Fan Pizza
“Для мене це насмачніша піца з усіх, що я куштувала. Обслуговування мені траплялись і хлопці, і дівчина, всі дуже чемні, українською. На найвищому рівні Мені все подобається, рекомендую, чисто 10/10 А ще окреме дякую, за вибір піц без м'яса. Є риба, морепродукти, це те що мені так не вистачало деінде. Їду з роботи, подзвонила, замовила, вийшла з трамваю, забрала і пішла додому поїла Ціна доступні теж. Дякую!”