Огляд каталогу
- 6,316 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 6316 результатів
Перегляньте школа у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 6,316 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 133,083 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає школа з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Дякую Маестро! Більше двох років навчаюсь в цій школі, рекомендую всім хто питає і хто нє. Найкрутіші в світі адміністратори, найкраща моя викладачка скрипки (любов любов, Діано ”
“Курси супер! Володимир Михайлович - дуже класна людина і майстер високого класу! В майстерні є все необхідне для опанування нових знань і втілення своїх ідей у сфері взуттєвої справи! Я задоволена результатом на 100%!!”
“Вже другий рік відпочиваємо з Сімейним табором від Uniclub. Чудові турботливі вожаті займаються дітьми. Руханки, майстер-класи, походи, творчі заняття та басейн. Донці дуже подобається! Дорослим також сумувати не доводиться! Є різноманітні активності - від походів, ранкового фітнесу, жіночих майстер-класів до релаксу біля басейну з неймовірним видом на гори! А ще - комфортні номери, смачна їжа та атмосферні вечори біля багаття. Дуже рекомендуємо!”
“Я отримую справжнє задоволення, працюючи з викладачкою Іванкою. Вона дійсно профі і з нею ніколи не занудьгуєш. А після кількох місяців я відчуваю суттєвий прогрес у своєму вокалі. Рекомендую!”
“Подобаєтся тут навчатися,гарні вчителі такі як Ред Дойл,та Айхем,дуже цікаві уроки, багато інтерактивних занять,тощо РЕКОМЕНДУЮ”
“Неперевершена школа для малих винахідників! Завжди цікаво, пізнавально, дітки розвивають навички проєктування, будування, просторового й абстрактного мислення, програмування тощо! Улюблена школа, в яку ми обов'язково повернемось!”
“CGI School хороший старт в сфері 3Д візуалізацій , але процес будкемпу інтенсивний і треба бути готовим до такого. На разі я один з тих, хто це прийшов і засвоїв і зараз працюю в хорошій команді ,де всі підримують один одного)”
“kmbs - це середовище для проривного розвитку. Чудова атмосфера, співробітники школи та викладачі - справжні професіонали. КМБШ пропонує різноманітні програми - MBA для управлінців та власників бізнесу, які дійсно створюють нові правила гри у бізнес-середовищі, короткострокові програми управлінскього розвитку для "прокачки" певних навичок. Тут вчаться люди, які змінюють себе, свої компанії та світ навколо!”
“Обидві мої доньки навчаються в Be Clever-старша вшколі, молодша в садочку. Дівчатам дуже подобається - ім цікаво, весело, комфортно і безпечно. Я бачу прогрес у їхніх знаннях, особливо англійській мові. Я завжди на зв'язку зі школою. Особлива подяку директору Оксані за те, що вона уважна до всіх побажаннь та присвячує цій школі весь свій час та увагу.”
“3 роки син залюбки відвідує школу Inventor. Думаю завдяки цим заняттям у нього підвищується рівень користування блоками Lego. Він завжди з легкістю може побудувати те, що нафантазує собі у голові. І сподіваюсь, що ці заняття для нього будуть провідником в світ IT або інженерії. Уроки проходять цікаво і з підтримкою викладача. В школі дружня і комфортна атмосфера. Я дуже рада, що маю змогу водити сина на такі цікаві і пізнавальні заняття.”
“Школа мріїї! Школа де все зроблено щоб дитина була максимально щаслива. Місце де таланти дитини розвинуть і знайдуть навіть ті що ти ніколи не думав що це може твоя дитина. Місце звідки неможливо забрати дитину, бо там завжди цікаво. Навіть те що здавалося не дуже цікавим на уроках звичайної шкільної програми, тут подається так що діти з захопленням весь вечер розповідають без зупинки. Дякуємо що ви є у наших дітей.”
“Все дуже сподобалося. Гарний зворотній зв'язок з учнями, викладачі - топ. Крута ідея з платформою з тестами і відеоуроками. Циц Дарія і Погрібняк Ольга - дуже хороші викладачі, все пояснюють, допомогають і знають багато важливих деталей. Супер! Школа організувала все дуже добре.”
Студия и школа косметологии KODIY Studio — салон краси з фокусом на якісному сервісі. Серед напрямів — масаж і догляд за тілом.
“Моя донька а захваті! Тренування насичені, цікаві. В тренування входить розминка, відпрацювання навичок гри а також цікаві активні ігри - їх обожнюють всі діти! Бажаю тренерам сили і щоб натхнення не закінчувалось! Дякую!”
“Моя дитина займається вже 3й рік. Нам дуже подобається підхід, займатись з педагогом Анною Думлер. Заробляти сімплики, приймати участь в тематичних тижнях. А ще окрім цього цікаві спікінг клаби, майстер класи. Табір це теж окрема велика історія. Завжди гарна атмосфера, завжди зустрічають тепло. Відповідальний адміністратор, який слідкує за нашим розкладом і контролює відвідування. Дякую школі за любов моєї дитини до англійської мови”
“Найкраща музична школа у БРОВАРАХ.”
“Дуже хороші тренера та дбайливо ставляться до діток.”
“Якщо ви хочете навчитися танцювати , то рекомендую зробити перший крок саме в цій школі . Дружня атмосфера , професійний підхід і гарантовано гарний настрій після кожного заняття . Завжди приходжу із задоволенням, танцюю і заряджаюсь позитивом. Дуже - дуже рада , що все таки наважилась і прийшла , бо танці це любов на все життя ❤️”
“Навчальний заклад, який пропонує дітям величезний вибір гуртків на будь-який смак. Викладачі - професіонали своєї справи.”
“Раніше син відвідував курси і був дуже задоволений. Цього року нарешті вдалося потрапити до літнього табору - і це кайф: ретельно спланована щоденна програма, уважні та привітні до дітей вожаті, регулярні фото- і відеозвіти, хороше харчування, багато прогулянок і різноманітних активностей! Загалом за літо син побував на трьох змінах і вже плануємо табір на осінні канікули. Величезна вдячність адміністраторам за якісний зворотній звʼязок, а всім викладачам, задіяним у щоденних активностях - щира подяка за терпіння ;)”
“Подобається структурний підхід та послідовний ввід дітей у світ ІТ. Дійсно професійно розроблена програма, чіткі задачі, сприятливий мікроклімат на уроках дозволяє дітям набувати необхідних навичок легко і з драйвом. Особлива подяка пану Анастасії - кожен учень отримує максимум уваги на шляху розвитку завдяки її пильності та відкритості.”
“Класна школа провчився 3 роки, після переїзду, в порівнянні з київською муз. школою з'їздив 2 рази за кордон з концертами”
“Відмінний спортивний комплекс у мальовничому місці”
“Багато років хотіла нарешті глобально взятися за вивчення англійської мови, але постійно відкладала. Моїх знань, які залишилися ще зі школи було явно не достатньо для повноцінної практики за кордоном чи на роботі. Головна причина була мої комплекси. Якщо раніше ще пробувала щось говорити і частіше спілкувалася англійською, то останні роки стала комплексувати і боятися, що скажу щось неправильно. Це мій синдром відмінниці… Але в English Prime з перших занять страх йде, ти починаєш вільно висловлювати свої думки з іншими і не боятися десь помилитися. Бо ми з нашою групою на одному рівні і разом вчимося і вдосконалюємося! Це дуже круто. Заняття проходять невимушено, весело та цікаво. Кожен раз йду на уроки із задоволенням і 3 години проходять немомітно. Всім рекомендую, хто дійсно хоче не вічно вчити, а нарешті знати і заговорити англійською!”
“Тут є багато безкоштовних секцій. Футбол, стрілянина, танці.”
“Я пройшла курс Графічний дизайн: Старт і хотіла б поділитися своїми враженнями після навчання. Я обрала цей курс для себе тому, що мрію стати професійним дизайнером, розвиватися по життю саме в цій сфері та досліджувати цей світ з точки зору дизайну. На курсі я, по перше, вивчила базу, від якої можна відштовхуватися для подальшого розвитку в дизайні. Це: композиція, колір, скетчинг, типографія і тд., а також робота в таких програмах як Photoshop, illustrator та Figma. А по друге, я точно стала трохи сміливішою, бо під час курсу у нас була постійна комунікація з викладачами, а також перегляди в кінці кожного місяця, де ти презентуєш свої роботи. Я постійно переживала перед цим, але коли в результаті це робила, то відчувала вже більшу впевненість в собі. Тому тут моя порада — це добре готуватися до виступів і робити це навіть якщо дуже страшно. Також я привчилась до постійної рефлексії і саме вона стала для мені великим відкриттям і найкращим інструментом не тільки в робочій сфері, а загалом в житті. Після закінчення курсу, я весь свій досвід та знання вкладаю в постійну практику, проходячи стажування в студії Meta ². Також не перестаю навчатися далі, відштовхуючись від знань, які здобула на курсі. Процес навчання був не легкий, але дуже цікавий. Всі завдання, які нам давали викладачі були дійсно корисними та важливими. Я дуже рекомендую після навчання продовжувати їх робити та придумувати або знаходити інші. Так ти будеш постійно в пошуці, і будеш знаходити різні цікаві практики, які будуть підходити саме для тебе. Тут як раз дуже допомагає рефлексія. Під час навчання ти в будь-який момент можеш написати менторам різним питанням з приводу домашнього завдання або задати якесь запитання по темі. І це дуже круто, бо ти весь час відчуваєш підтримку і що ти не один в цьому. Це дійсно було важливим для мене. Загалом SVC просто супер круті! Кожен ментор по своєму цікавий, всі завжди готові тобі допомогти та підтримати. Це відчувається як сімейна підтримка, а не просто викладання. Тому бажаю всім безперестанного розвитку та цікавого навчання!”
“Вже 3 роки, як ми закінчили цю школу, все забувала залишити відгук для майбутніх першачків. Це одна з найкращих шкіл на Подолі, від організації процесу, безпеки дітей до рівня навчання. Моя дитина згадує це місце з теплом! Тому не вагайтеся, а сміливо вступайте!”
“Пішли на танці сюди у "Вітамінчики". Хоч і ходимо в саму меншу по віку групу, але дитині дуже подобається, і є результат. Перед Новим роком і в кінці навчального року будуть відкриті уроки, а не так як в приватних школах- розвивашках. І ціна нижча. Та й взагалі Дуже всі ухвалять цей колектив.”
“Дуже класна школа музики вчать грати на всіх видах інструментів! Дітлахів беруть туди тільки з 1 класу і раніше і до 3-4 класів! Ну якщо вам так сильно хочеться грати на якомусь інструменті вас можуть взяти!”
“Найкраща школа для дітей! Мої діти ходять на уроки музики та малювання. Гарні педагоги, дуже вдячні їм!”