Огляд каталогу
- 557 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 557 результатів
Перегляньте 3 14 років у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 557 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 58,391 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає 3 14 років з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Вишневе, Біла Церква та інших міст.
“Найкраще місце для створення сильної команди)”
“Чому не працює телефон , який вказаний на сайті ? У кого є номер телефона садочка, або директора ?”
“Чудовий садочок, дитина задоволена . Нове просторе укриття, вихователі добрі до діток та завжди знайдуть підхід.”
“Чудовий державний садочок! Якщо потрапляєте в яслі до Оксани Григорівни або в групу до Тетяни Миколаївни - Вам дуже пощастить. Вихователі прекрасні.”
“Садиком дуже задоволені, дуже хороші наші вихователі Тетяна В'ячеславівна та Леся Вікторівна, які з увагою ставляться до дітей, тому за дитину не переживаю. Територія завжди чиста, прибрана та багато місця для ігор. Часто проводять різні заходи з дітьми. Одним словом хороший душевний дитячий садок, який залишає тільки приємні враження. Ну і звичайно подяка директору садка за все це))”
“Дочка ходить із задоволенням в садок. Спасибі вам велике!”
“Ходимо в цей дитячий сад вже третій рік, дуже все подобається. Територію охороняє, як сказав мій син "Дядя-поліція". Вихователі дуже хороші, легко знаходять підхід до діток. Медсестра просто чудова, дуже відповідальна і доброзичлива. Завідуюча, людина мудра і тактовний, здатна вислухати, не відмовляє в допомозі, якщо звернутися. В цілому я всім задоволена.”
“Кращій садочок! Наш синочок пішов вже в перший клас, але кожен раз проходячи повз садочок з теплом згадує)”
“Ставлю найвищу оцінку цього закладу через його персонал. У цій поліклініці працюють найввічливіші, людяніші та доброзичливіші люди. Мені в жодній поліклініці так із душею не допомагали. Саме приміщення потребує ремонту. І для дітей-інвалідів туди потрапити це лихо. Що на вулиці, до будівлі під'їхати треба сходинку подолати, і всередині немає можливості туди потрапити. Перед дверима до поліклініки тільки є не зручний підйом. При мені батьки дівчинку-інваліда років 13 тягли на колясці на своєму горбі на 2-й поверх. Мучались, не знали як підняти, сходи не дуже широкі, для коляски підйому немає. Хочеться, щоб ці чудові лікарі працювали в набагато кращих умовах. Будівля стара.”
“Дуже сподобалося це місце. Ми з дитиною прийшли, коли якраз було багато діток, тому моєму хлопчику дуже сподобалося.”
“Відмінний магазин для діток і вагітних. хороші ціни”
“В групах зроблений ремонт, на території садка теж зараз робиться ремонт, міняють всі доріжки, ігрові майданчики в охайному стані. Сучасне велике укриття. Садок набирає діток від 1р. Мега професіонали! Видно, що директор старається і дійсно на своєму місці! Тут працюють вихователі, які віддають всю свою любов і турботу діткам. Заняття завжди різноманітні, сучасні, цікаві. Окремий захват від музичного керівника та вчителя фізкультури. Немає поборів!! Низький уклін вам за вашу працю! Є з чим порівняти, бо були в декількох державних садках Києва. Найкращі рекомендації!”
“Користуюсь уже не перший рік, усім задоволений, особливо тарифом! Рекомендую!”
“Дякую керівництву та вихователям ДНЗ №320 за відмінне виховання нашої дитини!”
“Хороший детский сад с квалифицированными воспитателями! Отдал своего ребенка в садик "Антошка" в Киеве, всем доволен, рекомендую всем.”
“Чудовий і охайний садочок. Дуже гарні вихователі та няні. Всі гроші, які здавали, бачили куди йдуть. Дитина задоволена і ми також. Рекомендую”
“У будь-якому садочку буде добре, якщо у людей буде добре серце”
“Ми були поки лише на екскурсії по території. Садочок не новий, але чистенько, прибирають, доглядають. Є укриття з ремонтом, з опаленням. Хоча лише на 50 дітей, але є. Це вже плюс. Пластикові вікна в садочку. Хороша територія навколо А всі відгуки взагалі сприймайте віддалено, бо все змінюється. Ну і звичайно важливо, яка буде вихователь. Удачі нас і вам в пошуку найкращого садочку для нашої малечі”
“Ходили в цей садок, всім задоволені.”
“Супер садочок! Щаслива, що Вас обрали. Дякуємо Вам за Ваш професіоналізм.”
“Прекрасний садочок. Гарна програма розвитку та підготовки до школи. Мій син дуже задоволений. Всі вихователі дуже уважні до дітей, навіть якщо дитина не відноситься до їхньої групи. Особлива подяка Галині за організацію дуже гарних і креативних свят, а також за турботу під час адаптації сина в садочку та до сьогоднішнього дня.”
“Чудова школа, де є все необхідне для навчання - гарні вчителі, комфортні класи, нове укриття, група продовженого дня, гуртки”
“Якщо я купила одяг в іншій області я можу його повернути в другому місці?:(”