Пельмені та Компанія
“Зїв це чудо.... Тепер за руль піду заповзати... Дуже смачно!”
Знайдено 3 результатів
“Зїв це чудо.... Тепер за руль піду заповзати... Дуже смачно!”
“Відвідую цей заклад, починаючи з 2016 року. Завжди був задоволений затишною атмосферою. М‘ясні страви, своє пиво, а також безліч унікальних атрибутів нагадують перебування у типовій німецькій кнайпі (але з українськими традиціями :) Хочеться окремо відзначити одну дуже приємну та важливу новину - повернення легендарного кабана (фото)! Для тих, хто не знав: у 2019 році муляж кабана поцупили якісь лиходії.”
“Дуже гарне кафе, хочу подякувати всім хто там, працює,. Все було чудово,7 ,09,19,. Дякуємо Вам .”