Огляд каталогу
- 26 Всього бізнесів
- 4.5 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 26 результатів
Перегляньте їжа у кафе у Бучі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 26 результатів у Бучі. Середній рейтинг 4.5/5 на основі 16,012 відгуків та оцінок.
«Вій» — це гарний заклад зі швидким обслуговуванням та затишною атмосферою. Їжа тут смачна. Бариста — справжній професіонал.
“Зайшов сюди по рекомендації, кава сподобалась і баріста приємний. Видно, що над якісю і антуражем попрацювали і заклад не «ноунейм»! Буду заходити ще!”
“Добрий вечір!) Так, ми як завжди задоволені!)) Замовляємо не вперше, суші смачні, оператор вічливий, кур'єр привіз замовлення вчасно як і завжди. Дякуємо вам за вашу роботу❤️”
“Це було просто неймовірно! Відвідати Шалену білку одне з найяскравіших вражень цього літа. Атмосфера, енергія та доброзичливість персоналу зробили мій день незабутнім! Особлива подяка адміністратору настільки приємної та уважної людини рідко де зустрінеш. З перших хвилин вона створила відчуття, що ми тут не просто відвідувачі, а бажані гості. Все чітко, зрозуміло, з посмішкою та позитивом Інструктори справжні професіонали! Терплячі, уважні, впевнені у своїй справі. Пояснили все доступно, допомагали на кожному етапі маршруту, підтримували морально й фізично, якщо десь було складно. Сам парк — це казка серед природи. Безпечно, цікаво, драйвово! Є рівні як для дітей, так і для дорослих. Всі траси доглянуті, спорядження надійне, а локація — просто чудова. Рекомендую, якщо Ви хочете провести час із драйвом, Вам сюди.”
“Нещодавно святкували важливу подію для нашої родини, яка зʼїхалася із заходу і сходу. Ми вже були в ресторані і залишилися під враженнями від кухні і сервісу, тому вирішили святкувати саме тут. Гості сказали, що не було жодної страви (а їх було достатньо), яка була не смачною; атмосфера перевершила очікування; персонал - Вадим і Максим подарували такі приємні емоції, які не забудемо ще довго. Хлопці старалися, щоб всім було зручно і смачно, всі маленькі прохання гостей були виконані, страви виносили чітко по таймінгу, спілкувалися ніби ми всі одна велика дружня родина. Ми неймовірно вдячні персоналу ресторану Отаманша, керівнику і адміністратору, що змогли зробити наше свято атмосферним, смачним і незабутнім. Ще не раз замовимо їжу і відсвяткуємо не одне свято! Дякуємо ❤️”
“Гарне місце, смачна кухня, працює тільки тераса на вулиці.”
“Дуже сподобалась робота офіціанта) Молодий хлопчина, видно, що старається і переживає за результат! Молодець! Бургери смачні, але з яловичиною був холодний. Чудова знижка на пиво ввечері -50%. Хотілось би ще якісь супи, крім борщу. Атмосфера приємна. Меню ніде не знайшла, тому сфотографувала і викладаю) соцмереж також нема у закладу.”
“Дуже люблю це кафе, вже давно ходимо сюди з чоловіком. Атмосфера завжди приємна, а музика на фоні — рок, що додає особливого настрою. Тут готують неймовірно смачну каву, і що приємно — завжди можуть зробити для мене мій улюблений 0,5 раф, або ж капучино, як я люблю. Дуже ціную таке ставлення до гостей і увагу до деталей. Наше затишне місце, куди хочеться повертатися!”
“Чудове кафе. Персонал, естетика. Приємно посидити та провести час у цьому закладі.”
“Найгарніше та найприємніше кафе в М Буча ☺️”
“Смачна кухня, привітний персонал - місце куди ще раз повернешся.”
“Банош та оселедець були вражаюче смачними! Атмосфера - як завжди: українська, релаксна, супер надихаюча”
“Гарний ресторан, смачно, все круто оформлено. Тут проводиться і покази, і аукціони на підтримку ВСУ. Рекомендую.”
“Дуже смачно, великі порції і красива та швидка побача. Вечеряли сім'єю, всі залишилися дуже задоволені, а від найменшої, подяка за смачні пельмені, давно таких не їла. Бажаємо успіху!”
“Дуже чудовий ресторан, я просто захоплююсь професіоналізмом директора ресторана і від персоналу, який будь який буденний день можуть зробити ще яскравіше і не забуваймо! Кухня, обслуговування та дозвілля (жива музика, танці), ну просто топ. Футбольна команда «Аякс» Київ висловлює вдячність за чудовий прийом нашого колективу і не забутої враження від ресторану «Шум». Якби ми видавали зірки Мішлен - ми б дали всі що є і навіть ті що на емблемі Динамо Київ!”
“В перше за життя, в макдональдсі, мене зустріли, проводили до каси самообслуговування, допомогли з вибором та навіть відкрили двері коли я виходив з зайнятими руками. Якщо не помиляюсь, дівчина з імʼям на бейджику - Марина. Дякую вам”
“Дуже смачна піца! Моєму мало надали комплімент від закладу, дисерт. Дівчата, які обслуговували особлива подяка! Ви дуже чарівні. Вони обслуговували всіх на високому рівні з повагою, що створив свою атмосферу! Затишне місце для сімейного відпочинку!”
“Заходжу майже завжди, як буваю у Бучі, дуже смачна їжа, та дуже класний персонал. Окрему увагу приділяю пасті, яка в закладі на високому рівні, та крем супи, які зайняли окреме місце у моєму серці разом з яблучним фрешем. Також знаю, що багато людей хвалять піцу, але сам їв лише декілька разів, але цього вистачило, аби погодитися з думкою інших. Локація теж дуже зручна, дістатися туди не викликає проблем. Поруч є іграшкові магазини для дітей, кінотеатр для сімей та спортзал. Ціни в закладі дуже дипломатичні, тому можна смєло водіть малу, співвідношення ціна/якість - 10/10. Рекомендую цей заклад для відвідування, задля смачної їжі, хорошого сервісу і спокійної вечірньої атмосфери.”
“Дуже класна невеличка кав'ярня! Сподобалося, що дуже великий вибір напоїв (чаї, кава і не тільки). Дуже велике різноманіття смаколиків до кави! На фоні базару - це невеличкий райський куточок)) Зокрема дякую баристці Владиславі за надзвичайно смачну раф-каву і культурне обслуговування) Бажаю успіху кав'ярні! Живіть довго і процвітайте!”
“Норм сервіс, покажчик повісять що було швидше їх знайти)”
“Найкраща авторська кава у Бучі!”
“Шашлик - вогонь! М'ясо тане у роті.”
“Дуже хороший магазин я сьогодні була там”