Огляд каталогу
- 1,772 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 78% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 1772 результатів
Перегляньте 17 19 у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,772 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 233,597 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає 17 19 з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Вишневе та інших міст.
“Завжди привітний персонал. Телефонують й попереджають про те, що вже замовлення прибуло й можна забирати. Також не забувають сказати й про дедлайн. Є примірочна кабіна, тож якщо маєте сумніви, можете приміряти одяг чи взуття. Розрахуватись Ви можете картою або готівкою. 100 зі 100. Дякую.”
“Сьогодні вперше завітали до магазину. Дуже сподобався вибір взуття та сумок. А персонал дуже привітний, уважний та ненав'язливий. Без покупки ми не вийшли)) Сподіваюсь, що взуття буде чудово носитися. А ще приємно, що в магазині діє знижка за бонусною карткою. Хочемо завітати до магазину знову!”
“Приємний сервіс!!!! Смачна їжа!!!!! Дуже люб'язний персонал, який завжди йде на зустріч. Хочеться повертатися в цей заклад, тому що всі замовлення видаються вчасно без затримки. Персонал дуже уважно ставиться до кожного замовлення, тому Ніколи не доводилося просити переробити чи щось замінити. Хочеться виокремити сьогодні двох працівників — Матвія та Алісу. Мені недоклали картоплю фрі, але дівчина одразу запропонувала ще одну, це був приємний бонус. Дуже привітний хлопчик Матвій, приємний в спілкуванні. Особливо зраділа, що замовлення робляться швидко, хоча в залі було багато людей. Єдиний мінус — не працювала розетка за столиком за яким я сиділа, а в наші часи це дуже важливо( Зверніть на це увагу, будь ласка, бо коли вимикають світло всі йдуть заряджати гаджети в подібні заклади.”
“Люблю Бургер Фарм з часів відкриття віконця на Набережно-Кудрявській. Але й там , й на Бульварі Шевченка завжди було просто прекрасно. На Подолі кушаю мінімум раз на тиждень. Вже деякий раз отримую сирий бургер по середині та переселену картошку.( зверніть їм увагу пліз”
Стоматологія Tomchuk Dental Clinic розташована в Києві, у Дніпровському районі на проспекті Миру. Це клініка, куди звертаються, коли важливі якісне лікування, акуратний підхід і зрозуміла консультація без зайвого стресу.
Венеція — салон краси, де поєднують професійність і простоту. Доступні послуги: манікюр, ламінування вій, жіночі та чоловічі стрижки.
“Непогана кава. Смачні трубочки зі згущенкою))”
“Цей магазин,як і всі магазини цієї мережі, торгує продукцією високої якості! Гарне обслуговування,завжди допоможуть підібрати необхідний товар.Варто звернути увагу на чималу колекцію парфумів!(див.фото).”
“Хороший сервіс та приємні працівники. Все достатньо швидко відбувається і майже ніколи нема черги, або зовсім мала.”
Аптека «Копійка» розташована у Фастові на площі Привокзальній — у зручній локації для тих, хто часто буває біля вокзалу та в центрі міста. Це аптека мережі АНЦ (anc.ua), де можна швидко придбати щоденні необхідні засоби та оформити замовлення під потребу.
“Син цього року йде до першого класу і ми повністю готували кабінет для навчання, починаючи від ремонту та закінчуючи партами та дошкою. Замовляли 12 парт та дошку в цій компанії, процес покупки пройшов без проблем, я зателефонувала і ми поспілкувалися з менеджером, наше замовлення прийняли і через пару днів усі надіслали нам Новою Поштою. Здобули ще через день, зібрали вже в школі, якістю всі задоволені, магазин теж добре нас обслужив.”
“Ми часті гості цього закладу, особливо літньої тераси, нічого надприродного, але затишно. У меню не дуже багато позицій, але те, що куштували переважно смачне, особливо можна відзначити солянку, без перебільшення найкраща в районі) про піцу такого сказати не можу, але в цілому прийнятно, особливо враховуючи ціни, сервіс теж на рівні. Один з найкращих закладів на районі, рекомендую”
“У ТОВ "ТД" Дніпро-торг "дуже хороший юридичний відділ і висококваліфіковані фахівці в галузі господарського, цивільного, адміністративного, трудового, кримінального права і др..решают питання швидко і якісно ... колектив дуже комунікабельна ... рекомендую звертатися .. допоможуть за помірними цінами ...”
“Добрий день. Сьогодні відвідали Ваш ресторан. Все,що замовили було дуже смачно. Дякуємо Оксані , дівчинці,яка обслуговувала наш столик. Дякуємо кухарям за смачну їжу. Єдине,не вистачило в другому залі колонок,щоб було чутно Вашу чарівну музику)))”
“Якщо чесно, я дивуюсь негативним відгукам на цю компанію. За кілька днів я в буквальному сенсі зачіпала їхню службу клієнтської підтримки дзвінками з питаннями, при цьому завжди додзвонювалася без проблем і незмінно отримувала ввічливу і релевовану відповідь. Більше того, відправивши документи з Києва до Москви за стандартним тарифом (доставка займає 3-4 робочі дні; при цьому ціна доставки в 10 (!!!) разів нижча, ніж у DHL або Нової пошти) з доставкою до пункту видачі вчора вранці, вже сьогодні адресат отримав смс повідомлення про те, що можна приїжджати та забирати папери. Вважаючи, що це може бути глюк системи, я зв'язалася зі службою клієнтської підтримки знову, і мені підтвердили, що документи справді вже в Москві. Агент пояснив, що мені просто пощастило: відправлення пішло того ж дня разом із терміновими посилками. Але це все одно дуже приємно. Загалом, досвід роботи з цією компанією більш ніж просто приємний, і я обов'язково користуватимуся її послугами в майбутньому.”
“Дуже приємне місце для відпочинку. Завжди привітний персонал, смачна та швидка доставка замовлення. Любимо та рекомендуємо знайомим.”
“Мокра снігова погода завела в цей магазин, щоб вибрати щось саме під цю пору. Враховуючи що я був в пізню пору єдиним покупцем, продавець свою увагу зосередив на мені. Вів себе професійно, з точки зору балансу "навязування/ігнорування". Відчулося, що він як мінімум орієнтується в товарі, який на полицях, з точки зору базових технологічних відмінностей. Хоча на виході ще спробував "запропонувати" додатковий крем (хоча він на самому видному місці і у випадку потреби я б це і сам не упустив). А от термошкарпеток, на жаль в магазині не було... В кінцевому випадку, прийшлося вибрати дорогу модель, бо та що зі знижкою, не надихнула по дизайну. Вийшовши в новій покупці на лід, почав трохи сковзатися - хоча на льоду тільки снігоступи мабуть нормально себе ведуть... По калюжам вже веселіше було пересуватися, хоча все рівно тінь сумніву не покидала. Також цікаво було в цілому порівняти ціни після кількаденного тому відвідування Ecco в Лондоні. Звісно, що ціни в Україні, на жаль вищі, і це факт, десь в середньому на 20-25%. При цьому на ті моделі, що зі знижкою, вони більш-менш конкурентні і там і тут. Але знижка на жаль є як правило на менш ходові моделі, в середині/кінці сезону, і можливо, якщо лишилося мало розмірів.”
“Буваю в кафе раз в тиждень,все смачно, атмосфера приємна та затишна,ввічливе відношення персоналу(дівчатка молодці)завжди допоможуть у виборі страви.Сервіс класний,повага та привітність дівчат,в них першому місці.Заходжу з радістю.Смачно та приємно!Рекомендую!”
KONTEYNER Межигірська — атмосферний бар на Подолі, розташований на вулиці Межигірська, де легко зайти на келих після прогулянки районом. Це місце з виразним лофт-настроєм і невимушеним форматом для зустрічей із друзями. За публічною інформацією зі сторінки закладу у Facebook, тут роблять акцент на пивній культурі та добірці напоїв.
Автомагазин «Автоприкид» — це зручне місце в Києві, де водії знаходять практичні рішення для комфорту та захисту салону авто. Розташований у Дніпровському районі на бульварі Перова, 19, магазин орієнтований на швидкий і зрозумілий сервіс для щоденних потреб автомобілістів.
“Прикольний магазин, з широким асортиментом.)”
“Всі родичі Гарбузові вже чекають у Сільпо”
“В музей потрапити не вдалося, сказали що він зачинений. Шкода, але ж бджолярство то майже українська національна культура. В той час як в усьму світі роблять будь які автентичні музеї (сирів, тортурів, духів, взуття та ін) в нас вини в стані занепаду. Дуже шкода.”
“Максимальний бал за салат "Софія з язиком" та арахіс "Даринка актив"”
“Дуже класне місце по доставці суші. Користуюся ним, здається з відкриття - роки 2 вже. Найбільше заходить стандартна велика Філадельфія з лососем))) Готують хлопці круто! Доставка приблизно з годину - ну в Києві доставки працюють всі +- однаково. Порції класні, і реально завжди свіжі - такого щоб рис був задубівший чи риба погана, ше ні разу не було (замовлення як правило 1-2 рази на місяць, інколи частіше, і після 11 вечора). Дуже рекомендую!”
“Ну вринціпи не погано але іноді сусіди шумлять”
“Чудове відділення, зручно, охайно, привітні оператори, та мені поряд з домом!!!”
“Смачна їжа, хороший персонал, чисті вбиральні. Єдине, я не впевнена в чистоті посуду бо стакани, які нам принесли для напоїв були брудні і з відбитками пальців. Суші, які замовляли були смачні і за ціною, яка порадувала. За глінтвейн сказати нічого не можу. Смачний, але мені на мить здалося, що він б/а, хоча замовляла і наголошувала саме на алкогольний. Загалом, ресторан цей люблю, тому ставлю 5 не дивлячись на ці дрібні недоліки, бо вірю, що це ненавмисно, а через те, що в той час була запара і куча людей”
“Чудове місце завдяки неперевершоним підбіркам фільмів і атмосфері... Дуже погано, що його хочуть закрити!”