Familia
Сучасна клініка на Позняках із чистими кабінетами, доброзичливим сервісом і Wi-Fi. Пацієнти відзначають якісні реставрації, складні видалення без болю та уважність лікарів.
Знайдено 8 результатів
Сучасна клініка на Позняках із чистими кабінетами, доброзичливим сервісом і Wi-Fi. Пацієнти відзначають якісні реставрації, складні видалення без болю та уважність лікарів.
“Все дуже сподобалося! Буду радити знайомим, майстер Олеся дуже уважна. Щиро Вам вдячна!”
Стоматологія FAMILIA DENTAL SPA розташована в Шевченківському районі Києва, на вулиці Леонтовича, у зручній локації неподалік центру міста. Клініка позиціонує себе як простір сучасної стоматології з акцентом на комфорт пацієнта та «spa»-підхід до догляду за ротовою порожниною.
“Все було чудово, майстер Алла дослухалась до всіх моїх побажань та зробила так я мені того хотілось. Вийшло все супер”
“Є недавньою клієнткою салона LFS ,що на вул.Києвській в Броварах ,хочу відмітити професійний підхід колориста Сергія ,проконсультував ,врахував тип волосся ,тон шкіри …тип життя ) Результат-ідеальний відтінок ,натуральний блиск ) все зроблено з великою увагою до деталей ,а Дарʼя ,майстер манікюру, уважна та враховує всі нюанси,працює делікатно та з посмішкою) компетентне керівництво -в обличчі власників та індивідуальний підхід ))))рекомендую відвідати всім ,хто ще не знайомий з мережею салонів LFS )”
“Лікували зубки доньці 3,5 року. Дочка боїться лікарів, що вели до стоматолога перший рас. На подив дитина поводилася спокійно, лікарі посміхалися і все пройшло на 5+. Ішли робити 1 пломбу, а зробили одразу 2, тому що контакт з дитиною швидко знайшли. На 2 пломби пішло 30хв. Дякую Familia KIDS за вашу роботу))) Окреме спасибі Бєловій Лілії Михайлівні”
“Ми гості в місті, виникло питання- де смачно та затишно) Обрали з порад знайомих та вгадали!!! Місце - чудове! Парковка - зручно! 3 проверх - зручно! Атмосфера - затишно та різноманітна. Офіціантка Даша -мила, усміхнена дівчина - порадила, записала замовлення та через 15 хвилин ми вже куштували грецький салатик. Пицца - це окремий гастрономічний особисто мій оргазм. Дякую кухарю за всі наші замовленні страви - чоловік ситий та задоволений. Моя щира порада та рекомендації до що закладу. Господарям ресторану - процвітання.”
“Хороший хостел на одну ніч. Знімали окремий номер на 3-х = 700 грн”