Огляд каталогу
- 599 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 599 результатів
Перегляньте швидке кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 599 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 235,492 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає швидке кафе з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Васильків та інших міст.
“Тут смачна кухня і гарне обслуговування. Дівчата-офіціантки дуже привітні. З меню можна скуштувати не лише піцу, а й сніданки, салати та супи. Особливої уваги заслуговують млинці. Любителям солодкого запропонують торти. Цікавим є фірмовий чай з лимону або смородини або журавлини. Є Wi-Fi і можливість підключитися до розеток. У теплу пору року можна посидіти на терасі. Якщо хтось не хоче дивитися на вокзал, може обрати іншу сторону і насолоджуватися видом на Києв.”
“Чудове місце, суші смачніші ніж в тематичних кафе і ресторанах, не сухі. Салати середньо, малі порції, а піца також чудова”
“Приємні працівники закладу. Респект за чистоту, швидкість приготування та ввічливість.”
“дуже смачно, риба свіжа, тепло роли на вищому рівні, все було дуже смачно, гості були задоволені”
“Родина на сімейне свято забажала суші, замовили великий сет, і хоча я сам до цього продукту відношусь доволі скептично, але ж коли за компанію почав пробувати різні види, то зрозумів, що раніше просто пробував зовсім інше, смачно готують. Ще плюс, що сподобалось, коли забирали замовлення, то звернув увагу, що кухня та процес приготування відкритий для клієнта, готують зразу ж за стійкою, все видно, в яких умовах :) Хороший заклад, але ж місце розташування тут, на мою думку, не айс, не прохідне, для мене плюс - живу поряд, але ж для розвитку... Бажаю всього найкращого закладу.”
“Гарне місце для зустрічей та для сімейного відпочинку. Смачна кухня, гарний персонал. Чудове кафе.”
Story Pizza — це піцерія в самому центрі Броварів, на бульварі Незалежності, де зручно зустрітися з друзями або провести сімейний вечір. Заклад вирізняється сучасним, охайним простором із великими вікнами та комфортними м’якими диванами, тож тут приємно затриматися довше.
“Сьгодні 03.09.25 замовили піццу Вассо,замовлення приймала дуже привітна,доброзичлива дівчина. Піцца була доставленна дуже швидко,піцца дуже смачна,в борисполі смачнішої не їла. Ми як обирали Квантро так і обиратимемо. Дякуємо за смачну піццу!”
“Є постійним кліентом.Суші смачні і свежіе.Набори на будь-який вкус.Не знаю чи роблять знижки в самому кафе, але при замовленні на будинок завжди отримую 20% знижку, але потрібна оплата за доставку, що все одно дешевше, якби я платила повну сумму.Очень сподобалася новинка суп тому ям.Остренькій, незвичайний і ситний.Вежлівие консультанти”
“Мені все подобається персонал привітний караоке просто супер дискотека взагалі бомба а готують так що пальчики можна власні з'їсти)”
“Дуже дякую за смачну вечерю, замовила два види суші це було неймовірно смачно , також скуштувала піцу сирну нема слів просто супер !!!!! Дякую за такий приємний кулінарний вечір !!!!”
“я вам денюжку занесу завтра за кофе в 13:30 я чесное слово занесу”
“Кафе чудове. Музика, прикраси, атмосфера. Однак маю ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ. Чарівна пані, яка готує каву, будь ласка, у вас таке довге та доглянуте волосся, це правда. Але заплітайте його, бо воно вам прямо до ручок, а нам у стаканчики”
“Відмінне місце, щоб смачно перекусити! А каву роблять на будь-якому рослинному молоці) І хлопці тут чудові)”
“Поки Ваш автомобіль миється на найкращій автомийці в місті, Ви маєте можливість пообідати смачною та корисною їжею. Якість страв вище за очікування , особливо рекомендую десерти без Глютена і Сахара ! Яблучний тарт найкращий у місті”
“Гарна кав'ярня, непоганий антураж, а кава смачніша в окрузі не куштувала та й ціна прийнятна.”
«Пани Панини» – це невелике та затишне кафе у Білій Церкві. Заклад спеціалізується на приготуванні смачних паніні. Окрім основних страв, гостям пропонують якісну каву. Кафе вирізняється чистотою, швидким обслуговуванням та доступними цінами.
“Смачна і недорога шаурма. Син постійно вимагає сюди зайти. Але сосиски в лаваші всередині холодні, виправляйте!”
“Непогане місце, демократичні ціни +-200 грн (шашлик 150г., салат, картопля, хачапурі)”
“Затишне місце мені сподобалося. Є гарний вибір товарів у магазині і можна купити каву з тортиком”
“Відвідали з чоловіком заклад. Кухня та обслуговування на вищому рівні. Велике дякую за смачну піцу. Обов'язково повернемося сюди ще)”
“Хочу вчергове подякувати за гостинність, привітність та смачну, дуже смачну кухню! Категорично рекомендую відвідати Кулішню, скуштувати фірмові деруни, банош, все різноманіття чудової української кухні! Колорит старої української хати створює неповторну автентичну атмосферу. Дуже важко залишати це місце, але завжди хочеться повернутися в ауру української давнини, котру дарує Кулішна. Дякую!!!”
“Мені подобається! Багато місця, просторо, все по місцям”
“Чудове місце, смачні страви, гарне обслуговування.”
“Заклад, завжди радує новинками, дуже атмосферно, тепло, і переживати тут блекаути легче) Кухня-віддається швидко, і дуже смачно з гарною подачею, піца на висоті, смачна та ароматна, і головне свіжа Окремий лайк офіціантам, завжди привітні та розуміють чого ми бажаємо Декорація квітів на столах, дуже тішить!)”
“Замовили сьогодні піцу супер м'ясо. Все дуже смачно і швидко ! Дякуємо за ваш сервіс !”
“Доброго вечора, сьогодні у вечері приїхав до закладу зробив замовлення сказали очікувати 10-15 хвилин а замовлення принесли через 4 хвилин, я просто в захваті. Смак був нереально смачний та в самому закладі настільки затишно що навіть не було бажання вже їхати додому) Все супер, рекомендую ваш заклад знайомим”
“Дуже гарний вигляд величезних висоток. Це житлові будинки, але яки вони височенні. Це важко описати. Особливо на фоні місцевих маленьких будиночків, що висотою у три, максимум п'ять поверхів. І тут ніби більше 20. Голову потрібно піднімати дуже високо, щоб розгледіти, що там у висоті. Просто не уявляю собі, як виглядає місто Київ з такої висоти! Було б дуже цікаво піднятися і подивитися з вікна сходів чи технічного балкону. Можливо там є, на висоті, якійсь ресторан чи кафе з можливістю подивитися на Київ. Наступного разу обов'язково потрібно буде поцікавитися у місцевих.”