FedEx TNT Україна
“Спочатку трохи розчарувався почитавши відгуки, але як показав мій досвід компанія відпрацювала на відмінно !!! Замовив з Японії деталі для авто 18.06.25, а 25.06.25 вже тримав посилку в руках. Весь час посилка нормально відстежувалася, оператори через електронну пошту теж мене тримали в курсі всього і мені допомогли у всьому. На гарячій лінії дівчина, здається Катерина, завжди була ввічлива, на кожне питання відповідала повноцінно. Короче, компанія відпрацювала на відмінно!!! Дякую.”