Токіо
“Затишне місце з панорамними вікнами. Рекомендую спробувати суші з грушею, піца також непогана.”
Знайдено 14 результатів
“Затишне місце з панорамними вікнами. Рекомендую спробувати суші з грушею, піца також непогана.”
“Смачна піцца, гарне обслуговування, приємний персонал, швидка доставка)) зроблено з душою))”
“Заказала піцу,свою улюблену.Ви як завжди на висоті.Дуже рада,що ви вже знову працюєте.Дякую за якість і обслуговування.Я залишаюсь вашим клієнтом.Процвітання вам.”
“Завжди швидке обслуговування. Жодного разу не попадали в чергу, навіть в період пандемії. Чемний та професійний персонал.”
“Для тих хто блукав як і я: meest прямо на відділенні розетки”
“Замовляли сьогодні піццу фірмову Обалдіні,та суші сет Обалдіні,все дуже смачно,нам сподобалось,зробили вперше замовлення і не пошкодували,отримали кайф від даної служби доставки Кур'єр приїхав вчасно,адміністратор спілкувався ввічливо,що рідко зустрічається!!! Дякуємо вам що подарували нам гарний настрій на весь день!!!”
“Була дуже приємно вражена, коли забувши оплачені два с половиною кг хурми мені повернули забуту покупку, а звернулася я через чотири дні☝️. Дуже дякую за порядність та увагу.”
“Вітаю. При користуванні сервісом та послугами "Укрпошти" жодного разу не було нарікань. Можливо людям та користувачам в разі, якщо не влаштовують умови користування не залишати негативні відгуки, а озирнутись на себе та обирати іншого перевізника. Або змінити ставлення на більш толерантніше та враховувати періоди оплати ЖКП старшим поколінням, розраховувати час та відслідковувати через інтернет за номером відправлення. Всіх хочуть та бажають все і зараз, але не враховують реалії сьогодення та фактори роботи(не бачила черги у відділ кадрів на Хрещатику про працевлаштування по роботі з клієнтами/споживачами). Дякую за роботу, успішного дня усім. І менше звертати увагу на "специфічне та токсичне" оточення.”