ВІЗИТ готельний комплекс
“В готелі ночував в січні 2021року.Місце розташування гарне. В літній час мабуть дуже гарно. В зимовий період кафе не працює, на сайті інформації немає. Номер економ класс відповідає цінової політиці в Київському районі. Недоліки не шукав!!!”