Огляд каталогу
- 96 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 96 результатів
Перегляньте школа у Бучі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 96 результатів у Бучі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 1,474 відгуків та оцінок.
“Індивідуальний підхід до кожної дитини! Відмінні вихователі, гарне харчування, хороша дитяча площадка. Діти завжди під наглядом вихователів. Рекомендую!”
“Рекомендую Optima Magistra. Знаю, Галину Григорівну, не з чуток, а ще по школі раніше. Бачила відповідальну роботу, креативність, бажання та прагнення на краще. Мене надихало, коли дитина розповідала, як у школі вона завжди обійме та вислухає кожного, виявляючи турботу та увагу до дітей. Беручи участь у батьківському комітеті, співпрацювала ближче, тому знаю, що Галина Григорівна - зробить усе можливе заради дітей та їхнього доброго майбутнього. Для мене, показники особистих якостей та професіоналізму не залишили сумнівів і звичайно я обрала Optima Magistra. Рекомендую!”
Kong ММА Буча — це школа єдиноборств у Бучі, розташована на вулиці Ярослава Мудрого, де тренування з бойових мистецтв поєднують дисципліну, фізичний розвиток і впевненість у собі. Простір орієнтований на регулярні заняття для дітей і дорослих, з акцентом на безпечну техніку та поступовий прогрес.
“Акторська майстерність з різними дисциплінами‐сценічна мова, сценічні рухи, акторська майстерність, вокал, хореографія. Так це все отримує кожна дитина записавшись в цю студію. Рекомендую усім!!!”
“Наша дитина дуже прив’язалась до вихователя — це говорить саме за себе. Кожного дня щось нове, цікаве, розвивальне. Дуже приємно, що дітей не просто «доглядають», а займаються ними з душею.”
“Чудовий заклад! Дитина розвивається, з радістю вранці встає до садочку. Адекватні ціни.”
“Чудовий садок, до кожної дитини індівідуальний підхід. Класний персонал та дуже гарна підготовка до школи!!! Дочка ходить з великим задоволенням.”
“Найкрасивіше мабуть будівлю на мікрорайоні Яблонька.І думку хто поділяють не тільки місцеві "корінні" жітелі.Ведь не можливо не звернути увагу на контраст між територією з "виголеним" газоном який осажен молодими і здоровими деревах І.С невеликим але функціональним дитячим садком і територією буквально п'ятдесят метрів від нього в усі сторони.І частини мікрорайону який поки не здатний створити конкуренцію в озелененні та архітектури ... Але, для самих жителів такий контраст є лише стимулом і сигналом для дій! Будемо сподіватися і вірити що дітлахам, вихованцям "колиски майбутнього" нашого району будуть прагнути тільки до миру і гармонії !!! "З таким-то садком")))”
“Дитина ходить з задоволенням, а приходить додому - танцює і співає пісеньки з садка. На окрему подяку заслуговує педагогічний колектив, здатний знайти підхід до кожного малюка як до особистості та враховувати його потреби.”
“Навчаюся тут 11 рік. Мене все влаштовує. Освіта якісна, вчителі люблять свою роботу, прагнуть усе доступно пояснити, принаймні, у моєму класі. Є столова, їжа дуже смачна. Серед мінусів можу зазначити недостаток місць, адже школа справді переповнена, з виходом звідти гімназії стало набагато легше, адже уся молодша ланка тепер знаходиться на місці колишньої гімназії. Їжа у столовій дорогувата, купувати сенсу нема, проте є льготи,за якими вона безкоштовна, або ж можна просто брати з дому. Загалом, школа охайна і чиста, умови навчання цілком хороші, а отже від мене 5 зірочок!”
“Двоє дітей відвідують тренування. Дуже подобається і підхід до тренування, і відношення до дітей, дуже приємні адміністратори. Велика подяка Ксенії за прекрасну студію, талановитий колектив, різноманіття напрямів, відношення до батьків та дітей”
“Моїм дівчаткам дуже подобається)”
“Моя дитина два роки відвідувала садочок із величезним задоволенням і зараз щиро сумує за ним. І всі, хто знає Ніну Олексіївну, підтвердять - вона вихователь від Бога. Вона віддає дітям своє тепло, турботу й любов. Тому ті негативні слова, які написані нижче, абсолютно несправедливі й не мають нічого спільного з реальністю!!! Дай Боже кожному зустріти в житті такого вихователя, як Ніна Олексіївна. P.S. Дуже прикро , Олександра , що тут не можна залишити вам зворотній відгук , про те як поводила себе ваша дитина.”
“Підкажіть будь ласка з якого віку приймають дітей в цей садок?”
“Чудове тихе місце,є де побігати дітям, закрита територія.”
“Найкращий садок! Дуже гарний персонал, вихователі на вагу золота, гарне ставлення і відповідальне відношення до діток! Дуже Вам дякуємо!”
“Нова будова Бучанської Української гімназії, яка переїхала із 4-ої школи у 2020 році.”