Огляд каталогу
- 108 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 98% З фото
Знайдено 108 результатів
Перегляньте eva товари у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 108 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 30,090 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає eva товари з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“Хочу відмітити завжди привітну та уважну консультанта- Анастасію Колесник. Гарно зорієнтує по товару , акціях , пропозиціях. Не одноразово купувала влучно товари за її рекомендацією ) Премію Анастасії , за гарну роботу!)”
“Все добре, гарна продукція, завжди чисто”
“чудовий консультант Наталія, відділ декоративної косметики Лореаль. Грамотний і розуміється. Оцінка 10 з 5”
“Цікаве місце, район звичайно не дуже але зручно що розташування недалеко від вокзалу, ціни звичайні, гарне місце.”
“В цьому магазині завжди порядок, хоча і людей багато проходить, великий вибір і привітний персонал))”
“Придбав парфуми, розпакувавши вдома виявилось що це не ті, які були на тестері, підкажіть, будь ласка, чи можливо обміняти на інші?”
“Магазин зручно розташований,продавці ввічливі,але дещо хотілося б змінити. Якщо порівнювати цей магазин із 2 магазинами в "Метрограді",приміром,то у цьому магазині асортимент обмежений та й місця для покупців замало. Відсутні багато товарів, які представлені в інших точках цієї мережі. Було б непогано додати їх в цей магазин. Так само,як і хоча б 1 продавця- консультанта Бо продавці,вони ж касири,вони ж консультанти іноді не в змозі встигати бути водночас в трьох місцях-на касі,на складі,консультувати.”
“Дякую велике за обслуговування.Нажаль ім'я не запитала консультант дівчинка ну просто 1000 балів.”
“Дуже сподобалося у цьому магазині .”
“Гарний та великий асортимент товару. Працівники дуже ввічливі та приємні. Відвідала магазин, вийшла з магазину задоволена, та з повною купою косметики, дівчина консультувала професійно, була на одній хвилі з декількома клієнтами одразу, вже не в перший раз допомагає дуже швидко та якісно. Дівчатка касири також просто бомба, завжди в гарному настрої, та ввічливі. Дуже приємно заходити саме в цей магазин!!”
“Був в EVA щось потрібно знайти підійшов до консультанта допомогли дуже швидко Швидкий сервіс Всім рекомендую”
“Декiлька разiв була в магащинi Ева а м.Боролянка,дуже задоволена обслуговуванням дiвчат продовцiв. Велика рiзниця в обслуговуваннi,чим в iнших магазинах м.Боподянка. Дякую за гарне обслуговування и настрiй.+)))”
“Виходячи з магазину забув оплачений товар на касі то мене наздогнали і відали”
“Магазин подобається. Останнім часом частенько захожу. Радію знижкам і вони чималі. Приємно.”
“Непогано. Великий асортимент продукції”
“дуже милі та привітні дівчата, допомогли замовити в інтернет-магазині те, чого не було в наявності”
“Була у Вас 07.03.2024р., але все ніяк не знаходила часу написати відгук ( Хочу сказати велике Дякую консультанту Оксані, яка приділила дуже багато часу, допомогла, все детально розповіла, підібрала❤️ Оксана - великий майстер своєї справи, і видно, як вона любить те, чим займається ❤️ Дуже уважна до деталей, до прохань та побажань, вислухає та порекомендує дійсно гарний продукт ❤️ Цінуйте та бережіть таких працівників , як Оксана ❤️”
“Гарно. Обслуговування плюс. Так тримати.”
“Менеджер Каріна дуже допомогла підібрати ідеальний тональний крем для моєї шкіри. Вона уважно вислухала мої побажання та запропонувала кілька варіантів, докладно розповівши про кожного. Я дуже задоволена покупкою та повернуся сюди знову! Каріна, дякую! Щиро рекомендую!”
“Появилось пару нових консультанш і вони просто нереально класні одна мені допомогла підібрати тональник а друга сьогодні допомогла підібрати контурінг і що те що те дуже класно підійшло і тепер користуюся тіки ними”
“Приємний персонал,завжди допоможуть підкажуть та зорієнтують,завжди чисто”
“Хороший вибір товару чудове обслуговування Щиро Дякую продавець ЛЮДМИЛА пояснила все на належному рівні !!!”
“Все чистенько, багатий асортимент, доброзичливий персонал, є полички для своїх речей”
“Постійний клієнт саме цього магазину,не знаю що змінилося,але ситуація покращилася,раніше постійно були якісь проблеми,то з цінами то з наявністю товару на полицях.Я гадаю що змінилося керівництво цього магазину,тому що всі ці зауваження зникли,дівчатка на касі привітні.Забирала тяжке замовлення,працівник запропонував допомогти донести до машини,я розумію що це не входить в його роботу,але це дуже приємно,дякую за роботу в наш непростий час.”