Шаверма
“Дуже класне місце. Шаурма дуже смачна, а зі свинини просто бомба. Рекомендую спробувати! Обслуговування також на хорошому рівні. Персонал привітний та уважний.”
Знайдено 14 результатів
“Дуже класне місце. Шаурма дуже смачна, а зі свинини просто бомба. Рекомендую спробувати! Обслуговування також на хорошому рівні. Персонал привітний та уважний.”
“П'ять зірок виключно за шаурму і спеції в м'ясі. Дуже цікаво звучить апельсиновий смак в поєднанні з кардамоном мускатом і сумішшю гострого чорно перців. Швидко готує хлопець, говорить добре по Україн трохи гірше за Українки. Чай кава відсутні хоча на ціннику є широкий вибір, але при бажанні можна купити чашку чаю в сусідньому кіоску. Сам павільйон новий але не дуже чисто (ймовірно це через зливи який йшов весь день), але витяжку однозначно потрібно змінювати. Загалом задоволений, смачно швидко, ситно.”
“Найкраща шаурма на районі, їмо її мабуть, років 5. Завжди смачно”
“Кебаб був смачним. Обслуговування чудове. Проте в меню дуже мало турецьких страв і в приміщенні про Туреччину нагадують лише назва та невеликі фотографії Стамбулу.”
“Найкраща піца, найкращий сервіс! Особливо спецзамовлення — окрема любов!”
“Дууже добра шаурма. Свіжі продукти, багато соусу і ціна топ. І чистота, рекомендую!”
“Шаурма - топ))))) всім раджу, відразу відчувається рука майстра.”
“Шикарний інтер'єр. Тут є величезна дитяча кімната з лабіринтом і наглядачем. Кухня непогана, але не щось надзвичайне (куштували великі набори на мангалі і метровий кебаб). Є власне пиво, смачне. Вбиральні чисті і просторі. Раджу як місце відпочинку з дітьми, до того ж є дитяче меню!”
“Приємне місце, гарне обслуговування. Смачна шаурма, особливо смачне м'ясо)”
“Шаурма на смак топчик! Єдине що збентежило лаваш порвався! Потрібно замотувати на два! Розмір ОК! М'ясо просмажене, кількість м'яса теж норм! Стандарт із сиром та ананасом вище за всіх похвал, все тепле і добре прогріто!”