Espressoholic
“Завжди смачна кава, десерти, пироги! Приємно сидіти на вулиці під парасолями в жаркий день.”
Знайдено 6 результатів
“Завжди смачна кава, десерти, пироги! Приємно сидіти на вулиці під парасолями в жаркий день.”
“Круасан з мегдалевим - кремом дуже смачно, рекомендую”
“Espressoholic ніколи не підводить, де б він не був :) Чарівна, "правильна" кава і відповідні солодощі”
“Неймовірна кавʼярня! А обслуговування на вищому рівні, дівчинка бариста з довгим волоссям та брекетами зустріла з гарним настроєм зробила найкраще лате в моєму житті, атмосфера та затишок як удома.”
“Гарна кава за приємну ціну. У принципі досить відома міні-мережа, в якій роблять гарну каву. Інтер'єр непоказний, вибір десертів невеликий, але це виключно кавове місце і тому десерти і все інше другорядне. Є кілька посадкових місць. Персонал привітний та приємний. Звичайно, є місця, де кава краща. Але коштуватиме вдвічі (буквально) дорожче, але точно не вдвічі краще. Тут використовують моносорти, спешалті, тому кава виходить дійсно хороша. Беру постійно флет уайт, який коштує близько 35 грн. Навіть не варто шукати - у цьому районі таку якість за такою ціною і близько не знайдете. Постійно ходжу та всім рекомендую!”