Стома-дент
“Хочу подякувати Яні Вікторівні за складне лікування зубів. В зубі була кіста ,лікування було під мікроскопом,Яна Вікторівна врятувала мені зуб.В йому році заболів інший зуб, запалення на корені і знову в Стомадент.Лікарка розпломбувала канал ,лікування тривало ,2 місяці .Результат позитивний.”