Coffee Club Ananas
“Кава досить смачна, місце затишне, можна взяти каву з собою або посидіти за стойкою, ціни не високі. Є знижки.”
Знайдено 4 результатів
“Кава досить смачна, місце затишне, можна взяти каву з собою або посидіти за стойкою, ціни не високі. Є знижки.”
“Здрастуйте у вас працює дуже крута бариста, дуже смачно варить каву, і вміє підтримати розмову. Дівчина з почуттям гумору добре, а коли це бариста котрий вранці робить настрій на весь день, це взагалі чудово. Постійно повертаюся за чашкою смачної кави) спасибі))”
“Популярне місце, особливо зранку багато бажаючих випити каву. Ще тут продають смачне натуральне морозиво. Без маски всередину заходити заборонено, добре, що дотримуються обмежень під час карантину.”