Нова Пошта №2
“Все супер. Дякую всьому персоналу за комфортні відносини”
Знайдено 10 результатів
“Все супер. Дякую всьому персоналу за комфортні відносини”
“Фарбував у них диски, все чудово! Рекомендую!”
“Персонал хороший. Німесил є в наявності!)”
“Я не був в цій кав‘ярні.Але мій друг Олексій постійно п‘є там каву і каже,що вона неймовірна.Я довіряю йому.Тому я рекомендую вам!!!Мрію побувати тут)”
“Місцевий ринок, де можна за малі гроші купити усе необхідне! Асортимент товару досить непоганий, доброзичливі продавчині завжди дуже люб'язно щось підкажуть. На другий раз вже всі тебе знають і обличчя і вітаються. Добре розташування ринку робить його доступним для того, аби під'їхати на авто і нормально припаркуватися за рогом. (Дороги поруч вже давно не ремонтувалися, тож обережно!). Нещодавно на ринку поставили нові павільйони і асортимент товару збільшився вдвічі! Тепер тут є кондитерка, повноцінний зоомагазин і ще багато чого. Сподіваємося, що на ціни це нововведення не дуже вплине.”
“Рекомендую дану мийку. Ціна, напір води, піна - відмінна, можна розрахуватися карткою та отримувати бонуси на карту КЛО.”