Огляд каталогу
- 31,594 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 31594 результатів
Перегляньте 7 заклад у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 31,594 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 7,189,872 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає 7 заклад з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Найкращій садочок, найкращі вихователі, найкращій керівник!!! Дякуємо вам величезне за вашу роботу!!!”
“Чудовий садочок! Дитина ходить в ясельну групу з осені 2023 З дітками займаються, уважні та привітні вихователі, різноманітне харчування. Є укриття в підвалі, де облаштовано місце для сну. Дякую директорці та вихователям за роботу!”
“Смачно, дуже дуже смачно і радує ціна.”
“Люблю замовляти томатну чіабату з салямі - не суха, в міру соусу і просто смачна. Також рекомендую круасан з шоколадом! Взагалі Франс.уа дуже класна мережа, подобається що можна замовити їжу як з собою, так і перекусити на місці. З мінусів - немає рукомийника - це річ потрібна в будь-якому місці де можна поїсти на місці”
“Найкращий державний садочок в цьому районі! Працюють найкращі вихователі та няні, завдяки яким дитина відвідує із задоволенням! Окрема та особлива подяка вихователю Олені Олександрівні! Директор робить все можливе й неможливе для розвитку та вчасного ремонту закладу! Дійсно реалізується фаховий підхід, дякую Вам всім! Другу дитини вже повели в цей садок із радістю!”
“Хороший дитячий садочок. Нам подобається. Симпатичні вихователі і всі інші теж.”
“4 роки у цих стінах. У далекі 1982 року.”
“Відмінний садок! Добра, сімейна атмосфера. До дітей тут ставляться з увагою і любов'ю. Ми дуже задоволені!”
“Дочка із задоволенням ходить в мандаринки в цьому саду. Дуже задоволені що потрапили саме в групу Мандаринки! Коли веду дочка в теплу пору року і чую як деякі не «мандаринові» вихователі спілкуються, якщо можна так назвати, з дітьми, волосся дибки стають !!! Тому моя оцінка більше саме групам Мандаринки в цьому саду.”
“Йдемо з 1 вересня )по спілкуванню директор та дівчина,ніби методист, дуже приємні,сподіваюсь і дитина ходитиме із задоволенням ) Якщо хтось мав досвід відвідування з великою цікавістю та вдячністю почитала б відгуки )”
“Просто неможливо не написати відгук, адже свого часу, коли я шукала садочок, також звертала увагу на відгуки. Про такий скарб, як Мирослава Сергіївна та Світлана Михайлівна, мають знати більше людей. Це саме ті вихователі, з яких має починатися знайомство діток ясельної групи з садочком: індивідуальний підхід до кожної дитини, неймовірна теплота та високий професіоналізм. Відчувається величезна підтримка не лише для дітей, а й для батьків. Як добре, що ви у нас є! Моя дитина була весь декрет тільки з мамою, і адаптація давалася їй непросто, але завдяки вашій турботі та підтримці сьогодні вона танцювала на своєму першому святі в садочку — ще місяць тому я не могла в це повірити.”
“Ніколи не пишу відгуки,але тут я не можу пройти повз. Це найкращий садок ,який може тільки буде ( нам є з чим порівняти, були в приватних садочках ). Директорка Ніна Валеріївна дуже хороша людина,керівник ,завжди іде на зустріч, допомагає коли б ти до неї не звернувся. А найбільше нам пощастило з нашими вихователями Людмилою Іванівною , Вірою Петрівною і окрема величезна подяка Наталії Миколаївні група" Зірочка" . Такої відданості своїй справі і такої допомоги ми ніде не зустрічали. Ми вам безмежно вдячні за те що ви з'явилися в нашому житті. Це садок який робить дива!!!! Дякуємо,що ви є!!!”
“Перший садочок який зателефонував по запрошенню, запросили на особисту зустріч познайомитись побачитись, подивитись на садочок і познайомитись з вихователями. Просто вау, дякую”
“Краща школа !! Вчителі професіонали своєї справи!”
“Хотілось Подякувати директору Марченко Наталії і Вихателям Світлані Миколаївні і Наталії Михайлівні групи #14 за Любов дитини до садочка і довіру до цих неймовірних людей.Наша адаптація була супер складною,але диво-вихователі змогли і допомогли в короткий термін з нею.Дитина залюбки їсть в садочку .Чисто ,приємно.Доглянута територія.Круті зайняття і розвиток для малят.Ми дуже задоволенні,що потрапили до цього садочка.Нам неабияк пощастило з нашими Найкращими вихователями групи "Пізнайки"#14.”
“Ходили до цього в 437. Порівняння: небо і земля! Підхід до утворення і зацікавленості дітей поставлено на рівні.”
“Йдемо цього року. Велика подяка всьому колективу і особливо вихователям за теплий і затишний догляд за дитиною.”
“Найкращий садок, найкращі вихователі, рекомендую”
“Класссс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”
“Дуже гарний садок, смачна, їжа, діток там люблять, особливо чудові вихователі ясельної групи - дуже чуйні та уважні, дуже гарне місцеположення - в самому центрі ботанічного саду, навколо ліс, білочки, свіже повітря”
“Нас перевели у 106 садок тимчасово, доки не відкриється наш садок. Оскільки нас часто перекладали, ми познайомилися з багатьма вихователями. Загалом вони всі не погані, вони стежать за дітьми, але окремо хочу відзначити Оксану Андріївну. Я її помітила ще коли ми були в іншій групі. Поки решта вихователів сидить по куточках і спостерігає за дітьми, Оксана з дітьми грає. Вона бігає за ними, носить на руках, вигадує якісь ігри, заплітає їм волосся. Моя дочка вже не захотіла нікуди від неї йти. Якщо йдете в цей сад ідіть до Оксани, і нехай Вас не бентежить сережка в носі) Вона дуже хороша, і дисципліна в нормі, діти її слухають, не тому, що вона кричить, а тому, що вони її люблять та поважають. Також хочу відзначити директора, дуже приємна жінка, одразу порозумілася з моєю дитиною, видно що дітей любить. Загалом усім задоволена.”
“Дякуємо за сервіс (дуже порадували), якість та оперативність)”
Nail_Room (Маникюр у Марины — салон краси. Пропонує манікюр та стриманий сервіс без зайвих обіцянок.
“Записалися в цей сад сходили приємна вихователька, показали групу. Скрізь ремонт нові меблі чисто. Подивимося, як буде далі. Ідемо з 1 вересня”
“Садок чудовий як і вихователі! Були у ясельній групі! Всьому навчили, про все подбали! Ми задоволені дуже! Вихователі чуйні і ніжні!”
“я навчалася у цьому садочку 8 років тому, вчителі там найкращі!! сумую за ними”
“Чудовий садочок! Дитина ходила з задоволенням. Вдячні вихователям за любов до дітей”
“Відмінний дитячий садок, є басейн для діток. Сучасний”
“Державний садок, за цією класифікацією всі 5 балів. Гарні вихователі роблять свою роботу якісно.”
“круто !!! мені дуже подобатися займатися тут англійською мовою”