Північне сяйво
“Донька ходить на танці. Все чудово, вчителі позитивні, професійні та добре ставляться до дітей. Директор класний. Однозначно раджу!”
Знайдено 3 результатів
“Донька ходить на танці. Все чудово, вчителі позитивні, професійні та добре ставляться до дітей. Директор класний. Однозначно раджу!”
“Чудовий садок. Мої діти з радістю відвідують всі заняття.”
“Чудова школа! Навчання на високому рівні з індивідуальним підходом. Є можливість перебувати в школі до 18:00, відвідуючи різноманітні цікаві гуртки. Смачне харчування (обід і вечеря). Є укриття. Вчителем доньки була Пугач Тетяна Степанівна, небайдужа, добра, дає грунтовні знання своїм учням з усіх предметів. Донька змогла поступити в різні навчальні заклади (репетитор у нас був лише з англійської мови). Дуже задоволені і тим, що під час ковід і повномасштабної війни була змога навчатися очно. Уроки проводились навіть під час блекауту.”