Огляд каталогу
- 129 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 61% З фото
Знайдено 129 результатів
Перегляньте якість у Бучі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 129 результатів у Бучі. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 13,062 відгуків та оцінок.
“Багато вибору, красиво оформлене всередині, персонал можна покликати дзвіночком, акуратно та чисто, біля виходу можна залишити враження до п'яти зірок.”
“Для тих хто блукав як і я: meest прямо на відділенні розетки”
“Навчаюся тут 11 рік. Мене все влаштовує. Освіта якісна, вчителі люблять свою роботу, прагнуть усе доступно пояснити, принаймні, у моєму класі. Є столова, їжа дуже смачна. Серед мінусів можу зазначити недостаток місць, адже школа справді переповнена, з виходом звідти гімназії стало набагато легше, адже уся молодша ланка тепер знаходиться на місці колишньої гімназії. Їжа у столовій дорогувата, купувати сенсу нема, проте є льготи,за якими вона безкоштовна, або ж можна просто брати з дому. Загалом, школа охайна і чиста, умови навчання цілком хороші, а отже від мене 5 зірочок!”
Стоматологія «Димакс-Дент» розташована в Бучі на Новому шосе — зручне місце для тих, хто шукає якісне лікування зубів поруч із домом. Клініка орієнтована на практичну, зрозумілу стоматологію без зайвих призначень і з акцентом на результат.
“Замовляли сьогодні піццу фірмову Обалдіні,та суші сет Обалдіні,все дуже смачно,нам сподобалось,зробили вперше замовлення і не пошкодували,отримали кайф від даної служби доставки Кур'єр приїхав вчасно,адміністратор спілкувався ввічливо,що рідко зустрічається!!! Дякуємо вам що подарували нам гарний настрій на весь день!!!”
“Була дуже приємно вражена, коли забувши оплачені два с половиною кг хурми мені повернули забуту покупку, а звернулася я через чотири дні☝️. Дуже дякую за порядність та увагу.”
“Ціни невисокі, привітний персонал.”
“Магазин супер! Обслуговування дуже великий супер!”
“Шапочки дуже гарної якості! Дитина носить з задоволенням! Гарно Вам дякую”
“Територію навколо (ліворуч від входу) варто було б упорядкувати.”
“Замовляла кухню, залишилася дуже задоволена!”
“Чудова аптека, я вперше пишу відгук на якесь місце. Нам консультант все дуже розумно підібрав, доглядав косметику, шампуні, не мав на мені впарити щось по дороще. Ну і дуже приємні знижки”
“Хочемо нашою родиною особливо подякувати і відмітити прекрасну роботу дитячого невролога Гурик Аліни Миколаївна. Відмінний спеціаліст, приємна людина, професіонал своєї справи. Її прийом негірший рівня приватних клінік.”
“Моя дитина два роки відвідувала садочок із величезним задоволенням і зараз щиро сумує за ним. І всі, хто знає Ніну Олексіївну, підтвердять - вона вихователь від Бога. Вона віддає дітям своє тепло, турботу й любов. Тому ті негативні слова, які написані нижче, абсолютно несправедливі й не мають нічого спільного з реальністю!!! Дай Боже кожному зустріти в житті такого вихователя, як Ніна Олексіївна. P.S. Дуже прикро , Олександра , що тут не можна залишити вам зворотній відгук , про те як поводила себе ваша дитина.”
“Підкажіть будь ласка з якого віку приймають дітей в цей садок?”
“Гарна аптека, гарный асортимент, лікі на замовлення”
Клініка з терапією, імплантацією та хірургією. Пацієнти відзначають майстерність лікарів, докладні поради та адекватні ціни.
“Дуже задоволена аптекою,дякую, за якісну консультацію провізорів.”
“гарна аптека з низькими цінами! +”
“Гарна аптека, великий асортимент. Дуже вічлива фармацевт. Можна оплатити PayPass”
“Скористався цією хімчисткою, залишився всім задоволений. Виконали роботу дуже швидко та добре. Коли віддавав верхній одяг на чистку, забув дещо в кишенях, не вкрали, склали все в пакетик і віддали. Варто уточнити, що тут лише прийом. Крім цього, займаються ще й ремонтом одягу. Персонал цілком адекватний, спілкуватись приємно. Зайвих грошей із вас не візьмуть.”
“Відмінна аптека з досить низькими цінами, практично завжди є, запропонують аналоги. Вміють чути клієнта, що не в усіх аптеках уміють робити. Персонал привітний, знає товар, не гамірує, що рідкість останнім часом. На 5!”
“Дуже гарна клініка і лікарі!!і зуб вирвати і лікувати все чудово!!дякую вам дівчата!!”