Огляд каталогу
- 2,845 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 2845 результатів
Перегляньте 60 10 у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,845 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 263,791 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає 60 10 з таких міст як Київ, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Привітні працівники,хороше місце розташування”
“Користуюся їхніми послугами вже багато років, і завжди все на найвищому рівні. Посилки доставляють швидко, пакування завжди надійне, а сервіс дуже зручний. Окремо хочу відзначити привітний персонал, який завжди готовий допомогти та відповісти на всі запитання. Завдяки Новій Пошті отримання та відправлення посилок – це завжди легко та без стресу. Дякую за вашу роботу!”
“Якісне пальне,доброзичливий професійний персонал”
“Якщо чогось десь немає, то там є!)”
“Все гарно, чисто, приємна хазяйка, ціна просто супер, кому потрібно проконсультуватись у ЛІСОД побути певний час просто ідеально!!!”
“Обслуговування просто супер. Рекомендую СТО.”
“ВЧОРА БУЛИ В ЦЬОМУ КАФЕ, НАВІТЬ НЕ ПЛАНУВАЛИ. БО ІНШИЙ РЕСТОРАН "ГАГА " НАС ПІДВІВ. І НЕ ПОШКОДУВАЛИ. НЕЙМОВІРНО СМАЧНО. РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ, ШАШЛИК БОМБА, А ХАЧАПУРІ ПО -АДЖАРСЬКІ, ЦЕ ШЕДЕВР.”
“У магазині "Біле сухе", вхід на розі будинку Ліверпуль з території ЖК”
“Дуже приємний чоловік буквально покликав з вулиці, швидше ніж я зрозуміла що до чого, тому що в поштамті технічні неполадки. Швидко все оформив і допоміг у розпаковуванні. 10/10, дякую”
“Магазин є партнером Міст із правом видачі посилки. Звертаємось до продавця та забираємо.”
“Висловлюю щиру подяку колективу цього відділення за оперативність і допомогу з міжнародними відправленнями. Особливо хочу відзначити оператора Шилюк Анну, відмінного спеціаліста своєї справи, за професіоналізм, чемність, привітність, а головне, небайдужість і повагу до клієнта!”
“Велике спасибі! Ми дуже задоволені. Все сподобалося. До нової зустрічі!”
“видають посилку на заправці КЛО, а не в Терміналі. зручно тим, що заправка цілодобова. забирав вже двічі там посилки - дуже зручно, якщо пізно повертаєшся з роботи (коли закриті всі інші відділення).”
“Нам все подобається! Зупинялися неодноразово”