Огляд каталогу
- 7,772 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 7772 результатів
Перегляньте 106 2 у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 7,772 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 969,238 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає 106 2 з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Бориспіль та інших міст.
“Дуже чудовий готель. Не так давно зупинявся з дружиною (мандруємо країною, самі з Миколаїва). Неймовірні враження від місця і від персоналу, який робить буквально ВСЕ, аби люди відчували себе затишно. Немає слів. 5 зірок”
“Тренерський склад СУПЕР!!! Молодці! Уважні до дітей. Нам подобається відвідувати заняття, дитина біжить на тренування із задоволенням. Всім рекомендую!”
“Чудовий ЖК з неймовірним видом, всередині наче все гуд, проте найбільшою проблемою є те, що будинок де-факто в сраці До метро далеко, до супермаркетів далеко, все надто далеко щоб йти, але надто близько та незручно щоб їхати Можливо з добудовою Русанівської гавані там буде більше комерції та жити буде комфортніше”
“Рекомендую чудовий зал, зручне розташування, приємний колектив, комфортна температура, навіть в блек аут працювали чітко за графіком, цінують клієнта! Є весь необхідний інвентар та тренажери, займатись одне задоволення! Хочу порекомендувати самого кращого тренера Касьяненко Наталю, з нею я досягля неймовірних результатів -25 кг! З великим натхненням біжишь в зал, бо там вона тренер-мрія! Продовжуємо працювати!)”
“Вже третю дитину народжую в цьому пологовому і майже 2 місяці насолоджуюсь доглядом за маленьким) дуже вдячна всьому персоналу, що був на зміні 14.07.2025 , а саме Русу Юлії , ну дуже добра акушерка, чуйна, приємна, лагідна , та дівчині-лікарю, яка приймала пологи під наглядом лікаря Горобей, така гарна молода білявка, схожа на акторку. Вона була дуже зібраною та професійно виконала свою роботу , незважаючи на те, що на годиннику була 4та ранку. Все, як завжди чудово: палати, персонал, смачна їжа (порції маленькі та вечеря до 17, а потім ввечері ти помираєш з голоду, якщо тобі родичі не принесли щось), дівчата при виписці розсмішили та наробили купу фото, хоча ми з чоловіком хотіли піти по-тихому) не знаю, чи буду я народжувати ще раз, але я б кожного разу вибирала лише цей пологовий. А особлива подяка Соловей Олені Геннадіївна. Вона вела мою вже другу вагітність і з таким задоволенням я не ходила в жіночу консультацію ще ніколи. Знаючи мою попередню історію, вона постійно мене заспокоювала та підтримувала, нічого зайвого не назначала, але ми моніторили ситуацію з вагітністю ще уважніше . Я безмежно їй вдячна за підтримку , до кінця не вірила, що зможу народити здорову дитинку. Але вона вірила і зі свого боку зробила все для того, щоб так і сталося ♥️ А найголовніше , що я помітила , - сам мед персонал звертається до неї за консультацією і радить її своїм родичам, а це говорить про професіоналізм та кваліфікацію лікаря як ніщо інше. Бажаю всім мамам народити здорових малюків , щоб все у всіх було добре!”
“Зверталась у «Злату» з собакою на стерилізацію. Дуже боялася, але Анна Олександрівна все розповіла, підтримала. Операція пройшла швидко, песик прокинувся спокійно, без ускладнень. Рекомендую цю клініку!”
“Допомогли з оглядом автомобіля після ДТП, дуже дякую власнику СТО”
“Тут ми постійні відвідувачі, ще з відкриття кав‘ярні, тому враження будуть можливо суб‘єктивні, та сам факт того, що ми досі майже кожного дня відвідуємо її, думаю свідчить про всі 5*. Якщо порівнювати з більшістю кав‘ярень у Вишневому та Крюківщині, це однозначно номер один, якщо ви дійсно полюбляєте хорошу каву. Якщо ви більше по американо (якого тут немає, як такого) чи по латтте 0,5 мл і ще половину в нього сиропу, тоді вам це місце навряд підійде. Якщо рівняти до кав‘ярень у центрі Києва, ну так, рівень звичайно трохи не дотягує, бувають інколи нюанси по каві, особливо, коли змінюється новий бариста. Але незважаючи на якісь нюанси ти завжди сюди повертаєшся, бо кава дійсно смачна, хороше зерно(яке також можна купити в упаковці) класний персонал, який завжди з посмішкою тебе обслуговує) Десерти - думаю теж одні з найкращих в цій місцевості, завжди свіжі, хоча не завжди є великий вибір, проте барвисту завжди можна запитати, коли очікується нова поставка (якщо ви проживаєте поруч, доволі зручно).”
“Хороший магазин, завжди свіжі продукти. Рекомендую тут спробувати морський коктейль на вагу)”
“Все сподобалося! Співробітники чудово співпрацюють з клієнтами! Та без затримок обслуговують, і роблять це якісно та швидко!”
“Вітаю. Моїй мамі дуже часто доводиться здавати аналізи. Як добре, що у нас на Борщагівці є такий Центр, де можна здати життєво необхідні аналізи БЕЗКОШТОВНО і не тільки пенсіонерам (каб. 168). Персонал завжди ввічливий, привітний, не байдужий до долі пацієнтів. Особливо хочу відзначити професійність і віртуозну працю маніпуляційної медсестри - не помічаєш, як береться кров. Всі медсестрички - просто профі. Відчувалось, що нам віддають максимум уваги. Затишно, ввічливо, професійно, так тримати! Дякую персоналу! Дівчата - ви зірочки! Будьте здорові і мир вашому дому! Але відгук пишу ще для того, щоб керівництво підтримувало свій медичний персонал і створювало всі умови для їх роботи в ці нелегкі часи для нашої країни. Більше таких лабораторій в нашому місті і в Україні в цілому!”
“все чудово, все влаштовує, з ліками все ок”
“Не лікуйтесь без сильної потреби, будете здоровіші.))”
“Раджу відвідати, дуже красиво та цікаво!!!”
“На прийом можна записатися, щоб не чекати. Плюс записи у тому, що до твого приходу підготують усі документи. А це дуже заощаджує час.”
“Чудовий комплекс! Продається за договором купівлі-продажу, адреса Лєсковська,37. Комунікації підключено. Закрита територія, в'їзд через автоматичні ворота, охорона у дворі, камери. А в моїй квартирі ще й вид з вікна несподівано виявився такий, як я люблю - зелень, затока і видно реально весь правий берег) Сам будинок мені дуже подобається - стильний, добре побудований, все повністю дороблено, чисто і красиво.”
“Раджу це місце, якщо хочете смачного десерту. Сервіс на висоті - бариста Аня дуже привітна,залюбки розказала про всі десерти та допомогла обрати. Достойно оформлений заклад, де приємно перебувати і не хочеться втекти. Десерти смачні, і не дуже солодкі, що важливо.”
“Дуже гарне кафе і все смачно-смачно!!! Замовляли бенкет- шикарно все приготували. Також замовляла банкетне меню до дому - все на висоті! А ще тут найсмачніша піца в «Паркові озера». Всім рекомендую спробувати!”
“Улюблене місце моїх сніданків ! В 128 найсмачніший мафін який я куштував, навіть порівнювати з іншими не хочеться бо він просто інший!”
“Обслуговують на високому рівні. Інна Петрук виконує свої обов'язки на високому рівні”
“Хороше ввіділення,але коли не зайду черги. Персонал привітний.”
“Була сьогодні перший раз в цій поліклініці, щоб скласти декларацію з доктором. Приємно здивована сучасним ремонтом на першому поверсі, відсутністю великої черги. Та й в реєстратурі зі мною розмовляли дуже мило. Поки не зрозуміла, чому такі жахливі відгуки.”
“Чудове ставлення і допомога у всіх нюансах Вдовенко Надія Андріївна просто топ!)”
“Привітний персонал, препарату який був потрібний в наявності не було, але мені люб'язно запропонували аналог.”