1-ST CAFE
“Привітне і швидке обслуговування, смачна випічка. Є комплексні обіди і доставка піци. В теплий сезон столики у дворику під соснами. Дуже приємне місце.”
Знайдено 14 результатів
“Привітне і швидке обслуговування, смачна випічка. Є комплексні обіди і доставка піци. В теплий сезон столики у дворику під соснами. Дуже приємне місце.”
“Нещодавно замовляли бенкет, святкували день народження нашої компанії. Сподобалася атмосфера, обслуговування, персонал, приємні ціні та розкішний вибір в меню. Окрема вдячність кухарям, які зробили наш стіл неймовірно наповненим та смачним. Рекомендую!”
“Гарне місце для заряду енергії! Круті бариста! Хороше обслуговування !”
“Очі розбігаються - стільки всяких смакот! Хочеться перепробувати все. Макарончики, зефірки, сухофрукти з горішками в шоколаді - мммм... І красиво оформлено. Смачно та рекомендую всім!)”
“Супер смачно , ввічливий охайний приємний баріста . Дякую”
“Я дуже радий, що нарешті з'явився такий заклад, де можна спокійно прийти, попрацювати і гарно провести час в приємній обстановці. Без цих місцевих критиків і районних бидлів, які навіть не бачать різниці між продавцями та баристою. Та напевно забули що таке Манери . А ці коментарі на рахунок дівчини — це взагалі нонсенс. Людина, котра це написала, дам тобі пораду: спершу почни з СЕБЕ!!”
“Подобається тут бувати. Гарне місце для відпочинку. Можна смачно поїсти, тільки якщо немає банкетів. Тоді кухня не працює. Можна поплавати, діти були у захваті. Територія гарно оформлена.”
“Свіже якісне пиво та закуски. Якісне обслуговування”
“Прикольне місце, хороша класна кава, і лояльні ціни. Є і фільтр, і американо, під настрій. Хороші макаруни, дитина в захваті від "молока Єдинорога" (це назва одного з) ) Вхід правда, через вейпшоп, але все одно круто що можно прям біля мого під'їзду, дуже зручно.”
“Були в цьому місці, дуже сподобалися закуски та пиво, завжди свіжі та новинки постійно, асортимент хороший, обслуговування 5+, рекомендую)))”
“Дуже смачний ванільний раф, дякую!”
“Серйозна компанія. Толковое керівник, який при всій своїй завантаженості знаходив можливість відвідувати партнерів (точки реалізації) особисто, що не кожному дано. Менеджери, правда, не завжди пунктуальні ..., але це вже деталі. Раджу всім для співпраці.”