Шоу-рум Компанії Blest
“Від щирого серця рекомендую дивани фірми Blest і Шоу-рум на проспекті Перемоги. Дуже уважні і професійні менеджери. У мене вже був диван цієї фірми, який прослугував понад 15 років і виглядав майже як новенький, але після ремонту в квартирі хотілося оновити всі меблі. Коли прийшла до шоу-руму з наміром замовити дивани, виявилось, що фірма бере на оновлення свої вироби. Тому один диван я замовила і, при його доставці, старий диван забрали в перетяжку. На фабриці провели ревізію, повідомили мене, які деталі потребують заміни, все узгодили і навіть потім, при доставці, привезли запаковану тканину від старого дивана. Доставили і один і другий дивани не те що день в день, а хвилина в хвилину. Швидко і професійно зібрали, привезли купу документів (сертифікати якості, гарантійні забов'язання, товарно- чекові накладні і акт прийому товару в подвійному екземплярі, а бонусом ще й скидку на наступну покупку), всю упаковку від меблів поскладали і забрали, залишивши після себе чистоту і приємні враження. Все дуже професійно, пунктуально, добре продумана логістика, дивани відмінної якості, порядні і дуже сумлінні працівники. В шоу-румі величезний вибір ткани на будь-який смак і гаманець (різні категорії відрізняються структурою, щільністю, різноманіттям кольорів) Особисто мене цікавила гладенька і міцна тканина "антикішка", бо маю вдома тварин. Менеджер запропонувала декілька варіантів і допомогла зробити правильний вибір. Це справжня команда, яка злагоджено працює для блага клієнта. А що найбільше мене здивувало - це те, що наступного дня після доставки передзвонила менеджер і запитала, чи всим я задоволена, чи своєчасно відбулася доставка, і чи таким я собі уявляла диван, коли робила замовлення. Було дуже несподівано і приємно до сліз. Повірте, мені є з чим порівнювати. Такого сервісу, професіоналізму і якості товару мало де можна зустріти в наш непростий час. Можу впевнено поставити 10 балів з 10. І якщо ще колись доведеться купувати дивани, я знаю, де це треба робити, щоб потім не шкодувати. Тільки Blest!”