьків! Ради, що потрапили саме в цей сад!”
“Гарний садок, не всі майданчики звичайно в божественному вигляді, але ремонт є і кухня після ремонту. Директор молодець”
“Чистий та гарний садок з добрими та щирими вихователями, які дійсно люблять дітей! Вихователі кожного дня намагаються вигадати нові заняття, ігри, ранкові руханки для дітей. Ще хочу відмітити, які неймовірні свята організовує колектив садочку для батьків, де ми не тільки були спостерігачами за дійством, яке відбувалось на сцені, а ще й мали змогу прийняти участь та відчути себе на мить героями цієї події. Моя дитина з радістю щоранку біжить до садочку, а ввечері її переповнюють емоції від минувшого дня. Дякую всьому колективу садочку за неймовірні емоції, які ви даруєте нам та нашим дітям♥️”
“Найкращий садок на Подолі, найкращі вихователі, таких і в приватних не завжди зустрінеш”
“Тихе місце для садка просто класно”
“Діти багато часу проводять на вулиці. Велика дитяча площадка. Все псують смітники навпаки. Іноді запах доходить і до дитячого садка.”
“Найкращий садок, з кваліфікованими педагогами. Моїй доньці сад сподобався, незважаючи на те, що кожен рік вихователі змінювались, через перехід дитини з однієї вікової групи в іншу, поганих спогадів немає ні в мене, ані в дитини. Дякую завідуючій - Олені Володимирівні та всьому колективу за щасливі роки перебування моєї доньки у Вашому закладі. Тут творчий, комунікативний, креативний та доброзичливий персонал. Обов'язково приведу до Вас наступну свою дитину.”
“Чудовий садок з гарним персоналом. Добрі та чемні вихователі та няні. Дитина іде в садочок з задоволенням та посмішкою. Харчування корисне та смачне”
“Класний садочок, вихователі добрі та чуйні. Моя донька відвідувала цей садочок годила в групи 13 і 9, дуже Вам вдячна вихователям та няням цих груп дякую вам за вашу турботу та любов до моєї доньки.”
“Хороші вихователі, ставлення до дітей. У групах, по можливості, завжди оновлюються меблі. Завідувачка - дуже душевна і водночас строга людина. З їжею теж все чудово.”
“С другого сада перешли в этот и ни разу не пожалели, почему раньше не сделала этого. Сад шикарен, моего ребёнка, реально, любят, не обижают и поддерживают. Занятия всегда креативные и опять же "реально" проводятся и каждый день и даже летом, и не на "выгуле" детей стоят воспитатели, а детвора всегда что-то делает. Персонал и директор заинтересованы в процветания сада, чего и я желаю!”
“Завідувачка саду - нахабна, хамовита... Не соромиться нікого. Їй час на пенсію.”
“Дуже хороший і найкращий сад для моєї дитини. Величезне, від чистого серця дякую нашим улюбленим вихователям Олені Віталіївні і Ірині Володимирівні і няні Оленці - з вами я була спокійна за дочку і знала що вона в надійних руках! Хочеться відзначити всіх співробітників саду, вони люблять дітей і приділяють їм багато уваги, дитина завжди йшов в сад з радістю !!!”
“Найкращий садочок .Жодного дня не пошкодувала ,що вибрала саме цей заклад .Дитина ходила в садочок з задоволенням .Вихователі найкращі ,директор -професіонал своєї справи .Любов Валеріївна -це взагалі наша любов .Рекомендую цей садочок .”
“За парканом, є охорона, матусі хвалять! Чи не проїзний адреса, немає руху транспорту, для дітей супер!”
“Хороші вихователі. Дитина в сад біжить.”