Сита Таця
«Сита Таця» — це чудова їдальня, де можна швидко й недорого перекусити. Тут є асортимент страв і напоїв, якість і чистота. Персонал доброзичливий.
Знайдено 9 результатів
«Сита Таця» — це чудова їдальня, де можна швидко й недорого перекусити. Тут є асортимент страв і напоїв, якість і чистота. Персонал доброзичливий.
“Замовили 4 піци, доставка вчасно, всі 4 піци дуже смачні, топчік. Апдейт: тепер піцу замовляємо тільки тут, а друзі з Києва стали приїзжати в гості частіше заради цієї піци, особливо вогняної))”
“Сама смачна кава у Боярці та мега смачні хот-доги. Дуже ввічливе та професійне обслуговування. Рекомендую це місце для відвідування.”
“Замовляли доставку суші. Роли були свіжі та рівненькі. Курʼєр приїхав вчасно - рекомендую.”
“Можу відмітити відмінний сервіс, раніше замовляли піцу, навіть якщо були якісь нюанси , завжди швидко реагували та виправлялись! Також завжди швидка доставка )) Піца смачна , вирішили сьогодні спробувати суші) не робили великих ставок бо сприймали Котофей в основному як пекарню з піцою))) проте очікування перевершились, я б сказала навіть порівняно з більшість місць в Боярці які позиціонують себе як суші-доставки ( мовчу за сервіс, бо там скоріше пародія на нього , проте тут кількість начинки і ціна продукту дійсно випереджають конкурентів ) , тут з обома елементами все чудово, судячи з мого багаторічного досвіду замовлень ❤️можна тільки подякувати власникам за те що створюють якісний продукт в Боярці, таких місць на пальцях перерахувати!”
“Піца реально смачна, тісто дуже тоненьке і смачне. Замовляв дві великих піци втрьох їли два дні, навіть розігріта смачна і не суха.”
“Смачні суші, бургери та піцца, непогане пиво. Приємні офіціанти, швидке обслуговування, доставка суші або піцци менше години. Єдиний мінус - буває що не працює термінал, розрахунок готівкою.”
“Набір "Осінній" - рекомендую скуштувати, особливо, якщо готує Богдан.) Вже вдруге у нього замовляємо і дуже задоволені, смачно і порції хороші)) Кожен рол класний по-своєму, грибочки ніжні й тануть у роті) А рол з омлетом залишає дуже приємний післясмак))”